Zboží dorazilo za 1 měsíc

• skvělá osobní domluva
    • poradí se zaměřením i výběrem
    • eshop pěkně provede celým objednáním
    • žaluzie jsou přesné, kvalitní a skvěle stíní díky poměrně velkému počtu lamel
    • samozřejmě vzhledem k tomu, že je to vše na míru, tak výroba nějakou dobu trvá, ale to je pochopitelné

Za mě rozhodně bezproblémový nákup kvalitní žaluzie za dobré ceny. Nakoupili jsme již víckrát a rádi nakoupíme znovu když budeme potřebovat další žaluzie.

• Velmi kvalitně vyrobená žaluzie.
    • Šílená dodací lhůta.

Dodání trvalo přes měsíc, naštěstí jsem na žaluzii nespěchal, v opačném případě bych asi objednávku zrušil. Do garáže jsem objednával levné žaluzie u jiné firmy, přišly do týdne...

• Kvalita zpracování
    • Trochu nepřehledné při výběru barvy látky, barvy by měly být ještě označeny slovně, jinak vše ok

• Levné a přitom kvalitní produkty !
    • Rozhodně ochotný a milý personál !
    • Pokud potřebujete poradit nesetkáte se s otrávenyma lidma bohatý showroom kde si osobne šáhnete a podívate :)))
    • nic !

Napřed bych rád dodal že nejsem typ co píše recenze a proto abych nějakou napsal musím byt opravdu ohromen nadstandartem služeb.
    Zde krom toho že jsem objednával v docela nezajímavé ceně ( cca 6-7 000Kč) bylo mi osobně nekolik krát zavoláno zdělen termín dodání/výrob. To co dorazilo dřív jsem byl kontaktován že mohu první část převzít a ješte mi poměrně malé balíčky ochotne pomohly hodit do auta :) - montáže jednoduchý a opravdu dizajnový ! .... vřele doporučuji !

Reakce obchodu ZALUZIE-ONLINE.CZ

Moc děkujeme ať Vám naše stínění dlouho slouží!

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Objednával jsem žaluzie na míru, několik dní po potvrzení objednávky dorazí informace, kdy bude zboží vyrobeno a odesláno, vše proběhlo dle slíbených lhůt.
    • Přehledný klikací systém zadávání rozměrů a vlastností
    • Kvalitní videonávody