• Zboží bylo rychle dodáno a krásně zabaleno.

• dárkové balení v ceně
    • chyběl návod k použití

• Rychlé a bezproblémové dodání
    • Zboží dorazilo v pořádku

Nakupovala jsem zde poprvé a eshop určitě zanechal pozitivní dojem.

• Nádherné dárkové balení
    • Rychlost doručení
    • Milý dárek v podobě gumových medvídků

• Velmi pěkně zabaleno, super dodací doba

Velmi kladně hodnotím balení zboží, stejně tak dodací dobu. U balení zboží opravdu klobouk dolů, všechno jak má být :-)

• Perfektni po vsech strankach

• osobni vyzvednuti

• Velice rychlé a příjemné jednání
    • Żádná

Rychlý nákup na přehledných stránkách. Jasně jsem věděl, kterou značku chci koupit. Super obchod. Rychlé doručení. Milé překvapení v balíčku, jelikož jsem objednal na Mikuláše, přišla i nadílka :)

• rychlá a super komunikace a hladký průběh
    • otřesně nepříjemná paní v Zásilkovně, kam jsem si nechala zboží doručit, ale samozřejmě za to tento obchod nemůže...

• doprava zadarmo
    • všetko majú na sklade
    • možnosť využiť zásielkovňu
    • neviem o nej

• Rychle vyřízeno.
    • Hodinky byly doručeny nefunkční. Po telefonické dohodě s obchodem jsem si musela nechat vyměnit vybitou baterií. Peníze za ni mi byly s omluvou zaslány na účet. Byla to zásadní chyba obchodu, který odesílané zboží nezkontroloval.

Viz výše.

Mohu jenom doporučit, obzvlášť kladně hodnotím rychlé odepisování na dotazy na fcb i ochotu.

• skvělá komunikace se zákazníky
    • kvalitní a moderní zboží

Hodinky Komono přišly s velice ušmudlanou a lehce poskřábanou krabičkou, způsobené pravděpodobně neopatrným skladováním.
    Jelikož se jednalo o narozeninový dárek, předat je v doručeném stavu bych se vyloženě styděl - krabičku bylo potřeba umýt a dostat do nějaké rozumné podoby. Produkt samotný byl v pořádku a nepoškozen. Pro vlastní potřeby bych to neřešil, jako dárek je to hloupé.

Reakce obchodu za5dvanáct

Dobrý den, velice se omlovame. Bohužel nám hodinky Komono v takovém stavu chodí už od českého distributora. Většinou se snažíme krabičku před odesláním očistit a zachránit její žalostný stav, co jen to jde. Ve Vašem případem jsme to bohužel zanedbali. Je nám to líto a chápeme Vaši nespokojenost. Doufáme, že toto naše pochybení alespoň z části vynahradí slevový kód na 300 Kč na další nákup, který byl přibalen v zásilce.

• pečlivé zabalení
    • bonus - haribo:)

Zboží přišlo v pořádku. Celková spokojenost. Mohu doporučit.

• Kvalita
    • Velký výběr

David je profesional, o hodinkách toho spoustu ví a dokáže o poradit

Vše bylo naprosto bez problémů s dopravcem se dá skvěle domluvit pokud zrovna nejste doma jsou velmi mili a ochotne vám zboží dovezou jinam :-) o dokonalosti hodinek a milém překvapení v baličku ani nemluvím.

• Rychlá komunikace
    • Velký výběr

Ohromný výběr a skvělá, rychlá, příjemná komunikace. Naprosto bezproblémová koupě.