Zaplatene cez paypal obchodnik nereaguje

• Obchod nic nedoručil, vymlouval se na dopravce a peníze nevrátil, reklamuji platbu u banky

Nekomunikují, tragédie

Zboží jsme objednali a ani za týden zboží nedorazilo. Když jsme obchod telefonicky kontaktovali, pán byl celkem nepříjemný, že mi po telefonu nemůže nic říct a odkázal mě na e-mail, kde má údajně sedět kompetentní osoba, která ihned odpoví. Nikdo na e-mail nereagoval, další den už ani nezvedali telefon. Byla jsem velmi zklamaná, protože jsme chtěli jojo pro syna k narozeninám...

• Obchod nekomunikuje. Zboží zaplaceno a po 3 týdnech ještě nepřišlo.

Zboží zaplaceno a po 3 týdnech ještě nepřišlo. Obchod vůbec nekomunikuje.

• Absolutně žádná reakce na email, či telefon
    • mají dobře nastavený e-shop, protože jim vzorně chodí potvrzení objednávky, potvrzení plateb atd... Ale akce žádná.

Řeším se svou bankou stažení platby z obchodu.

• V objednávce bylo jasně uvedeno, že zboží má být doručeno jako balík na poštu, bez jakéhokoli upozornění však prodejce předal zásilku kurýrovi, jenž mě samozřejmě nemohl dohnat!

Obchod vůbec nereaguje, zřejmě nefunguje, spousta informací je zastaralých. Měla jsem ho uložený na doporučení z dřívějška, tak jsem to moc nezkoumala, ale po čase jsem začala pátrat a objednávku zrušila a objednala jinde.

Výborné.

• nekomunikují :-(
    • poslali mi něco jiného

Na svých stránkách se holedbají, že posílají ihned po objednání, v případě platby katrou hned po zaplacení. V úterý mi od nich přišla hláška, že moje peníze k nim dorazily, ale až ve čtvrtek odeslali balík. Po rozbalení v pátek jsem zjistila, že místo jedné knížky poslali něco jiného, hned v ten pátek jsem psala mail, nestalo se nic. V úterý jsem telefonovala, bylo mi slíbeno, že se na to podívají, nestalo se nic. Dnes je čtvrtek, napsala jsem další mail, zatím opět nic. Mrzí mě to, ale za mě palec dolů.

• Vše perfektní! Skvělá komunikace, maximální ochota, krásné zboží, bleskurychlé vyřízení objednávky.

Mohu jen doporučit! Především musím vypíchnout dokonalou komunikaci, odborné rady a rychlost vyřízení objednávky.

• rychlá komunikace
    • rychlé odeslání
    • dáreček navíc

• Nákup proběhl standardně a hlavně rychle, dobrá komunikace
    • žádná

• pohodli

Nakupovani bylo rychle,prehledne a pohodlne. Jedinou nevyhodu vidim v dnesni dobe tu,ze by mela byt moznost doruceni i do ciziny.Takovy sortiment neni vsude a spousta lidi stale vic jde za praci i zivobytim do zahranici a radi by nakoupili. Ti,co maji jeste fungujici rodice nebo sourozence jsou na tom lip....ti co je nemaji,maji smulu.Je to skoda jak pro obchod,tak pro zakazniky.

Reakce obchodu YOYOSTORE.CZ

díky za reakci! Do ciziny samozřejmě posíláme :) Do většiny světa dokonce do druhého dne. Mezinárodní verzi stránek najdete zde: http://yoyostore.cz/v3/en/

Případně stačí změnit místo (zemi) doručení při vyplňování adresy. To změní nabídku dopravců.

Honza
    YOYO STORE Team
    +420 732 54 73 77

- skvělá, rychlá komunikace
    - osobní vzkaz v balíčku, velmi potěšil :)

• Rychlé doručení objednávky.

Líbilo se mi, že mi pořád přicházely zprávy ohledně stavu objednávky, a měl jsem o všem přehled.

• Hned Vám poradí a ukážou triky. Nabízejí kurzy zdarma.

• přehledné
    • kvalitní zboží

Jsou super

• komunikace, rychlost

Komunikace s obchodem výborná, mailem mě upozornili na chybu v objednávce, dali mi možnost ji opravit, přesto tohle zdržení způsobené mnou osobně nemělo vliv na obdivuhodně krátkou dodací lhůtu. Naprostá spokojenost, přidávám výhodu.

Profesionalna komunikacia a objednavka.

Reakce obchodu YOYOSTORE.CZ

Díky! :)