• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 1 měsícem

Rychlá a dobrá komunikace. Kvalitní výsledek.

• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 5 měsíci

Je to první nákup a jsem velmi spokojená. Překrásná práce jednoznačně doporučují.

• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 4 měsíci

Pán vyrobil zboží přesně podle všech mých požadavků a představ, jsem maximálně spokojená!

• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 4 měsíci

Sklenky přišly a neodpovídaly fotografii ani z50%.Obrovské zklamání...

Reakce obchodu rytiskla.cz

Dobrý den.
    Nejprve bych se Vám chtěl moc omluvit za zboží, které údajně neodpovídalo. Bohužel ovšem se nemohu vyjádřit, jelikož není k čemu. Nedostal jsem ani šanci vše bleskurychle napravit. Normální je zavolat, říci co se stalo a u nás se vše řeší bez prodlení. Jsme lidé a kdo nic nedělá, nic nezkazí. Takže bych řekl, že chyba je v tomto případě na obou stranách. Já ovšem nevím, čeho jsme se dopustili. Příště tedy volejte, aby se vše uvedlo do pořádku. Nejste sám. Občas člověk botu udělá. Pomotaly se mi balíčky a zákazníci je potřebovali na svatby. Nebylo zbytí, vzal jsem auto a trochu se projel po republice. Průšvih, ale vyřešil se.
    Bílek Petr

Doplněk:
    Již jsem zjistil pro koho a co se dělalo. Vaši reakci rozhodně nechápu a nesouhlasím. Zakládáme si na ruční výrobě a originalitě, proto žádný výrobek nemůže být zcela stejný. Všude to píšeme a vysvětlujeme a proto jsme i tak vyhledávaní. Pokud chcete strojovou přesnost a dokonalost, musíte si to nechat příště vypískovat. Je zcela běžné, že i v případě, že nemůžeme vyhovět, doporučujeme či odkazujeme jinam. Nikdy nikoho nenecháme na holičkách.

• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 5 měsíci

• rychlé vyřízení objednávky
    • krásná práce
  • nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 6 měsíci

• obchod vyrábí na přání tzn. zákazník se musí umět domluvit nebo si nechat poradit
    • domluva dokonalá
  • nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 6 měsíci

• Skvělý přístup, bezvadná komunikace a vynikající výsledek!
  • nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 7 měsíci

• Rychlá výroba,velice příjemné jednání.
  • nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 8 měsíci

• vznikla potřeba termínového doladění předání objednaného zboží - majitel firmy blekurychle zareagoval a vše osobně vyřídil k mé naprosté spokojenosti :-)
  • nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 7 měsíci

• individuální konzultace objednávky a vstřícnost dodavatele
  • nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 10 měsíci

• Perfektni jednani
    • Dodani jeste pred pozadovanym terminem
  • nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 10 měsíci

• Kvalitní ruční práce, vstřícná domluva

Velmi příjemná domluva s panem mistrem rytcem. Práci zvládnul v domluveném termínu, je z ní vidět preciznost, kvalita, zkrátka mistrovská ruční práce, kterou je třeba ocenit a podpořit.
    Moc děkuji a těším se na další krásná díla i v budoucnu!

• rychlé vyřízení
    • krásné dárky

Skleničky byly nádherné a měly úspěch. Nevěsta i ženich byli dojatí a my měli radost, jak se nám dárek vydařil. :-) Děkujeme moc a určitě si zase něco objednáme.

• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 1 rokem

• super práce , krásné zboží
  • nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 1 rokem

Skvělý přístup výrobce skleniček! Telefonický kontakt k vyjasnění objednávky tak, aby to bylo přesně dle představ a "ušité na míru" obdarovávaným. Rychlé a včasné dodání objednávky. Velká spokojenost. Děkujeme!

• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 1 rokem

• Výborná komunikace se zákazníky!A moc pěkné zboží

Pan Petr Bílek velice ochotný po telefonu zařídil změnu jak jsme si přála!Sklenička byla vyrobena velice rychle a je hezká povedla se!Můžu jen doporučit!Jsem velice spokojena.Ještě jednou děkuji

• Nabídka

• Krásná práce, rychlost, přehledný web, skvělá komunikace

V sobotu jsem odeslala objednávku s tím, že bych ji potřebovala mít do čtvrtka doma. Skvělá komunikace přes telefon. Sklenička mi dorazila v požadovaný termín a s konečným výsledkem jsem naprosto spokojená! Pan Bílek je velice šikovný! :) Další plus je velmi přehledný web - pro mě hodně zásadní věc. Tohoto prodejce bych doporučila každému. :)

• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 1 rokem

Vše proběhlo rychle a bez problémů, s výrobkem jsme spokojeni.

• nakoupil v obchodě rytiskla.cz před 1 rokem

Obecne dobra zkusenost, pokud nedostanete emailem reakci zatelefonujte, pan Bilek byl dostupny a snazil se opravdu vyjit vstrict i pres kratkou dobu dodani. Jedine co jsem neobdrzela dopredu byla kalkulace ceny - obrazek jsem nemela vybrany z katalogu.
    Priste zas vyuziji :)