• pomalá komunikace

Zboží jsem si objednala 1.9.2018. Objednávka byla potvrzena. Dne 10.9.2018 mibylo sděleno, že zboží neí skladem.

• rychlé dodání, spokojenost s výrobky

• zboží nebylo ihned k dispozici

Spokojenost hlavně s dopravou.

• v e-shopu je dodací lhůta cca 5-6dní od objednání nyní je od data objednání uběhlo cca 14dní zboží nedorazilo , neproběhla žádná mailová či telefonická komunikace.

Reakce obchodu ZdravotnickýObchod.cz

vše vyřešeno, někdy má bohužel technika vlastní hlavu. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, je mnohem rychlejší a efektivnější kontaktovat nás přímo na emailu [email protected] nebo na telefonním čísle 775 623 938. Čekáním na email od Heureky, který chodí až po 10 dnech od vytvoření objednávky, dochází ke zbytečným prodlevám v řešení problémů.

vše v pořádku

Zboží jsem si obědnala před 4 měsíci a od té doby se mi nikdo neozval.

Reakce obchodu ZdravotnickýObchod.cz

hned druhý den po objednávce jsme Vás informovali o nedostupnosti zboží. Komplikace jsou nejspíše způsobené tím, že jste objednávala přes Heureka košík a naše zpráva se k Vám přes jejich odpovědní formulář nedostala. Omlouváme se.

• žádná, lež o odeslání a dodání zboží
    • lež o odeslání a dodání zboží

nedoporučuji tento obchod

Reakce obchodu ZdravotnickýObchod.cz

objednávka byla zrušena na Vaše přání poté, co jste nesouhlasil s předem domluvenou dodací lhůtou.

Velká spokojenost.

• Všechno super

• solidní jednání
    • nemám

služba velmi dobrá včetně komunikace

• rychlé vyřízení

• Bezproblémové vrátenie objednaného produktu

Objednaný produkt neodpovedal presne specifikaci (myslím že chyba dodávatela) a obchod bez problémov tuto reklamaci akceptoval.
    Vrátil náklady spojené s objednávkou aj so zaslaním tovaru spať.

Vše v pořádku, ale dárek glukometr pro většinu lidí nepotřebný. Vitamíny bych ocenila více.

• Sleva z ceny při registraci, prodloužená záruka a dárek v hodnotě 599,- Kč.
    • Dárek zvlhčovač fungoval necelou hodinu :-(
    • objednávka z 18.1.2017 do dnešního dne nedoručeno

Nákup z 18.1.2018 do 29.1.2018 dosud není doručen. Proto obchod nemůžu doporučit.

Reakce obchodu ZdravotnickýObchod.cz

mrzí nás komplikace. Objednávka byla ale z našeho expedičního skladu svěřena kurýrní službě již 25. ledna a to, že Vám do dnešního dne nebyla doručena, už bohužel nemáme ve své moci. Věc samozřejmě prověříme. Obecně se ale dá říci, že pokud nastane jakýkoliv problém s doručením, je efektivnější zavolat na naši infolinku 775 623 938, popř. poslat email na [email protected] než čekat na email od Heureky po 10 dnech. Vše by se tím dost urychlilo.

• bezproblémové

rychlé