Zboží má sice status skladem - ihned k odběru, ale ani po 2 týdnech od potvrzení objednávky nedorazilo. A e-shop mlčí.

Reakce obchodu Zahradní Expert

Dobrý den, pane Petře,

velice se omlouváme za nedorozumění. Vaše objednávka byla přehlédnuta, ještě jednou, prosím, přijměte naši omluvu.
    Vámi vybrané zboží je k dispozici a nic by nebránilo tomu, aby bylo expedováno k Vám.

Samozřejmě Vás budeme neprodleně kontaktovat.

Tým Zahradniexpert.cz

• rychlé jednání

• Rychlé zaslání vybraného zboží.
    • Dost malý výběr v sortimentu.

Rychlost

• Zásilka je bez jakéhokoliv návodu

• Vše proběhlo na jedničku, rychlost, cena, ochota. Děkuji

• zcela tragické, nikdy víc

Zboží nedorazilo. Pouze přišlo před 10ti dny, že přebírá zásilku PPL, přestože jsem chtěl dopravu poštou. V tom odkazu je sledování zásilky. Byly tam dvě čísla - u prvního nebyl žádný pohyb zboží, po týdnu jsem zkusil i druhé číslo zásilky a tam mi vyskočilo, že po dohodě s odesilatelem se zboží vrací. Mě nikdo nekontaktoval, nikdo se mě na nic neptal, nikdo mi nic neoznámil. Objednávku budu rušit. Do e-shopu jsem před třemi dny volal a na záznamníku je, abych nechal svou mejlovou adresu. Tak jsem to udělal, a stejně nic.

• splňuje očekávané použití

• zboží jsem zaplatil přes go-pay, což je asi největší chyba. Dodnes mi zboží nedošlo a na maily není odpověď.

Jde pravděpodobně o další hajzly, kteří by měli dostat pořádně přes držku. Kdybych to neměl tak daleko, tak si do toho obchodu dojedu a majitele přetáhl něčím přes záda. Už jsem se smířil s tím, že jsem přišel o peníze. Jo ať jim nekřivdím 1x odepsali na dotaz a to to takhle: "Zboží nebylo zatím odesláno" a na odpověď kdy teda bude opět nic. Takže zpráva ceny zlata.

Reakce obchodu Zahradní Expert

Dobrý den, velmi se omlouváme za slabou komunikaci z naší strany a to z důvodu probíhající dovolené v naší firmě, kdy byl kontakt s našimi zákazníky omezen. Na Vaše e-maily jsme již odpověděli a nabídli Vám vrácení částky za poštovné, jako kompenzaci za prodlouženou doručovací dobu a za neúplnou odpověď. Přejeme hezký den.

• Dobre ceny
    • Komunikace e-shopu je temer nulova.
    • Nedodrzuji dodaci lhuty a telefonni kontakt je uplne k nicemu. Nikdy to nikdo nevzal a na maily zareagovali s nekolikadennim zpozdenim.
    • Stale cekam na doruceni zbozi, takze jsem dost rada, ze jsem objednala na dobirku a nemam zaplaceno predem, protoze buh vi, jestli to dorazi.

• Výdej ve Stodůlkách

• Velký výběr

rychlé jednání

• zboží dodáno včas a bez chyb

• nepořádek ve skladu, 10 dnů nevyexpedované zboží

• Rychlost, bezproblemova komunikace

Můžu jen doporučit

Zboží údajně skladem, dodání trvalo víc než týden. Komunikace nic moc.
    Na emailový dotaz ale vždy odpověděli.

I když má obchod linku na informace a poradnu při koupi,dovoláte se na číslo a automat Vám řekne,zadejte dotaz emailem,tak si nepředstavuji poradnu při koupi určitého produktu

• Nekomunikace obchodu,nezvedají telefony a na emaily neodpovídají. Po týdnu volali že se omlouvají že toho mají hodně. Děs.