• Vůbec mi nebyla potvrzena objednavka a kontaktní telefon nikdo nezveda.

S obchodem jsem velice spokojena a velká spokojenost je i s kvalitou výrobku.
    Obchod doporučuji.

• Mají produkty co používám a v minulusti nebyly zásadní problémy.
    • Neschopnost poslat správně zásilku. Jednou ji omylem rozdělí na dvě (mile se omluví a vše sami zařídili, takže ok) a naposledy nejsou schopni doručit na správnou adresu a nestojí jim 120Kč za kompletní nápravu.

Již nebudu obchod využívat.

• je to pro mne výhoda ,můžu si vybrat z domova ,protože se k vůli nemoci nikam nedostanu
    • děkuji !!!

spolehlivý ,hlavně rychlý !

• dobrá domluva, rychlé vyřízení
    • nepozoruji

velmi dobré, vyzkoušejte

Nemyslím si, že vědí, jaké informace mají na svých webových stránkách. to bylo psáno, kterou mohu zaplatit kartou a já jsem šel vyzvednout dáma byl naštvaný, že jsem se požádat o kartu ... řekla nikdy jsme nikdy psát takhle ...
    Druhá, neměli najít svou objednávku a poté, co se zjistí, někde jinde ...
    Třetí, produkt nařizuji, že to není na skladě, i když říkají, že na skladě na svých webových stránkách.
    Myslím, že je to velmi nízká úroveň společnosti. by se uvolnit na to.
    peeling produkt jsem si koupil, že je brzy skončí a já si nemyslím, že je to originál.
    Tak jako tak: Nedoporučuji si koupit z tohoto obchodu, pokud chcete zažít hrozné zákaznický servis.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš komentář a dovolte mi malé objasnění k Vaší recenzi.
    Informace, které jste dostal do emailu k osobnímu odběru byla jasně a výrazně napsána, jak v českém, ale i anglickém jazyce, že placení osobních odběrů nelze hradit kartou, jen hotově. Objednávka byla v pořádku připravena na výzvedním místě. Co se týká produktů, prodáváme pouze originály od oficiálních dodavatelů. Telefonicky Vám bylo v angličtině sděleno, oficiální počet kusů které máme skladem a vy jste s tímto souhlasil. Je nám líto, že jste byl spokojen a souhlasil se vším do telefonu, ale v recenzi již ne.
    Team zbozi-vlasy.cz

• Milá a ochotná obsluha, která umí poradit.

Nakupuji zde vždy, když na zboží chvátám a nemám čas lítat po obchodech. Holky jsou vždy příjemné, spojí se se mnou telefonem a vše si upřesníme, vč. termínu doručení. Opravdu doporučuji tuto službu.

• Výrobky netestované na zvířatech :) To je pro mě vždy na prvním místě.
    • Podle mě nemá.

Vše absolutně v pohodě. Zboží bylo k vyzvednutí na prodejně hned druhý den. Nemám co vyčíst vše proběhlo v naprostém pořádku

• osobní odběr
    • nemá

jsem moc spokojena, moc milá paní prodavačka

• přehledné stránky, rychlost dodání
    • nevím o žádných

dobrý obchod s kvalitním zbožím

• Komunikácia obchodu so zákazníkom
    • O žiadnych neviem

Obchod určite odporúčam, hlavne kvôli ústretovej komunikácii so zákazníkom a rýchlemu a bezproblémovému dodaniu tovaru.

• Kvalitu za dobrou cenu
    • Zadne

V tomto obchode je hodne kvalitnich vyrobku a kdyz clovek premysli co je pro nej lepsi ochotne Vam poradi.

• mate dobre vyrobky
    • nevim

nakupujte,vyrobky jsou kvalitni

• Výborná komunikace, spolehlivost.
    • Nemá

Výborný

Mala som problem s registráciou a pomerne veľa času som musela stráviť , aby sa mi na stránke podarilo nájsť požadovaný tovar. Oproti ostatným internetovým obchodom je nákup zdlhavejší. Uvidím, ako pri nasledujúcom nákupe. Všetko ostatné hodnotím pozitívne.

• Nutno vyplňovat registraci i při osobním odběru.

Reakce obchodu zboží vlasy

Dobrý den, při osobním odběru se nemusíte registrovat, můžete vyplnit objednávku i bez registrace. Stačí vyplnit objednávkový formulář.
    Děkujeme za Váš nákup.
    Team zbozi-vlasy.cz

• seriozní jednání

• Objednání on-line, bez meziprostředníka, výhody slev, či výhody zboží 1+1 zdarma...
    • nevím, zatím jsem na žádné nepřišla...

PERFEKTNÍ
    Doporučuji hlavně produkty na vlasy... Pokud máte problém při velké tvrdosti vody, poškozuje vlasy a pokožku extrémně vysuší atd., tyto vám pomohou problém překonat.

Jsem vždy velmi spokojená a vřele doporučuji

• Obchod zaslal balicek na jinou adresu nez jsem uvedla v objednavce. Po domluve s dopravcem mi dorazil balicek o nekolik dni pozdeji na spravnou adresu.

Reakce obchodu zboží vlasy

To nás mrzí, omlouváme se.
    Děkujeme za Vaši přízeň.
    Team zbozi-vlasy