Dnes je to 10 dní od objednávky a zaplacení. Jediné co mám je e-mail -potvrzená objednávka.
    Do obchodu se mi nepodařilo dovolat, denně zkouším , na e-mail mi nikdo neodpověděl. Peníze jsou asi pryč? !
    Nedoporučuji !!!

• operativnost, slušné ceny
    • nedostatek výběru u mopů

Neexistuje osobní odběr - důchodce muší šetřit každou korunu

• Spolehlivost a presnost

• dobrá komunikace

• Rychlost, cena

Rychlá reakce

• Výtečná cena

Zásilka došla jinou cestou, než byla požadována - místo uložení na pobočce Heureky ji přivezla PPL v době, kdy jsem pochopitelně nebyl doma, balík hodili přes plot.
    Vše ostatní v pořádku.

• Zboží které jsem potřeboval zde měli nejlevněji
    • Zboží bylo odesláno docela rychle
    • Kvalitně zabaleno
    • U zboží nebyla přiložena faktura a ani žádný jiný doklad, žádný doklad nepřišel ani e-mailem

• dobré ceny
    • žádné zbytečné korespondence, vše bylo v pořádku doručeno ve velmi krátkém čase
    • žádná není

vše perfektní, vysoká spokojenost

RYCHLÉ JEDNÁNÍ

Reakce obchodu Zelená Fixa

Děkujeme za hodnocení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá!

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Přístup eshopu k zákazníkovi
    • Výborný ceny

Pro zajímavost jsem se podíval kolik stojí zboží na internetu, co pravidelně kupuji a byl jsem překvapen cenou. Eshop objednávku vyřídil ten samý den a u mě si tak zajistil pravidelný odběr. Doporučuji!

Reakce obchodu Zelená Fixa

Děkujeme za obsáhlé hodnocení našich služeb a budeme se těšit na pravidelnou spolupráci.

• naprostá spokojenost!

Objednavku mi po Praze privezli jeste tentyz den. Rozhodne doporucuji!

Reakce obchodu Zelená Fixa

Děkujeme za spokojenou recenzi. Zpětná vazba zákazníků, je pro nás velmi důležitá. I nadále budeme dělat vše pro Vaši naprostou spokojenost!