• Výborná komunikace přímé jednání
    • Poradí a vysvětlí
    • Skvělý přístup k zákazníkovi

Obchod rozhodně doporučuji.
    Vím, že zákazníci se sami od sebe spíše podělí o zkušenosti spíše nekladné. Přiznám se, že recenze nepíši často, ale pro mou zkušenost jsem se rozhodl napsat o velmi pozitivní zkušenosti s tímto obchodem. Hlavní pozitiva jsem shrnul ve výhodách obchodu. A velmi děkuji za celý postup řešení mé zakázky od začátku až do konce, kdy jsme si opravdu několikrát telefonovali a s ochotou mi vyšli vstříc při řešení mojí potřeby. Někdo si může říct, že si napsali recenzi sami, to ať si přebere každý, jak chce. Já bych svůj čas něčemu takovému nevěnoval.
    Moje díky obchodu a především jeho lidem - protože lidi a dobrý přístup, to je to, co přivede spokojené zákazníky opět zpět.

• Odborná rada při výběru zboží
    • Super komunikace
    • Vše proběhlo hladce

Okamžitá komunikace a velmi rychlé dodání

• můj nákup proběhl naprosto v pořádku, můžu doporučit i ostatním!
    • žádné negativa jsem nezaznamenala

všem doporučuji
    poměrně rychlé dodání
    kvalitní zboží

• super :)

perfektní jednání, předem volali kdy zboží bude doručováno, celkově jsem byl velmi spokojen.

Reakce obchodu Zahradní eshop

Děkujeme za projevenou důvěru a těší nás, že jste s nákupem v našem e-shopu spokojen. www.zahradni-eshop.cz

• cenné rady od pána z infolinky
    • přehledný sortiment
    • rychlost vyřízení objednávky

S nákupem jsem celkově spokojen mohu doporučit všem případným zákazníkům

Reakce obchodu Zahradní eshop

• Skvěl komunikace a ochota pomoci při dotazu, rychlost vyřízení a toto vše za skvělou cenu. Vše v naprostém pořádku

• Vyber
    • Ceny
    • Rychlost dodani
    • Prehledny eshop

Spokojenost, seriozni eshop.

• To co nemá konkurence
    • Rychle dodané na moji adresu
    • Ceny v pohodě

Našla jsem přesně to co jsem hledala.

Reakce obchodu Zahradní eshop

• Zbozi co jsme hledal, za priznivou cenu a s rychlym dodanim -. druhy den doma.

Maximalni spokojenost s celym nakupem.

Reakce obchodu Zahradní eshop

• Dorovnání ceny, krátký čas dodání, kvalitní zboží za fajn ceny.

Reakce obchodu Zahradní eshop

• Na obchod jsem narazil náhodně, zboží bylo skladem za fajn cenu, rychlost doručení.

Spokojenost

• Sortiment
    • Značky
    • Solidní jednání - telefon
    • Rychlost vybavení objednávky

Na doporučení jsem nakoupil přes telefon, a byl jsem z celého obchodu mile překvapen. A mohu i já tedy jen a jen doporučit.

Reakce obchodu Zahradní eshop

• Nabídka, ceny, přístup.

Zajímavá a rozmanitá nabídka zboží za přijatelné ceny se střícným přístupem provozovatele shopu.

Reakce obchodu Zahradní eshop

Super pristup. Obchodnik vyjde vstric i sebemensimu prani.

Reakce obchodu Zahradní eshop

Děkujeme za projevenou důvěru a těší nás, že jste s nákupem v našem e-shopu spokojena. www.zahradni-eshop.cz

Kvalitní nabídka
    Dobré ceny
    Komunikace

• Široký výběr

Naušničky jsou krásné, přesně podle fotek.

Naprostá spokojenost s nákupem

• Rychlé dodání zboží

Rád ohodnotím spolehlivý obchod

Reakce obchodu Zahradní eshop

Děkujeme za projevenou důvěru a těší nás, že jste s nákupem v našem obchodě spokojen. www.zahradni-eshop.cz

• Přehlednost eshopu.
    • Možnost nákupu na splátky.
    • Neshledávám žádné zápory

Super nákup