Objednal jsem si nářadí a po týdnu čekání jsem se jim ozval kde to vázne.
    A bylo mi zděleno, že objednané zboží nevedou ačkoli ho nabízí na svých stránkách.
    Prý mi posílali email že zboží nevedou. Tento email mi dorazil po dalším týdnu od telefonické komunikaci.

V zivote bych si uz neobednal ani spendlik od teto firmy.Zadna domluva s nima jen pohadky a mazani medu okolo ust.Nedoporucuju!!!!Nikdy vic!!!!!!

• Rychlost, ochota,cena...

Žádná komunikace, po více jak týdnu se nikdo neozval.
    Nevím jestli je zboží na cestě. nebo co je s ním.

• Nekomunikuje
    • ignoruje zákazníkov

Objednal som si u nich tovar za necelých 10000 CZK, ani po pár dňoch mi od nich neprišla správa. Keď som sa ozval a opýtal ako to vyzerá s objednávkou a kedy to pošlú, tak ma ignorujú. Ešte že som to objednával na dobierku a nič dopredu neplatil.

• Nekomunikuje

vše bylo v pořádku

• sliby, že zboží je na cestě
    • výmluvy, že za situaci může Heuréka, protože vše probíhá přes ní
    • je jim jedno, zda hodnocení bude, či ne

Velmi špatné, zboží chci jako dárek,dvakrát jiné výmluvy, poté ujištění v pátek, že ráno nebo v pondělí předají DPD, samozřejmě mám zaplaceno, ale to je druhořadé. Obchodu je vlastně jedno, co kdo napíše, ale podobně je to u všech ostatních, nedělejte si "odpovědní" žádné iluze, že jste něco vymysleli pro zákazníka - nevymysleli. Rubrika o spokojenosti je vygenerována počítačem, jinak by v době, kdy ještě zboží nedorazí neotravoval e-mail se spokojeností se zbožím a s obchodem. Velká deziluze, ale nemožnost jakékoli nápravy je horší.