• zakoupeno v Zatoptesi.cz před 1 měsícem

• Opravdu rychle a vstřícné jednání. Maximální spokojenost
  • zakoupeno v Zatoptesi.cz před 3 měsíci

• Profesionální jednání , kvalitní zboží, rychlá doprava.
    • Není kamenná prodejna, kde by se výrobky daly vyzkoušet a předvést.

Všem doporučuji, velmi rychlá absolutně bezproblémová dodávka. Komunikace na jedničku. Paní Gulová mi poradila obratem co jsem potřebovala vědět. Dodací lhůta je deklarovaná do 14 dnů, já jsem zboží obdržela do týdne.

• zakoupeno v Zatoptesi.cz před 3 měsíci

• Perfektní spolupráce. Děkuji
  • zakoupeno v Zatoptesi.cz před 4 měsíci

• Rychlá dodávka kvalitního zboží.
  • zakoupeno v Zatoptesi.cz před 4 měsíci

Komunikace bezproblémová, reakce na dotazy rychlá. Problém je, že není kde si prohlédnout nabízené zboží, a ani si ověřit prezentované parametry a způsob topení. Tím v žádném případě ale netvrdím, že je nabízené zboží špatné. Proto je nutné si, bohužel, zakoupit vzorek a vyzkoušet ho. Dále je nutné vědět, že elektrická rozvodná soustava musí být na tuto spotřebu připravena - zesílena.

Velká spokojenost od objednávky až po převzetí výrobku. Paní Gulová velmi vstřícná a ochotná odpovídat na všechny otázky.
    Výborná komunikace, rychlá dodávka až do domu po předchozí domluvě termínu doručení.
    Po montáži a zapnutí topného tělesa si chválíme jeho sálající teplo a udržení tepla.
    Firmu Zatoptesi.cz doporučuji !

• zakoupeno v Zatoptesi.cz před 5 měsíci

• Informovanost o doručení zboží
  • zakoupeno v Zatoptesi.cz před 6 měsíci

• nabídka na míru, doporučení
  • zakoupeno v Zatoptesi.cz před 1 rokem

• Vše proběhlo v pořádku!

První nákup - vše proběhlo OK

• zakoupeno v Zatoptesi.cz před 1 rokem

• Jsem naprosto spokojená, vše proběhlo dokonale! 5 hvězdiček a velké poděkování. M. Šerá

Moje zkušenost s tímto typem obchodu byla první a hned skvělá, služby na sebe dokonale navazovaly, zboží bylo přepečlivě zabaleno a adjustováno, dodání maximálně rychlé - nic lepšího jsem si nemohla přát. Děkuji firmě Zatoptesi. cz a přeji jí další ocenění a prosperitu. M. Šerá

• Rychlost,kvalita,spolehlivost.
  • zakoupeno v Zatoptesi.cz před 1 rokem

• Profesionální jednání , rychlé doručení a kvalitní zboží.
    • O žádné nevím.
  • zakoupeno v Zatoptesi.cz před 1 rokem

• I kdyz jsem vyslovne napsala do objednavky, ze je potreba, aby zbozi bylo vyneseno do prvniho patra, tak dopravce o tom nebyl informovan. Uz 3 dny resime dodani a stale se nedari vyresit. Kdybych vedela, ze toto bude takova komplikace, koupila bych u konkurence.