?

Vše v pořádku

• Objednala jsem asi 5x a vždy jsem byla spokojená. Je to můj oblíbený a bezpečný internetový obchod

• Výborná komunikace
    • Zajímavé ceny
    • Nemají pobočky po republice, tedy při nesedícím zboží jej musíte zaslat zpět

• Krome potrvrzeni objednavky a odeslani v podstate nulova komunikace

Objednane boty dorazily za tyden, s cimz jsem pocital kdyz bylo avizovane ze je na externim skladu (cti u dodavatele). Bohuzel byly male, takze jsem je jeste v den prevzeti poslal zpatky na vymenu za vetsi. Opet cekani tyden bez jedine odezvy (balik dorazil, cekame naskladneni, odesilame novy kus - nic). Kdybych tam po 4 dnech o doruceni prodejci nezavolal a nezjitil stav, prvni zprava mi dorazila za tyden od PPL ze mi vezou novy balik. Samozrejme na dobirku za dopravne. Boty bohuzel nesedely ani vetsi, takze opet vraceni zbozi a budu cekat na vraceni penez, podle podminek ponizene opet o dopravu. Takze boty nakonec stejne koupim jine a hlavne jinde, a cvicne jsem si zaplatil 4x dopravu.

• vše OK

• vše OK

• Řešil jsem nesrovnalost u jednoho produktu a komunikace i vyřešení problému proběhlo perfektně a s příjemným přístupem
    • Nízká cena

• Rychlá dodávka, dobrá cena. Telefonicky jsem ověřil dostupnost a ihned byli schopni zboží odeslat.

Ok.

• Rychlost ,spolehlivost
    • Informovanost

• velmi rychlé doručení

Vše bylo OK.

• Spokojenost :o)

objednal produkt před více než 10 dny
    nic nedorazilo

U některého zboží zajímavé ceny. Komunikace na jedničku. Bohužel ne vše skladem a tak někdy je problém si vybrat když má člověk poukaz a odkládá na poslední chvíli. Jinak jsem spokojen a nakonec si vybral.

• rychlé jednání

• Všechno ok