• Výhodné ceny
    • Žádné

Pokud máte rádi deskovky, je to obchod přímo pro Vás!!

Rychlost, spolehlivost, dobrá cend.

Reakce obchodu zahrajsito.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi že vše proběhlo dle Vašich představ a těšíme se na případný další nákup v našem obchodě. Jakub Radzieta

• Jediný eshop s deskovými hrami v Opavě
    • Dobré ceny
    • Malý výběr her

Reakce obchodu zahrajsito.cz

Děkujeme Vám za kladné hodnocení. S přehledností e-shopu se pokusíme něco udělat. Postupně rozšiřujeme nabídku her, ale pokud sháníte nějakou co nemáme v nabídce, můžete nás poptat a my Vám ji seženeme. Děkujeme a těšíme se na případný další nákup. Jakub Radzieta

• Při osobním odběru možnost dopravy na vámi zvolené místo.

Obchod pro nákup určitě doporučuji.

Reakce obchodu zahrajsito.cz

Dobrý den. Děkujeme Vám za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste s nákupem spokojen/a. Těšíme se na případný další nákup.
    Jakub Radzieta

• skvělá komunikace s majitelem
    • zlepšit skin e-shopu

DOPORUČUJI

Reakce obchodu zahrajsito.cz

Dobrý den, Děkuji Vám za kladné hodnocení našeho e-shopu. Se vzhledem stránek se pokusíme něco udělat. Jakub Radzieta

• Prodejnu jsem si vybral z důvodu blízkosti bydliště, osobní převzetí zboží tentýž den, takže s obchodem jsem spokojen.

Reakce obchodu zahrajsito.cz

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení e-shopu. Jsem rád, že jste byl s našimi službami spokojen. Jakub Radzieta

• rychlost, prehlednost, spolehlivost
    • ne obchod, ale kuryr ceske posty, ktery me ani nkontaktoval a byt jsem byl doma, dorucil balik na postu k vyzvednuti

Reakce obchodu zahrajsito.cz

velmi děkujeme a jsme rádi že jste byl spokojen. S leností kurýrů bohužel nic nesvedeme :) Těšíme se na případný další nákup. Jakub Radzieta

• přehlednost
    • ochota prodejce
    • možnost osobního vyzvednutí v Opavě (včetně dovozu zdarma)
    • dobré ceny
    • na nic jsem nepřišel

Reakce obchodu zahrajsito.cz

Mockrát děkujeme za vaši reakci. Jsme rádi, že jste byl spokojen a těšíme se na případnou další objednávku.

• snadné objednání
    • osobní přístup
    • rychle doručení

V obchodě jsem si objednala hru Hobit.

Reakce obchodu zahrajsito.cz

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s námi byla spokojena. Jakub Radzieta

• jednoduché objednání
    • laskavé jednání

V obchodě jsem si objednala hru Hobit. S rychlostí a přístupem jsem byla velmi spokojena.