Rychlé a velice příjemné jednání .

Ochota, rychlost

Rychlé, slušné jednání.

Zatím to byla má první zkušenost, takže hodnotit mohu jen tento první nákup. Vše proběhlo v pořádku.

vše proběhlo úplně v pohodě

• Rychle vyřízení objednávky.
  • - Nechápu, jak mi mohl přijít dotaz se spokojeností, když žádný nákup neproběhl. Ano, posílala jsem objednávku na poukaz na pobyt na zámku,
    ale i přes opakované urgence (emaily na různé adresy) jsem nedostala žádnou odpověď, ani potvrzení objednávky ani zrušení. Zkoušela jsem se spojit i telefonicky, ale marně. Proto jsem zakoupila poukaz do jiného zařízení.

• Rychlé
    • Ochotný a sympatický personál
    • Trošku mě zamrzelo, že dárkový poukaz velikosti A4 přišel v A5 obálce a tudíž byl přeložený napůl že byl vytisklý na obyčejném papíru. Ale mám doma laminovačku tak jsem to zalaminátovala a dobrý

• Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení

Mily personal, skvela kuchyne a uzasne misto pro romantickou noc ve dvou

• rychlé jednání

Naprosto v pořádku

• Objednali jsme si piknikový koš s obsahem uvedeným v e-shopu. Mailem nám bylo potvrzeno, že bude na sjednaný čas připravený na recepci hotelu. Po příjezdu koš připravený v recepci nebyl a obsah též neodpovídal tomu, co jsme si objednali a zaplatili.

• Profesionální přístup a vše na výbornou

• Velmi pěkný nápad a příjemné prostředí
    • Amatérský přístup

Obrovské rozčarování z toho,že při výběru gurmánského pikniku nám byla přibalena plesnivá buchta,při reklamaci nám slečna za barem řekla,že teda pardón,ale oni s tím nemůžou nic dělat.Když jsme žádali náhradu,tak nám bylo řečeno,že to nedělají.To že nebylo přibaleno ani šampaňské,zmiňuji jen okrajově.Každopádně hezký zážitek v amatérském provedení...

Pokud si zakoupíte vstupné v den návštěvy, tak se tam dostanete jen díky vstřícnému panu kastelánovi. E-shop je velmi zastaralý , není propojený na pokladnu, kde by Vám předali zakoupené vstupenky. Musíte čekat na voucher a teprve poté můžete jet na prohlídku zámku.

• Rychlé vyřízení!

• Rychlý a spolehlivý

vše bylo perfektní.

• velmi ráda doporučuji svým známým a rodině pobyt na vašem zámku, proto využívám tento způsob bákupu.Je to rychlé a spolehlivé. Děkuji