prvý nákup neviem

Reakce obchodu Zboží z Německa

Je nám líto, že jste zboží ještě nedostala, ale od nás bylo odesláno 26.11.2018 a dle sledování zásilky je pořád ještě po 5 dnech na překladišti přepravce. Nedodání zásilky jsme již dvakrát reklamovali bohužel zatím bez výsledku. Z naší strany bylo zboží odesláno včas a v pořádku a mrzí nás Vaše negativní hodnocení, jelikož špatnou práci přepravní společnosti nemůžeme ovlivnit.

Zboží jsem dostal v roztržené podobě

Reakce obchodu Zboží z Německa

Je nám líto, že jste dostal poškozené zboží, ale to se mohlo stát při přepravě. Zboží bylo při balení v pořádku, ale nemůžeme ovlivnit jak je se zásilkou zacházeno dopravcem. Měl jste nás o tom informovat a určitě by jsme našli řešení.
    Hezký den

Velmi dlouhá dodací doba. K - 1 měsíc od objednání? Kvalita a cena? Zatím z pochopitelných důvodů uvést nemohu.

Reakce obchodu Zboží z Německa

Dodací doba je běžně max. 2-7 dnů. Stačilo si přečíst v úvodu webu, že máme od 20.6. do 9.7. zaslouženou dovolenou a objednat až po dovolené nebo se obrátit na konkurenci. Vaše objednávka byla vytvořena 24.6. z tohoto důvodu je dodání až po dovolené to je cca 3 týdny od objednání. Informoval jsem Vás o tom v SMS. Berdych