• ani jedna rostlina nebyla označena
    • jediné co jsem poznala je zimolez

Ihned jsem e-mailem reagovala - bylo mi odpovězeno, že označení je na květináčích - není, až budu sázet maliny, uvidím zda jsou opravdu kontejnerované, zatím jsou v květináčích zasypány čerstvým mulčem.

• Maliny přišly polámané a bez označení druhů

Reakce obchodu Borůvková farma Samšín

děkujeme za recenzi ač negativní.

příště bych kupoval jinde

Reakce obchodu Borůvková farma Samšín

děkujeme za recenzi ač negativní.

Borůvková farma Samšín

• Nevim, kdy mi budou zboží doručovat. Nemohu plánovat výlet . Dne 1.7.2022 jsem zboží pouze zaplatil. JV

Chybí informace pro zakaznika o předpokládaném terminu doručení.

• Rychlé doručení
    • Objednané sazenice dorazili v hrozném stavu. Objednali jsme si s kolegyní sazenice převislých jahod. V krabici - 10 sazenic byly zaslány v jednom igelitovém pytlíku, kořeny svázané dohromady gumičkou, "šlahouny" listů zlámané. Nakonec jsme se rozhodli sazenice nechat a nevracet, buď z toho něco bude a nebo ne. Chytli se, to je jedno z plus. Ale příště už odtud neobjednám.

děkujeme za recenzi.
    Nejedná se o sazenice v hrozném stavu, ale standartní "frigo" sadbu jahod.

Borůvková farma Samšín

chybí 1 ks rostliny , nebyl znám datum dodání dotaz na hodnocení příšel 7 dnů před datem doručení

Po týdnu mám pouze potvrzení objednávky, nemám tedy jak obchod hodnotit - natož produkty. Myslím, že žádat hodnocení v době, kdy zboží nebylo ještě ani odesláno obchodu škodí.

Reakce obchodu Borůvková farma Samšín

děkujeme za recenzi ač negativní. Dotazník nezasílá obchod, ale heureka. Objednané jahody nebyly v polovině března dostupné.

Borůvková farma Samšín

V zasilce nebylo deklarovane mnozstvi zizal.

Jahody přišly se suchými kořeny, zabalené jen v igelitovém sáčku a krabici... Místo 20 jich bylo 19 :(

Dobrý den, inzerovaná višeň měla mít výšku 30 - 70cm, psal jsem, aby mi byl vybraný vzrostlejší kus. Co mi bylo dodané? Sazenička přesně 32cm vysoká. Postavil jsem ji i s květináčem vedle PET láhve od minerálky a je cca. o 5cm vyšší. Kdybych to věděl - co mi dodají, tak jsem neutrácel za poštovné, balné a za dobírku a sazeničku bych koupil ve firmě Jukka, za méně peněz a ještě bych si vybral. Takových větviček tam mají půl foliovníku....akorát že prozradili, že sazeničky jsou opravdu malé.
    Poučení: takové věci již nebudu kupovat na e-shopu.

S pozdr.
    Vi

Reakce obchodu Borůvková farma Samšín

děkujeme za recenzi, ač negativní. Nejsme si vědomi pochybení. Sazenice splňuje(jak sám píšete) uváděné parametry. Ten zásadní není výška, ale velikost kořenového balu(květináče). Velké sazenice jsou navíc pouze k osobnímu odběru.

Borůvková farma Samšín

zboží nebylo v objednané kvalitě

Reakce obchodu Borůvková farma Samšín

děkujeme za recenzi, ač negativní.

Borůvková farma Samšín

• Před 10 dny objednáno. Dosud žádná odpověď.

Reakce obchodu Borůvková farma Samšín

děkujeme za recenzi, ač negativní. Na začátku jara nelze objednávku vyřídit hned. Odesíláme dle pořadí přijetí a zároveň dle počasí. Informujeme emailem buďto o rezervaci objednávky nebo o jejím zpracování a následně o odeslání. Opravdu nelze upřednostnit objednávku z 6.4. před těmi , které přišli v průběhu ledna až března.