zářivky jsem si objednal a dodavatel nedodal ani po 14.ti dnech a nedal zprávu kdy zboží dodá. NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Žárovky-shop.cz

jak jsem Vás informovali hned v den objednávky, skladem jsou pouze poslední 4kusy a další již nebudou (již se nevyrábí). Bohužel jsme od Vás neobdrželi ale žádnou odpověď.
    Děkujeme

Velmi rychlé dodání,super cena,doporučuji!!!

• Velká ochota,vstřícné jednání,perfektní zboží
    • o žádné nevím

Jednoznačně doporučuji tento obchod. Ryclé jednání,velká ochota,zboží perfektní.
    Jsem sběratel klasické fototechniky, podobné zboží je na trha minimálně dostupné,firma zajistila,dodala.

Prodejce slíbil dodání zboží do 2 dnů. Po 4 dnech jsem musela sama oslovit obchod, kde je zboží. Na to mi následně bylo odpovězeno, že ho poškodil dopravce. Prodejce mi nabídl jiné zboží, které mi ale nevyhovuje.

Reakce obchodu Žárovky-shop.cz

dopravce nás bohužel v případě kdy balík poškodí neinformují obratem. Objendnaná zářivka za 93,- Kč se již nevyrábí jak jsme vás informovali, byl to poslední kus skladem a další již nelze u výrobce objednat. Děkujeme za pochopení.

• 21,11, zboží stále nedorazilo. Proč se zdržovat hodnocením?

• Nereagují včasně na emaily, nezvedají telefon. Po předchozím zrušení objednávky zboží poslali. Dlouhá doba dodáni zboží.

Pokud na zboží nespěcháte objednejte si zboží pokud ano zvolte raději jiný obchod.

Super precizně zabalené, vše v pořádku dorazilo. díky

Prostě mi oznámili, že zboží už není, i když na stránkách se objednat dalo.

Reakce obchodu Žárovky-shop.cz

děkujeme za vaší reakci. Skladové zásoby bohužel nejsou od všech produktů v neomezeném množství. Může se pak stát že se některý produkt vyprodá i během jednoho dne. Děkujeme za pochopení.

• Spolehlivost
    • neumožnění kontroly zaslaného zboží (šetrné rozbalení zásilky) před jeho zaplacením a odebráním

spokojenost

• rychlost a komunikativnost
    • neznám

vstřícní

• velký sortiment

Celková spokojenost

Mají více eshopů a všude uvedeno skladem. Druhý den psali, že by to museli objednat a dodání za pár dní :-(

• Má sortiment, který jinde není
    • Delší dodací lhůta, není možnost platby kartou

Obchod je OK - jen ta platba kartou!!!!

• Rychlost, cena, profesionalita.

Extrémně dobře zabalené zboží.

S objednaným zbožím jsme spokojeni, ale s termínem dodání a dopravou nikoli:
    Objednané zboží, které mělo být skladem, bylo dodané 7 pracovní den.
    Dopravce telefonicky neinformoval o svém příjezdu a předal balík jiné firmě, sídlící ve stejném areálu.

• Doba dodáni.

Nedoporučuji, obchod nekomunikuje a ak tak po 2-3 dnech.