• Nereagují na emaily
    • Peníze nevrátili v stanoveném terminu

Rozhodně nedoporučuji . Výměna zboží a vrácení nefunguje dle dnešních standardů. Odpovědi jak z automatu, neodpovídají ani přes Facebook a pokud se po 3-4 dnech ozvou, tak je vám to k ničemu. Stále čekám na vrácení peněz, už 14 dní.

Dobrý deň,
    mrzí nás Vaša skúsenosť a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Vrátenie a refundácia prostriedkov je u nás štandardne vybavená do 14 dní od prijatia a spracovania zásielky a vystavenia opravného daňového dokladu. Nevieme z Vášho hodnotenia identifikovať Vašu pôvodnú objednávku, aby sme záležitosť preverili a urgovali. Poprosíme Vás, aby ste kontaktovali náš zákaznícky servis na adrese [email protected].

Ďakujeme,
    #outdoortothepeople

Zbozi dorazilo v poradku, bohuzel mi nesedla barva a vracela jsem dle pokynu na Prostejovskou pobocku (po ujisteni, ze mam posilat sem). Bohuzel penize vraceny nebyly (pres 3T). Sepisuji predzalobni vyzvu a obratim se na COI.

Dobrý deň,
    ospravedlňujeme sa za tieto nepríjemnosti. Z Vášho hodnotenia žiaľ nevieme identifikovať Vašu pôvodnú objednávku. Štandardne je refundácia prostriedkov odosielaná do 14 dní od spracovania a vystavenia opravného daňového dokladu. Prosím kontaktujte náš zákaznícky servis: [email protected]
    Ďakujeme,

• Neochota

Nedoporučuji!
    Koupili jsme vařič , reklamovali ho,že po jednom použití přestal fungovat, protože těsnění je KO, ale reklamace zamítnuta prý špatné požívání, a náhradní díl prý nemají a nelze sehnat, takže asi můžem vařič vyhodit...kamarádovi se stalo to samé.
    Jednání Zajo mě velice zklamalo!

Dobrý deň,
    mrzí nás Vaša skúsenosť. Každá reklamácia je u nás posudzovaná zvlášť, prihliadajúc na stav výrobku, typ poškodenia i ďalšie kritériá, ktorými kolegovia posudzujú konkrétny produkt. Vo Vašom prípade na reklamovanom výrobku nebola zistená vada materiálu či výrobná chyba a z tohto dôvodu bola Vaša reklamácia zamietnutá. Bohužiaľ, tak ako Vás informovali naši kolegovia, náhradnými dielmi (gumičky tesnenia) pre tento varič momentálne nedisponujeme.
    Ďakujeme za pochopenie a v prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

• Cena ,kvalita.
    • Delší doručení cca 1 týden.

Kupoval jsem v obchodě Zajo celkem dvakrát pro přítelkyni a pro sebe zhruba cca rok od sebe ,zboží dorazilo vždy v pořádku zhruba do týdne .
    Produkty Zajo se mi líbí ,cenově jsou dostupné .

Z recenzí jsem měl strach z dodávky zboží a tak jsem svojí objednávku rozdělil do dvou...nechtěl jsem objednávat za více peněz. Mé obavy bylyi ovšem zbytečné...první objednávku jsem vytvořil ve středu a zboží přišlo v pátek...druhou část jsem objednal v pátek odpoledne a zboží doručeno v úterý. Nemám zkušenost s reklamací či výměnou zboží, ale s termínem doručení jsem naprosto spokojen.

Ohledně zboží a kvality jsem nadšený. Za mě skvělé oblečení a můžu jen doporučit. určitě zakoupím další věci.

Jakub

Trochu jsem se bála předchozích recenzí, ale riskla si to a jsem moc ráda.
    Vše kvalitní a rychle dodáno. Díky !! :)

• S obavami z predeslych recenzi jsem cekala, co bude..tak rychle jsem snad jeste nikdy zasilku neobdrzela :) a bunda je perfektni! Doporucuji

Zboží přišlo velmi pozdě. Vracela jsem zboží za více než 4000 Kč, ale peníze nevrátili ani po 15 dnech. Stále čekám, na mail nereagují. Nedoporučuji.

• Rozhodně nedoporučuji!!! Objednal jsem si zboží, zaplatil a ne málo a nic mně nepřišlo. Obchod komunikuje jednou za pár dní a bez úspěchu. Vymýšlejí si, že mají problém se systémem, platbami, že se stěhují. ZAJO už nikdy více!!!

Varuji před tímto eshopem!!!

vracela jsem jednu bundu /špatná velikost/ a objednávala větší. Peníze za vrácené zboží stále nemám a to už je skoro měsíc. Na urgenci odověděli, že mají technické problémy. Mimochodem to stejné napsali, když se opozdilo dodání zboží při nákupu. Rozhodně nedoporučuji

Po třech tydnech od zaplaceni mi teprve poslali zboží.

• Dobrá komunikace. Obchod reaguje na maily.
    • Dlouhá čekací lhůta doručení
    • Nepřišlo mi všechno zboží

Obchod se zdá být fajn a možná taky je. Já mám bohužel špatnou zkušenost skrz dlouhou doručovací dobu, na kterou obchod reagoval omluvou, což se cení, a dále mi nedošlo vše, co jsem si objednala (je to v řešení)

Objednávka odeslána 18.září a dnes je 7.10. a zboží stále nemám. Na dotaz nikdo nereaguje

Zboží stále nepřišlo, 14 dní od objednávky bez telefonátu od prodejce. Nedoporučuji.

Zboží jsem objednala před 3 týdny a stále nic nedorazilo. Zboží je zaplaceno a nikdo nekomunikuje. počkám ještě pár dní a předám informace právníkovi.

• Obchod se mnou nekomunikuje, neodpovídá na mé maily, zboží jsem řádně zaplatila dne 19.9.2022 a do dnešního dne mi nebylo doručeno!!!

• zboží zaplaceno 17.9., dnes 3.10. a nedorazilo
    • nefunguje odkaz na tracking balíku
    • velké zklamání, zatím žádná zpráva o tom zda mě snad něco pošlou

Nejsem vůbec spokojená. Penize jsem poslala a ne malou částku a dodnes čekám na zboží, na mail mi nikdo neodpověděl.

Zaplatil jsem 19.9.2022 objednávku a 30.9.2022 stále nemám zboží doručeno. Po snaze kontaktovat prodejce - našel jsem jen mail - mi přišla odpověď, že dostanu za zpoždění 5 euro slevu na další nákup... :-( :-( :-(

• Zatím jsem neobdržel záruční list.