• Vybavený obchod
    • Spolehlivý
    • Vstřícný personál
    • Rychlá dodací doba

Nechci zde z tohoto dělat nějaké diskuzní forum, ale velice mě rozhořčila negativní recenze od pána. Tento obchod je velice solventní a to ve všech směrech. Nakupuji zde hodně často a ani s jednou věcí jsem se zde nikdy nesetkal. Tento pán bude mít asi nějaký mindrák. Už jen to, že poukazuje na svoji invaliditu, kde asi předpokládá, že díky soucitu bude každý na jeho straně. Nezlobte se, ale já to tak nevidím. Tento obchod a jeho zaměstnanci jsou velice kvalifikovaní a jednají v maximální spokojenost zákazníků! Chyba bude asi na straně pána a ne na straně obchodu. Měl by se zamyslet sám nad sebou. S pozdravem Lukáš

1Absolutně nekorektní jednání jednatele, který nesnesl jakoukoliv námitku vůči postupu obchodu. Předvedl čítankový příklad jak se obchod nemá dělat. Lhal, že zboží předal dopravci a že zboží odešlo a jako zázrakem ho dokázal stáhnout. Nakonec po mých výtkách vůči jeho chování mi začal vyhrožovat právníkem. Takové jednání jsem ve svých 68 letech ještě nezažil. A to nakupuji téměř vše prostřednictvím e-shopu hlavně z toho důvodu, že mám obě nohy amputovány v nadkolení adělá mi potíže chodit
    (jezdit na vozíku) po kamenných obchodech. V takovém obchodě při takovém jednmání bych si již nekoupil ani rezavý hřebík.

Reakce obchodu www.xtreme-fishing.cz

Vážený pane Pokorný, děkujeme za Vaši recenzi. Objednávka, na kterou poukazujete byla vyřízena a zaslána dle řádného časového harmonogramu (zboží u dodavatele) dále stornována po přímých urážkách jednatele společnosti a společnosti jako takové. Doufáme, že se kolegové z jiných e-shopů nesetkají s takovými zákazníky. Je velice neetické a nemorální při jakékoliv příležitosti poukazovat na svůj hendikep.
    Přejeme Vám spoustu rybářských úspěchů. Tým Xtreme Fishing CZ

• Zboží které jsem objednal mají skladem ale ještě po 3 týdnech jsem nic neobdržel jediné co mě přišlo že se objednávka připravuje a pořád nic.Nikdo už nekomunikuje!

Reakce obchodu www.xtreme-fishing.cz

Vážený p.S.,
    Prověřil jsem Vaši recenzi a zboží k Vám od nás odešlo v Pondělí 09. duben 2018 11:41:02. Vše máme podložené. Poté se s odmítnutím vrátilo. S pozdravem Xtreme Fishing CZ

• Vzdy jsou ochotny a vstricni Poradi a pomuzou
    • Velky vyber
    • Nesnazi se vnutit zbytecne drahy produkty Doporuci I levne a kvalitni veci
    • Maji vyborne boilli z jejech dilny.

• Pro mne super e-shop a obchod jak má být

Při každé návštěvě Labe a nebo srdcové pískovny Kopa tímto směrem
    si vždy udělám čas a navštívím tento obchod . Pokaždé tam narazím
    na nové věci . Prostě za mne SUPER !!!

• Slušný obchod
    • Největší výběr ve středočeském kraji
    • Spolehlivost

• E-shop plný zboží
    • Skvělé ceny

Doporučuji Xtreme Fishing CZ

• Kvalitně mi poradili s výběrem dárku pro manžela
    • Příjemný personál

Doporučuji...

• Přehledný e-shop
    • Velký výběr

Doporučuji...

• Není nad lidi, co mluví pravdu! Ani Parys, ani Chyť a Pusť a podobné e-shopy nesahají XTREME FISHING ani po kolena. Sice neměli přesně, co jsem chtěl ale prodavač mi ochotně a bez nátlaku předvedl jiné možnosti z nichž jsem si vybral. Jsem nadmíru spokojený, že jsem se u nich zastavil. Již nepotřebuji jiný obchod! Zde vše v pohodlí a velice příjemném prostředí nakoupím. Děkuji pánové, jen tak dál. T.V.
    • Možná jen malá výtka, lépe označovat zboží na prodejně.

Srdečně doporučuji. T.V.

• Objednávala jsem pro manžela a prodavač mi po telefonu dobře poradil. Po objednání na eshopu jsem sedačku hned obdržela. Vše jak mělo být.
    • Příjemný a hlasem sympatický prodavač. Velice ochotný a vstřícný.
    • Moc Vás chválím.

Děkuji za pomoc s výběrem dárku, Jinde na mě byli nepříjemní a neochotní. Již budu nakupovat jen zde. S pozdravem Božena Koulová

• Velký výběr a zboží skladem
    • Objednáno, zasláno, doručeno tak jak píší
    • Dárek k nákupu, byl jsem potěšen
    • Dali mi nejlepší cenu NA TRHU!

Doporučuji tento obchod.

• I když neměli zboží na obchodu, hned vstřícně objednali a druhý den jsem měl na obchodu
    • Velice vstřícný prodavač se smyslem pro humor
    • Vědí, co dělají

Maximální spokojenost.

• Velký výběr značek i zboží
    • odeslali objednávku obratem
    • Přehledný e-shop

Neměla jsem jediný problém.

• Hezký a přehledný e-shop
    • Vše bez problémů

Doporučuji.

• Obrovský výběr zboží
    • parkování před obchodem
    • Kvalitní personál
    • Výhodné ceny a slevy pro stálé zákazníky

Obchod je kvalitní, stejně jako jeho personál. Vřele doporučuji všem.

• vše v pohodě, milí chlapci

doporučuji!

• vše v nejlepším pořádku
    • příjemná obsluha
    • se vším poradí
    • nic špatného jsem neshledal

vřele doporučuji :)

• Přehledný obchod.
    • Široký výběr zboží.
    • Kvalitní zboží.

Ochotný personál a výběr zboží.