Špatná komunikace s obchodem. Chtěla jsem zboží reklamovat (opravit, nebo vyměnit za fungující zařízení). Na e-mail mi však nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu XIAOMI STORE CZ

mrzí nás vzniklá situace, nicméně po prověření neevidujeme od Vás žádný email ani na jednom z našich kontaktních emailů. Obratem Vás budeme kontaktovat z naší strany, tak aby jste nám upřesnila jaký je Váš požadavek.

zákaznická podpora

• Koupil jsem Xiaomi Smartmi Convector Heater 1S. v popisu bylo uvedeno, že má čidlo. Ve skutečnosti to bylo s mechanickými spínači.

Hrůza! Po objednávce mi tento eshop zaplnil e-mail svým spamem, a nešlo odhlásit. Komunikace s eshopem nulová, vše hrůza.

Bylo dodáno pouzdro, které není vhodné na telefon Redmi Note 11, i když
    objednávka byla správně specifikována. Až po dodání jsem pochopil, že cena může být nižší, protože prodávají "ležáky".

Reakce obchodu XIAOMI STORE CZ

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Prověřili jsme Vaši objednávku a dle dodací faktury jste objednal zboží: Flipové pouzdro Redmi Note 11 Pro 4G/5G (Forcell Elegance) - černá.

Bohužel pokud potřebujete pouzdro na telefon Redmi Note 11, tak toto pouze není kompatibilní s tímto modelem telefonu. Vámi objednané pouzdro je na jiný typ telefonu a to konkrétně na Redmi Note 11 Pro.

Obraťte se prosím na nás, rádi Vám pomůžeme a nabídneme obal, který bude určen pro Váš telefon.

• Arogance
    • Odmítnutí reklamace

Tento obchod se tváří jako super, ale opak je pravdou. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Pořídil jsem si nový telefon s tím, že mi nalepí ochranné sklo na display. Prvně jsem to reklamoval jelikož sklo bylo nalepené křivě. Takže když jsem vložil telefon do pouzdra tak se sklo odlepovalo a tvořili se vzduchové bubliny. Telefon jsem vrátil a sklo bylo odlepeno a znovu nalepeno. Toto vydrželo něco málo dva měsíce. Vytvořili se dvě velké bubliny. Opět jsem službu reklamoval. Bylo mi sděleno, že mi reklamaci neuznávají jelikož sklo plní funkci i s bublinami a je prý normální, že sklo se po dvou měsících může odlepit. Budu reklamaci uplatňovat třeba i právní cestou. Budu se domáhat svého práva. Apeluji na všechny, kteří chtějí obchodovat s touto firmou, aby si dali pozor pokud by chtěli něco reklamovat. Nedoporučuji tento obchod k zakoupení čehokoliv. Arogantnost a neprofesionalita, praktiky šmejdů (zaplať a neotravuj, my to neuznáme).

• Služba se odmítla vrátit do 14 dnů. Produkt (hodinky) nefungoval 7 dní.

Не советую. Сервис не меняет товар в 14 дней.

Reakce obchodu XIAOMI STORE CZ

Vaše odstoupení od kupní smlouvy nebylo možné uznat z důvodu poškození výrobku. V manuálu, který jsme Vám odeslali je zdůrazněno, že hodinky nejsou vodotěsné a před koupáním např. v bazénu je nutné hodinky sundat. Sám jste nám popsal, že hodinky přestali fungovat po použití v bazénu.

Z tohoto důvodu není možné odstoupit od kupní smlouvy.

Děkujeme za pochopení

zákaznická podpora

Vůbec to neumí co je napsáno nebo zadáno v inzerátu u daného produktu jsem hodně zklamaný za mě palec dolů nedoporučuji.

Reakce obchodu XIAOMI STORE CZ

několikrát jsme se Vás pokoušeli telefonicky i emailem kontaktovat, abychom zjistili jakou konkrétně funkci u výrobku uvádíme a dle Vás ji výrobek postrádá.

Budeme rádi pokud se nám ozvete na tel. 775 871 323, případně emailem na [email protected] a budeme moc s Vámi věc vyřešit.

Děkujeme

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Objednával jsem zboží s tím že se jedná o originální díl. Místo toho jsem dostal lacinný číský šunt. Klavalita produktu je otřesná. A vůbec se nejednalo o produkt značky Xiaiomi
    • Podvod

Dobrý den, Tomáši,

u jednoho produktu, který jste u nás zakoupil je uveden výrobce Tactical a u druhého se v popisku nezmiňujeme, že by se mělo jednat o originální výrobek. Pevně věříme, že s kvalitou výrobku budete spokojen a oceníte i nízkou pořizovací cenu.

Pokud i přesto s výrobky nejste spokojen, obraťte se na nás a s vyřešením situace Vám rádi pomůžeme.

zákaznický servis

Lživá komunikace.

Reakce obchodu XIAOMI STORE CZ

je nám velice líto, že nedoporučujete náš obchod, nicméně pro zpracování Vaší objednávky jsme udělali maximum, co bylo v našich silách. Vaši objednávku jsme přijali dne 15.12. v 13:59 hod a ten stejný den v 15:20 hod jsme balíček předali dopravci DPD. Z důvodu nepřesného údaje v adrese Vás doručovatel prostřednictvím SMS zprávy kontaktoval o upřesnění údajů. Na tuto výzvu jste dopravci nereagoval ani jste se neobrátil na náš zákaznický servis, a proto nám byl balíček vrácen.

zákaznický servis

• Objednávku jsem ihned e-mailem změnil barvu telefonu,neboť mi toneumožnilo ve ýběr barvy
    • Avšak na a E mail nikdo nereagoval a byl mi zaslán modrý,i když jsem ihned psal uzeleny

• Nevlastním od této značky ani jeden výrobek..
    • Zboží jsem vyzkoušela na televizi, nefungovalo, ani se to nezaplo, vrátila jsem to ve 14-denní lhůtě a napsali mi, ze je to celé poškrábané, ničeho takového jsem si nevšimla. Nicméně paní mi napsala, že jsem dostala sankci 200,- Kč za to.. peníze mi obchod vrátil o poníženou o tuto částku.

• Dle mé zkušenosti, předprodejce nekvalitního příslušenství

Dvakrát v rozpětí 5ti let jsem objednal příslušenství k produktu Xiaomi v tomto shopu, pokaždé byla kvalita, či kompatibilita zboží nedostatečná.
    Další šanci už tomuto obchodu nedám.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Něco slíbí a nemají to skladem

Bohužel mi byla doručena jiná varianta objednaného zboží, o kterou nemám zájem.

Hrůza!!!

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Smazáno na žádost jejího autora.

• Závadový výrobek chybějící pobočka v Praze.