Velmi rychlá reakce obchodu, ochota a vstřícnost

• Spolehlivost a rychlost

Vše proběhlo bez problémů a rychle.

Rychlé jednání,dobrá komunikace.Zboží v krabici lajdácky zabaleno,spíše poházené,krabice ,ale ok.Nebyl přiložen návod na instalaci,což pro mě byl problém.

Spokojenost veliká,jednání,vyřízení objednávky,dodání a doprava super.Doporučuji

Objednala jsem zboží, které mělo být skladem, ale dosud mi nedorazilo. Komunikace ze strany obchodu žádná, sama jsem se musela tel. informovat na stav objednávky. Za dva měsíce žádný e-mail, reakce, omluva, zrušení objednávky apod.

• Nekomunikují, zboží nedoručeno

Objednávala jsem na konci února, objednávka potvrzena, do dnešního dne (více než 5 týdnů) bez odezvy. Po objednání jsem se dotazovala emailem na způsob platby (zda mám odeslat předem, nebo se platí na dobírku), protože v průběhu objednávky jsem neměla možnost vybrat. Dotaz bez odpovědi. Vzhledem k tomu, že šlo o objednávku desinfekčních prostředků, pochybuji, že bych se dočkala. Vím, doba je zlá, svět se zbláznil, nečekala jsem dodání druhý den, ale stačilo by komunikovat. Jinak mají výběr velký, škoda že si na tomhle pokazí hodnocení.

Vynikající spolupráce s paní na objednávkách.

• Rychlý nákup,
  • Zboží bylo označeno jako dostupné. Teď je to 11 dní a zboží nikde....
    Chápu, že je to v dnešní době hodně poptávané zboží, ale tak to označím například, že bude dostupné nejdříve za 14 dní....

Objednávka byla potrzena, ale dosud nedoručena. Podotýkám, že se u výrobku uvádělo, že je k dispozici. Nikdo z firmy se neozval.

Rychlost dodání,dezinfekce skladem,za mě super

• rychlost, do 2dnů po objednávce zboží doma
  • Nemohu hodnotit, jelikož jsem nic neobdržel.

• Bylo mi sděleno, že objednávka e 20200215 je přijata, ale zboží zatím nedošlo. Nevím, co mám tedy hodnotit. Nechci obchodu poškodit. Já jsem objednávala poprvé a na dodávku stále čekám. Moje dcera již objednávala několikrát a je s obchodem spokojena. Doufám, že i mně zboží dojde.

Žádná odezva, informovanost, dlouhá doba dodání respektive nedodání.

• Do dnesniho dne mne nikdo nekontaktoval ani ohledne objednavky ani ohledne dodani. Na muj dotaz nereagovali bohuzel. Od objednani zatim. 12 dni.

nulová informace o stavu objednávky a termínu doručení

• ani se neobtěžují to nějak vykomunikovat

Klasický scénář, kdy e-shop nemá zboží skladem a prodává leštěný prdy. Když jim dodavatel nic nedodá tak se ani neobtěžují to nějak řešit.

• Od data objednávky v únoru nemám do dnes 11.3,2020 žádnou informaci, co sr děje s mojí objednávkou

Naprostá neinformovanost zákazníka