• Berkemann ortopedicka obuv na objednani
    • Platba na fa.
    • Rychlost dodani
    • Pri vratce musite zasilat v puvodnim neposkozenem.obalu a precist si podminky

Reakce obchodu zdrava-obuv-eshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení . Jak píšeme níže nikde není psáno v našem eshopu, že je možnost vrácení ZDARMA. Náklady na zaslání zpětného baliku nese klient, vše je rozepsané v Obchodních podmínkách s kterými jste souhlasil/a.
    V případě výměny zboží Vám při první vyměně zašleme nové zboží zdarma stejným způsobem jako při prvním zaslání.

Ohledně krabic nepoškozených pro nás je důležité,aby bylo vše v pořádku. Není hezké a vkusné zasílat krásnou a pohodlnou obuv v krabicích poškozených buď popsáním nebo polepením vším možným. Samozřejmě tím nepoškozeným obalem myslíme pouze krabici v které je přímo umístěna obuv ne ty externí hnědé krabice pro přepravu.
    To je vše je pro respekt a úctu k naší klientele.

• dobrá komunikacve, korektní jednání

Stoprocentně doporučuji

• Vrácení není zdarma

Reakce obchodu zdrava-obuv-eshop.cz

Dobrý den, nikde není psáno v našem eshopu, že je možnost vrácení ZDARMA. Náklady na zaslání zpětného baliku nese klient, vše je rozepsané v Obchodních podmínkách s kterými jste souhlasil/a.

Rychlost dodání , speciální obuv

• stála spokojenost

• rychlost, komunikace

Objednání z domova. Nemusím běhat po obchodech. Velikost je přesně taková, jakou mám.

vše dodáno

Naprostá spokojenost velmi kvalitní zboží odpovídající popisu a dobrá komunikace obchodu.

rychlost

• Velký výběr zdravotní obuvi

Vstřícnost, ochota, rychlé dodánía, široký sortiment

Přehledné stránky, velký výběr, dostatečné informace o produktech, dobrá komunikace obchodu, rychlé vyřízení objednávky.

Vše naprosto bez problémů, paní nám dokonce doporučila i několik podobných bačkor místo již vyprodaných.....

Dobrá komunikace, rychlost

• rychlost dodání, zajímavá nabídka pohodlné obuvi
    • žádná

• Můj první nákup

Sehnala jsem zde boty do kterých se opravdu vejdu,extra širokou obuv nenabízí žádný jiný obchod,jen bych uvítala větší výběr ve velikosti 36

Zboží dobré kvality, rychle dodání

Rychlost a spolehlivost komunikace

Rychlost vyřízení objednávky a vstřícnost.