rychlé dodání

Reakce obchodu Zahradní-grily.com

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

Rychlá dodávka.

S pozdravem Zahradni-Grily.com

Všechno proběhlo na jedničku, takže za mě doporučuji!

S pozdravem Zahradni-Grily.com

• objednal jsem poprvé, ale zatím spokojenost

Objednáno v sobotu 5.8., doručeno v úterý 8.8. dopoledne - slušná rychlost vyřízení, zboží využito - kvalitní,

S pozdravem Zahradni-Grily.com

• Rychlé vyřízení objednávky.

S pozdravem Zahradni-Grily.com

Jako vždy super nákup a bleskové dodání, proto objednávám výhradně tady!

• vse ok

S pozdravem Zahradni-Grily.com

Tento obchod mohu doporučit, jak kamenný, tak shop. Málokdy se nyní setkáváte s normálním lidským přístupem se zaměřením na Vaše potřeby, nikoliv na potřeby zisku.

naprostá spokojenost

S pozdravem Zahradni-Grily.com

Mé zkušenostijsou dobré .Kvalita a rychlost.

S pozdravem Zahradni-Grily.com

• Opravdu se řídí zásadou ne všude běžnou, zákazník náš pán.
    • Poraděj, ukážou a když se nedovoláte tak vám sami zavolají.
    • Nic. Pro mě osobně snad jen to, že je mám trochu z ruky.

• Vyskladnění do 24 hod.
    • Doprava zdarma

S pozdravem Zahradni-Grily.com

• Lávový kámen na grilování - dodáno rychle do dvou pracovních dnů a musím pochválit : PERFEKTNĚ zabalené, obchod doporučuji :-)

super rychlé dodání.

• rychlost dodání
    • objednávka byla v pořádku doručena

S pozdravem Zahradni-Grily.com

Co jsem objednal došlo včas a v pořádku.

• Super jednání a k nákupu grilu jako dárek 2x pytel pelet. Děkuji

S pozdravem Zahradni-Grily.com

• na Internetu i na obchodě mají stejné ceny
    • profesionální přístup-popíšete co byste chtěli dělat a oni vám doporučí vhodný gril a nařádí
    • Dodací lhuta super jeden den objednáno druhy doručeno

S pozdravem Zahradni-Grily.com

Perfektní komunikace , ochota poradit. Velká spokojenost, rychlé dodání.

S pozdravem Zahradni-Grily.com

• Rychlé dodání do druhého dne.