• slušná nabídka zboží

Doporučuji.

• Dobrá komunikace s obchodem.
    • Zboží (křovinořez) jsem si objednal, bylo skladem. Tak jsem ho hned i zaplatil. Bohužel mi záhy přišel mail, že zboží dodat nelze, že je již totálně vyprodané. Údajně za chybu může systém ..... Zboží, již bylo zarezervováno pro jiného zákazníka, ale zatím neprodáno, tudíž systém stále zboží vedl skladem. Po mé námitce se již u zboží v e-shopu objevilo, že je zcela nedostupné. Proč se u zboží v tomto případě třeba neobjeví stav "Dostupnost na dotaz", to jsem se už nedozvěděl. Zjistil jsem, že tento obchod měl stejné zboží ještě i na jiném webu, kde stále byl stav "skladem". Nicméně se mě za vzniklé problémy omluvili a za 4 prac.dny mě peníze vrátili zpět na účet. Jak se říká, "všechno zlé je pro něco dobré", tak jsem si nakonec koupil křovinořez jiný (jinou značku), u jiného obchodu, kde vše proběhlo na jedničku a to včetně odborné rady. A ještě jsem něco málo ušetřil.

Obchod nemohu doporučit, protože jsem u nich měl blokované peníze a nemohl jsem si hned křovinořez objednat jinde, to by se dobrému obchodu stávat nemělo, nicméně věřím, že to u nich není pravidlem a že příští obchod dopadne o poznání lépe. Vzhledem k dobré komunikaci a snaze vše napravit je to jistě možné.

Spokojenost

• Rychlé jednání

• Přišlo upozornění e-mailem i sms na jednotlivé fáze objednávky i informace o expedici (čili jsme měli dobrý přehled o tom, v jaké fázi vyřizování naše objednávka právě je).

Ochota,rychlost

Dobrá komunikace,perfektně zabalené zboží.Doba dodání dle dohody,dobrý obchod, nemám co bych vytknul.

• objednání přes internet, rychlé připravení zboží k odběru, operativní vyrozumění telefonem

Rychlé jednání, blízkost odběrního místo v Kutné Hoře, vstřícní a ochotní zaměstnanci

• Výborná komunikace , ochota a rychlost.

spokojenost

• Rychlé jednání a dodání,velmi pečlivé
    • zabalení zboží.
    • Velká spokojenost.Mohu všem doporučit.
    • Žádné

mohu jen všem doporučit !!!!!!!!!

jsem velmi spokojen

Požadavek na dodání zboží nebyl přesně dodržen,dále nebyl přehledný montážní návod - navíc nešel najít ani na internetu.Jinak je houpačka bytelná a odpovídá tomu co jsem chtěl.Dále doporučuji při předání zboží jedny silné ruce navíc- balík je rozměrný a těžký.

nejlepší komunikace s internetovým nákupem za poslední dobu :-)

• Přehledná nabídka. pružná komunikace

dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky,
    nafocené zboží odpovídá skutečnosti, vč.vzorníku barev

Spokojenost.

Byla jsem s vyřízení objednávky velice spokojena.

Až na dopravu PPL dobrý,doprava trvala 4 dny.