• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží zatím nedorazilo,ani nemám z obchodu žádnou informaci.

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

děkujeme za reakci. Zboží bylo objednáno 24.12., pak byly svátky a inventury. Odeslali jsme 2.1., bohužel tentokrát to dříve nešlo. Omlouváme se za zpoždění. Hezké dny, Zdravi-global.cz

Už je to týden a zaplacené zboží nemám, přestože při objednání bylo skladem

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

děkujeme za reakci. Bohužel se jednalo o výpadek produktu u výrobce, proto jsme posílali se zpožděním. E-mailem jsme Vás o výpadku informovali. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké dny. Zdravi-global.cz

zboží jsem objednalu za cenu ,která garantuje dopravu zdarma
    nestalo se tak ,byla mi naúčtována a pak ještě požadovala operátorka, se kterou jsem problém řešila další peníze, snad doběrečné a nutnost zaplatit zboží předem a tak jsem objednávku zrušila
    a jinde jsem za cenu zboží 1620,-Kč neplatila dopravu ani to,že jsem vzala zboží na dobírku

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

Vaši objednávku jsme dohledali, byla dělána přes heureka košík (ne přímo na našem e-shopu) a Vámi stornována. Doprava nad 1500Kč je zdarma, heureka mylně přičetla dopravu. Na našich stránkách u objednávek nad 1500Kč dopravné nenaskakuje. Na problému s heureka košíkem se pracuje.
    Přejeme hezké dny. Zdravi-global.cz

• nekvalitní věci :(

Po více než týdnu zboží nedorazilo

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

u vaší objednávky jste zvolil osobní odběr u nás na pobočce, ihned jsme Vás informovali, že si zboží můžete vyzvednout, což jste také udělal. Vše proběhlo v pořádku.

Zdravi-global.cz

• Rychlé dodáni
    • Zboží prošlo akorát v den dodání

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

expirace je v roce 2023. Datum je uveden na spodní straně obalu. Ve vašem případě byla expirace 210623 - tedy 21.6.2023. Zřejmě jste tedy četl expiraci obráceně. Vše je v pořádku.
    Děkujeme, přejeme hezký den. Zdravi-global.cz

Již druhý týden čekám a nic...............

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

Vaši objednávku jsme ještě ten samý den připravili k vyzvednutí na pobočce. Stále je zde připravená a můžete si ji vyzvednout.

S pozdravem a přáním hezkého dne
    Zdraví Global

• Zboží zaplaceno okamžitě, ale stále nedoručeno.
    • Platbu nelze najít ??????

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

moc nás mrzí pozdní odeslání objednávky. Bohužel variabilní symbol u platby nebyl zadán ve tvaru, který umožňuje spárovnání s objednávkou. Platbu jsme ručně dohledali a ihned odesíláme. Děkujeme za pochopení. Krásné dny. Zdravi-global.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Obchod jako takový vyřídil moji objednávku rychle, dodávka zboží ale vázne. Přepravní společnost Geis Logistic nebyla shopná mi objednané zboží doručit (objednala jsem si 11.6. 2019, dnes je 22.6. 2019), přesto že jsem na uvedené adrese a v dobu, kdy mi ji měli doručit, byla.

Zboží jsem objednala před 20dny a zaplatila víc než 1000Kč ihned, ale nic nepřišlo a z obchodu se nikdo neozývá, ačkoliv jsem tam psala mail. To se mi ještě nestalo a začínám mít obavy, zda jsem někomu nenaletěla. :-((((

Vážená paní,
    30.11. (pátek) jste zaplatila, my Vám 4.12. odeslali e-mail, že máte zboží připravené k vyzvednutí. Od té doby to tu stále máte. 17.12. jste nám psala dotaz, zda máte objednávku připravenou, opět jsme ihned reagovali s tím, že ano a jestli si ji tedy přejete vyzvednout. Na to jste nereagoala, telefonicky se nám s Vámi také nedaří spojit. V roce 2016 jste u nás už nakupovala, tudíž nás znáte a víte, že jste nenaletěla:). Zboží tu stále na Vás čeká. S pozdravem zdravi-global.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dlouho dodaci lhuta v ramci dodavky v Praze.

Nic jsem neobjednavala, nekdo chybne zadal muj mail pri objednavani.

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

Dobrý den, Vaše objednávka Vám byla v pořádku doručena, jen e-mailová adresa byla vyplněna někým špatně, a tak chodily na jinou adresu než měly. Z naší strany je vše tak, jak má být. Přejeme hezký den. Zdravi-global.cz

• Obědnal jsem kurkumu a došlo něco úplně jiného!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je to zabalené,zaplatíte a po rozbalení doma je tam úplně něco jiného.

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

děkujeme za Vaši reakci, nicméně muselo dojít k omylu z vaší strany. Kontrolovali jsme Vaši objednávku, vše proběhlo v naprostém pořádku, včetně správnosti produktů. Ani žádnou reklamaci jsme od Vás neobdrželi. Zřejmě se tedy bude jednat o objednávku, kterou jste dělal ještě na jiném e-shopu. Přejeme hezký den. S pozdravem Zdravi-global.cz

Zboží dorazilo v pořádku, avšak opožděně a ve dvou termínech.

• lepší cena
    • čekal jsem dlouho na dodání, kvůli chybě obchodu a dopravce jsem si musel pro balíček osobně zajet týden po zadání objednávky

Koupil jsem si zlaté mumio a nejde vyndat tableta, protože jsou tablety zdeformované a připekle k obalu

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

Dobrý den.Děkujeme za reakci. Na etiketě výrobku je uvedeno toto: Změna konzistence mumia není na závadu.
    Jde o to, že je to přirozená vlastnost mumia, pokud je někde v teple. Dokonce při dotyku lidského tepla taje. Je nutné jej uchovávat v chladném místě. Dle vlastních zkušeností jej uchovávám v ledničce popř. v mrazničce a poté vyloupnu nožíkem, popř. je hodim do vody i s alobalem a alobal vyplave na hladinu sklenice. Děkujeme, L. Global

• rychlá dodací doba, dobře zabalená objednávka,dobrá komunikace po telefonu
    • Tento obchod nemohu doporučit, protože není jisté, že zboží, které dostanete nemá prošlou expiraci.

Energy regalen - dodání konec dubna 2016 - expirace v červnu 2016
    Yucca - na datumu expirace byly zřetelné pouze číslovky 30.03. 20 ?? , volala jsem výrobci a tam mě ujišťovali,že datum expirace na jejich produktech je vždy dobře čitelný. Prodejce mi slíbil výměnu produktu za jiný s čitelnou expirací.

Reakce obchodu ZDRAVI-GLOBAL.CZ

děkujeme za Vaši reakci, bohužel nemůžeme zcela souhlasit. 1. Regaleny objednáváme každý týden /patří mezi naše nejprodávanější produkty/ a veškeré naskladněné regaleny nyní máme s expirací do roku 2018. 2. Yucca - ohledně Yuccy jste nám psala, že je poslední číslice u roka záruky hůře čitelná, my Vám zaslali foto výrobku Yuccy, co jsme měli skladem, jestli si přejete produkt vyměnit, už jste se neozvala. Yuccy mají záruku do roku 2019. V našem obchodě se můžete spolehnout, že žádné prošlé výrobky nenabízíme. S pozdravem L.Global