• Mají jednoduše to, co jinde nenabízí za rozumnou cenu.

• Stránky míchají češtinu s polštinou, nejde se přihlásit přes facebookový profil. Zboží zasílají jen na dobírku a jen přes Českou poštu.

• Týden jsem čekala na vybavní, komunikace nefunguje ideálně.

• Velky vyber
    • Obchod dobre komunikuje na FB strankach
    • Prehledny e shop
    • Vykoka cena postovneho
    • Nemoznost vybrat prepravce

• spolehlivost, rychlost odeslání objednávky

solidní prodejce, výborné produkty

Zboží vůbec nedorazilo a ani žádná informace proč

Reakce obchodu Yasmeen

Dodávka byla opožděna, ale nakonec dorazila.
    Velice se omlouváme za zpoždění a prosíme a aktualizaci názoru.
    S pozdravem,

Yasmeen Team

Obchod absolutně nekomunikuje,
    obdržel jsem gel s prošlou expirační lhůtou

Reakce obchodu Yasmeen

MFG datum označuje datum výroby. Datum expirace 24 nebo 36 měsíců se počítá od data Mfg. V případě, že výrobek má datum expirace delší než 36 měsíců, může se také objevit ikonka s označením, jak dlouhou má expiraci od otevření výrobku. Žádám Vás o opravu Vašeho komentáře ohledně toho, že jste obdržel výrobek s prošlou lhůtou. S pozdravem

S pozdravem,

Yasmeen Team

• V sobotu jsem objednala a dnes streda ,uz mam doma balicek. Takze doruceni bylo rychle.
    • Vune v olejich je super, velmi mile me prekvapila, krasne voni a cedrove mydlo taktez.
    • Opravdu bych uvitala, kdyby dali cesky navod k pouziti. Polstina ujde, ale cesky bylo mnohem lepsi.

Jsem spokojena jak s rychlim dorucenim, tak s produktama.
    Priste budu objednavat znovu :-)

Dlouhá doba doručení.
    Spoustu produktů není skladem už delší dobu.
    Chybí návod v češtině.

• Konečně je možné koupit skutečný parfémy v oleji, které nemění vůni po vyprchání "ředidla".

Olejové parfémy z arabských zemí jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni, než to, co se prodává u nás. Vždyť je vymysleli, zatím co Evropa je jen začala napodobovat. Je to stejný rozdíl, jako italské kožené lodičky a jejich čínská plastiková kopie.

• Kvalitní výrobky
    • Chybí popis výrobku, event. návod k použití v českém jazyce.

• přírodní kosmetika bez chemie
    • často není popis na obalu v češtině
    • specificke zbozi
    • dlouha fodaci doba,osobni komunikace-velice neprijemna

neprofesionalni

• Návod použití zboží je v polštině chybí čeština, na webu chybí podrobnosti, vyprodané zboží již delší dobu není dostupné, jinak by nakoupila víc ale uz mne nebavilo čekat.

Našla jsem zde to co jsem ne objevila u jiných prodejců, třeba kajal, pro mne dobrý, doporučuji.

• nízké ceny
    • zajímavá kosmetika, která nelze jinde koupit
    • chybí český návod na výrobcích
    • na webu není uvedené u některé kosmetiky celé složení, pouze výtah pár složek

Určitě se sem opět vrátím, protože kosmetika kterou obchod nabízí je velmi kvalitní a opravdu funguje.

Pouze by to chtělo doplnit české návody na obaly a uvádět celé složení na webu!!!

• Dobré slevy a zboží, jež momentálně nikde není. Body za nákup.
    • Špatná navigace na stránkách. Ne příliš velký výběr značek.

Spokojenost, ale je co vylepšovat:)

• Zboží není popsáno v čj. Je to možné dle legislativy ČR?

Reakce obchodu Yasmeen

Prosím pošlete nám e-mail na [email protected] pošleme vám chybějící překlad.

• přírodní kosmetika
    • spousta produktů je nedostupných (nejsou na skladě)

Reakce obchodu Yasmeen

Děkujeme za váš názor, a zároveň se omlouváme za případné nepříjemnosti spojené s nákupy v našem obchodě.Prosíme o porozumění když pro naše zákazniky chystáme na jednom místě zboží od více výrobcu.
    Snažíme se dělat objednávky, tak aby jsme nemuseli skladovat zboží.Dbáme na to, aby výrobky byly čerstvé s delší zárukou.

Předražené vzorky a tak nepříjemné vůně pro mě, že jsem to ještě u arabských parfémů nezažila.

Reakce obchodu Yasmeen

Děkujeme za váš názor. Jdeme naproti našim zákazníkům a umožňujeme nákup vzorků, tak aby si mohli vyzkoušet zboží ještě před nákupem lahve plné velikosti.
    Ceny jsou přizpůsobeny kapacitám a hodnotám jednotlivých lahví. Příjem vuní je individuální a každý má rád něco jiného. Respektujeme váš názor.
    Doufáme, že se vám neodcizily arabské vuně a doufáme, že v budoucnu vyzkoušíte jiné vzorky.

• možnost nákupu orientálního zboží v předpokládané a očekávané kvalitě

velmi pozitivní