• cena/kvalita
    • tento obchod nemá žádné slabiny,krom dopravce,kterého jsem využil !!!!!!!!!

vřele bych doporučil ostatním

• Výborná komunikace s prodávajícími.
    • Nevím o žádné slabině.

Nemějte strach z nákupu z tohodle obchodu. Výborná komunikace s prodávájícímí, poradí Vám, když si nebudete vědět rady :-) Prostě naprostá spokojenost

• Dobré ceny.
    • Nevim.

O.K.

• Rychle jednani a dodani. Zbozi skladem.

Naprosta spokojenost

• vynikající poradenství po telefonu!!! SUPER!!!

• levné zboží
    • nevím

• Obchod jako většina e-shopů nabízí dodání na jinou, než fakturační adresu. Bohužel nezřídka se stává, jako u tohoto shopu, že nejsou schopni zboží zaslat na správnou adresu, čímž vznikají další náklady při nahánění přepravce, nebo minimálně k prodloužení dodání. Můj první a poslední nákup, konkurence je velká a obchody musí poskytovat kvalitní služby, jinak nechť to raději nedělají.

Reakce obchodu Zdraviafitness.cz

Omlouváme se zákazníkovi za tuto chybu, dodání na jinou adresu samozřejmě nabízíme, jen v tomto případě došlo k použití fakturační adresy i pro adresu dodací. Tento nedostatek byl ošetřen systémově a již k němu nedojde.

• Dobré ceny
    • Přehlednost
    • Široký sortiment
    • -

Výborná komunikace, rychlé zaslání, můžu všem doporučit.

• rychlost od vyberu do doby dodani
    • neoběvil jsem žadne

jsem maximalně spokojen a každému doporučujip

• komunikace se zákazníkem

hodně spokojen

• dobré ceny, výběr

• 1)rychlé vyřízení
    • 2)rychlé dodání
    • x

• Výborná komunikace s personálem

• neobsahuje české návody použití

Reakce obchodu Zdraviafitness.cz

Omlouváme se zákazníkovi za absenci návodu k použití, český návod je někdy přikládán dodatečně k výrobku a pravděpodobně došlo k jeho ztrátě při expedici. Jakékoli chybějící návody můžeme kdykoli zaslat emailem.

Nebylo vše tak, jak bych si představovala, ale vyřešení problému a komunikace mne přesvědčily o tom, že zde s klidem mohu znovu nakoupit. H.

Nakoupil jem uvas protože jsem jinde nespokojen .Jak s balením tak obsahem a textem jsem velmi spokojen ne jak u předešlích obchodu.
    Určite doporučim znamim .

Obchod mohu doporučit. Na pár malých zádrhelů bylo vše v pořádku - faktura byla vystavena na špatné údaje a nakonec díky tomu zboží bylo doručováno na jinou adresu do jiného města, v zásilce mi chyběli některé tyčinky, které jsem si objednala - po kontaktu obchodu pohotově reagovali a věc napravili zasláním zbylých tyčinek a opravené faktury. Vzhledem k tomu, že měl obchod akci na mé oblíbené proteinové tyčinky jejichž cena byla naprosto bezkonkurenční, tak jsem pro nákup zvolila právě tento obchod.

• Možnost vyzvednutí pres uloženou... I když porad cekam

• Kvalitní nákup v pohodlí domova

Doporučuji. Zboží dorazilo druhý den a vše bylo
    Bez problémů.