• rychlost dodání, přehlednost
    • nemusím nikde shánt v kamenných obchodech

• Rychlé jednání, solidní, pozitivní.

Po jednom nákupu těžko soudit, ale zatím spokojenost.

• Neinformovali o stavu objednávky a hlavně o tom, že zboží vyexpedovali, což bývá u internetových obchodů již zcela běžné. Takže zboží dorazilo a já něměla hotovost na dobírku. Musela jsem požádat poštu o opakovanou dodávku. Podle mého zbytečná komplikace.

• Kvalitní značka
    • Seriózní jednání v případě nedorozumění

Přestože došlo,vinou chybného obrázku u námi vybraného zboží,k malému nedorozumění se standartní výbavou vyžínače (výbava na fotografii patřila k lepšímu modelu),byla nám tato součást, s vysvětlením chyby a omluvou, dodatečně a zdarma zaslána.
    Velmi seriózní jednání prodejce.
    Beneš

Reakce obchodu Zahradni-naradi-wolf.cz

Děkujeme, rádi vyhovíme, jakmile je to možné.

• - v mém případě je to poloha obchodu pro osobní vyzvednutí (Zlín)
    • - drobná sleva pro registrované (3%)
    • Jediné, co bych obchodu vytknul, je skutečnost, že mi nedali vědět, že objednané zboží je připraveno na prodejně.Po mé objednávce mi přišlo mejlem potvrzení objednávky, nebylo v něm ale nic o tom, jestli je zboží připravené k vyzvednutí. Na to jsem se tedy po pár dnech ptal mejlem, obratem přišla odpověď, že zboží je připraveno k odběru.

Reakce obchodu Zahradni-naradi-wolf.cz

Děkujeme za připomínku, přispěje k lepší komunikaci se zákazníky.

• všechny

vyhněte se mu

Reakce obchodu Zahradni-naradi-wolf.cz

reakce prodejce - zákazník si objednal pouze akční zboží, jehož cena je podmíněna odběrem zboží v určité ceně, což je u položky výrazně uvedeno. Nabídli jsme zboží za běžnou cenu se sníženou cenou dopravy. Tuto nabídku zákazník odmítl.
    Názor zákazníka je pro nás důležitý, každý může vyjádřit své zkušenosti, i když toto vyjádření se nám zdá nepřiměřené.
    AGROS Moravia

• Katastrofální poštovné 165 Kč.... nevyplatí se nic objednávat,to si koupím jiné výrobky stejného typu v OBI nebo Baumaxu
    • (nevím,kdo je majitel obchodu,možná šla zásilka z ciziny-proto ta cena... )

• zboží, které není na trhu
    • dlouhé dodací lhůty

nemohu posoudit, zboží ještě nedorazilo, a komunikace s obchodem zatím žádná

• Profesionalita
    • neznám

Reakce obchodu Zahradni-naradi-wolf.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Šoulová, AGROS Moravia

• Cena poštovného

Reakce obchodu Zahradni-naradi-wolf.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení.
    Šoulová, AGROS Moravia

• Specializace na dům a zahradu.

• rychlost,cena
    • o žádných nevím

jednodušší nákup než v obchodě

• Rychlost dodání zboží.

Nemohli jsme zboží sehnat jinde.
    Je to naše první zkušenost s internetovým obchodem a je perfektní. Váš obchod možno doporučit, hlavně kvůli rychlosti ve vyřízení objednávky.

• Hledaný výrobek měl garantovány parametry, které jsem si pro svoji činnost představoval, v této rovině jiný obchod parametry nenabízí.
    • Ceny jsou odvozovány od cen. hladiny Německa,tedy na cen. hladinu v Česku vysoké!
    • Na e.shopu nejsou nabízeny náhradní díly
    • Centra záručního servisu a pozáručních případných oprav jsou reginálně nedostatečné !!!!
    • Malá propagace.

Zajímavá nabídka.

Děkujeme na Váš názor.
    Náhradní díly dodáváme na kompletní sortiment. Nejžádanější ND jsou v sekci Náhradní díly a příslušenství.
    Ostatní ND dodáváme po domluvě z kompletního katalogu ND, který pro svoji rozsáhlost nejde do e-schopu zahrnout.
    S pozdravem Ing. Šoulová, AGROS Moravia.