Dobrá

• Rychlé, bezproblémové jednání

Žádná

• rychlé jednání

Zboží přišlo velmi rychle a je opravdu kvalitní.

Reakce obchodu Zapakuj.cz

jsme velie rádi, že jste se zbožím spokojena :) Věříme, že i při dalším nákupu budete stejně spokojena a třeba vyzkoušíte i naše novinky, kterými se neustále snažíme náš eshop vylepšovat :)

Dobré ceny, rychlé dodání

• skvělé ceny

Vše ok

Rychlé a spolehlivé

• Rychlost a spolehlivost.

Dobré ceny, výborná komunikace, ochota, vstřícnost.

Reakce obchodu Zapakuj.cz

na spokojenosti zákazníka nám velice záleží, a proto jsme rádi, že i Vám jsme mohli poskytnou příjemný komfort během výběru a nakupování zboží :)
    Budeme rádi, když si u nás vyberete i příště.

• objednal - rychle - dodáno

Reakce obchodu Zapakuj.cz

na rychlosti odeslání zboží si dáváme záležet a jsme rádi, že i ve Vašem případě jsme mohli toto očekávání splnit.
    Ať jsou i další nákupy pro Vás zárukou spokojenosti :)

• vše ok

nic

Reakce obchodu Zapakuj.cz

jsme rádi, že Váš nákup na našem eshopu proběhl pro Vás bez problémů. Doufáme, že i další nákupy Vám budou dělat radost.

• Zboží dokonale zabalené
    • Dorazilo v pořádku

Bezvadné komunikace . Udělala jsem dvě objednávky hned po sobě (prostě jsem si tu druhou rozmyslela až pak). A přišla pro mě zcela nečekaná reakce. Z obchodu poslali e-mail s dotazem, zda jsem opravdu chtěla udělat dvě objednávky, zda to nebyl jen omyl! Samozřejmě jsem je potvrdila, ale fakt to bylo zcela nečekaně. Jinde by to prostě poslali (a nechali si to samozřejmě zaplatit). Ještě jednou moc děkuji a plně Vás obchod doporučuji.

Reakce obchodu Zapakuj.cz

moc nás těší Vaše pozitivní zkušenost s naším eshopem :) Vždy nás moc těší, když můžeme zákázníkovi udělat radost. Pevně věříme, že i Vaše další zkušenost s naším obchodem pro Vás bude stejně pohodová.

S pozdravem a přáním krásného dne

Rychlé dodání

Reakce obchodu Zapakuj.cz

na rychlosti odeslání a dodání zboží si dáváme záležet. Jsme moc rádi, že i ve Vašem případě vše proběhlo v pořádku :)

Míša ze Zapakuj.cz

• Specifický sortiment a přívětivé ceny
    • nemám

Kupoval jsem nerezové hrnečky a kalíšek, jednání s obchodem z mojí strany bez výhrad, proto obchod doporučuji.

Reakce obchodu Zapakuj.cz

děkujeme za milou recenzi. Velice si ceníme každého zákazníka, a proto se snažíme, abychom všem co nejvíce zjednodušili a zpříjemnili nakupování na našem eshopu. Moc nás těší, že i Vy jste nebyl výjimkou a věříme, že příští nakupování Vám udělá radost :)

Doručeno velmi rychle

Reakce obchodu Zapakuj.cz

na rychlosti odeslání zboží si dáváme velice záležet. Jsme rádi, že i k Vám se zboží dostalo nejrychleji jak mohlo :)

Skvělá komunikace, rychlé dodání

Vše v naprostém pořádku, rychlé dodání.

Zajímavý sortiment obchodu,dobrá komunikace,dobré informace na stránkách,odeslání rychlé,děkuji Radka