• Rychlost.
    • Možnost vyzvednutí v zásilkovně
    • .
    • S žádnými jsem se nesetkala.

Doporučuji ostatním.

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Lukáš Vorlíček

zásilkovně to docela dlouho trvá

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den pane Petře, děkujeme za recenzi. Dle kontroly stavu doručení v systému si myslíme, že zásilkovna dodržela při dopravě všechny standartní dodací termíny. Objednávka prišla 22.5.2016 14:54 a Váš termín vyzvednutí byl 25. 5. 2016 17:19 což je velice pěkný čas za cenu 19Kč za zásilku. Pokud je potřeba kratší termín dodání, je potřeba zvolit jiný typ dopravy, který bude nepochybně výrazně dražší.

• Slušné vyřizování telefonátů
    • Rychlé doručení zboží
    • Dobré ceny
    • DOPORUČUJEME

Jsme moc spokojení. Kupovali jsme kávovar, rychle dodán, všechno v pořádku. Tento obchod DOPORUČUJEME!

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den, velice děkujeme za recenzi a těšíme se na další nákup.
    Lukáš Vorlíček

• Na můj první nákup jsem byl spokojen. A cena zboží bezkonkurenční.
    • Mohla by být větší nabídka.
    • Ale i tak našel jsem co jsem potřeboval.

Jsem spokojen a jak budou mít co budu potřebovat určitě se do obchodu vrátím.

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Sortiment neustále rozšiřujeme a doufáme, že příště najdete vše, co hledáte.

• smluvní ceny
    • levnější, než konkurence
    • dostupné zboží, které jinde už nebylo

Smluvní ceny jsou super nápad - zkusila jsem a smluvila... ;-) Kdyby byla nabídka sortimentu širší, určitě bych se sem ráda vrátila.

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den paní Vladimíro, děkujeme za recenzi a doufáme, že brzy rozšíříme sortiment takovým způsobem, aby jste si vybrala i další zboží, na které si zajisté opět smluvíte lepší cenu. Né nadarmo jsme smluvní eshop, kde cena není problém.
    S pozdravem za Xpříslušenství

• výběr zboží,
    • výborná komunikace,
    • dobrá cena

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den, velice si Vaší recenze ceníme a děkujeme. Těšíme se na další spokojený nákup.
    S pozdravem,

• rychlé
    • bezproblémové

Rychlé doručení přes zásilkovnu. Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Xpříslušenství

Děkujeme za recenzi. Tak to má přesně fungovat.

• firma dostala velkou pokutu od ČOI
    • neprůkazné vlastnictví firmy
    • POZOR PODVODNÍCI

Tento shop dostal velkou pokutu od české obchodní inspekce - prodával falsifikáty a nedodával české návody ke zboží. Kvůli pokutě je v insolvenci a divím se, že ještě existují. určitě nákup zde nedoporučuji, mějte se všichni na pozoru

Reakce obchodu Xpříslušenství

Nerozumím tomu co je neprůkazné ve vlastnictví společnosti, naše společnost je s ručením omezeným, zkratka s.r.o. tudíž stačí otevřít obchodní rejstřík a zde je vše velice přehledně napsáno. Možná si nás pletete s akciovou společností (zkratka a.s.), chce si to lépe přečíst naše kontaktní údaje uvedené na našich stránkách.
    Vtipný konkurenční boj. V žádné insolvenci nejsme.
    zde je odkaz, kde je výpis z insolvenčního rejstříku a kde je počet záznamu 0x !!!.

At´si udělá obrázek každý sám, kdo je autorem těchto recenzí a hned dvakrát po sobě (hrozně nenápadné), kdo se schovává za cizí lidi a kdo zastrašuje ostatní konkurenční eshopy. Dotyčná konkurence si myslí, že má patent na rozum a že heslo staré tisíce let "levně koupit a draze prodat" vymyslel pouze on sám a má právo jej realizovat pouze on.
    Pokud by eshop nedokázal zboží nakoupit a prodat se ziskem, tak by žádné obchody neexistovaly.
    Myslím, že se tu v následujích týdnech dočkáme velice pěkné telenovely, proto prosím sledujete všichni tuto (komedii) komunikaci a očerňování.
    Na konci dojde k velkému odhalení, aby jste sami viděli, kdo kde nakupuje a jaké má marže.

Nová firma vznikla proto, abychom zamezili poškozování naší společnosti jedním z jednatelů společnosti.
    Všechny připomínky ČOI jsme ihned odstranili. Problémy byly způsobeny nekorektním jednáním jednoho ze společníků. Pod neustálým dozorem ČOI jsme již čtyři měsíce v řadě a žádné další pochybení nebylo nalezeno. Tudíž pokládáme věc za vyřešenou.

• prodávají falzifikáty, figurují v insolvenční listině, nejistá reklamace

Určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Xpříslušenství

Vtipný konkurenční boj. V žádné insolvenci nejsme.

At´si udělá obrázek každý sám, zajímé dvě recenze hned po sobě.
    Nová firma vznikla proto, abychom zamezili poškozování naší společnosti jedním jednatelem společnosti.

Reklamace v našem eshopu probíhá naprosto standartním postupem a pokud má někdo pochyby, at se ve sporu obrátí na ČOI, která je na straně spotřebitele.

Mile mě překvapiło, když mi zavolali a sdělili,že zboží doručí osobně, protože dodací místo je v jejich v dosahu (cca 15 km), abych nemusela platit doručeni

Zboží přišlo poškrábané

Překvapila mě rychlost a jednoduchost, s jakou jsem si vyjednal lepší cenu.

• žádný
    • hodně

Nedoporučuji!

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den pane Alfonz. Děkujeme za recenzi. Docela nás mrzí, že hodnotíte náše služby a eshop, když jste si zásilku nevyzvednul, na telefonické spojení nereagoval a objednávku jste zrušil až po týdnu, kdy už zboží leželo na Vaší poště. Nevim tedy z čeho Vaše hodnocení vycházelo?
    S pozdravem za

• smluvní ceny
    • dopravu přes Zásilkovna.cz

komunikace 100%, předání zásilkové službě v krátké době.

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Doprava zdarma přes zásilkovnu při objednání nad 899,- je pouze pro velké kusy zboží, kde je pošta komlikovaná.
    S pozdravem, za

• Možnost smluvní ceny. Super nápad

Reakce obchodu Xpříslušenství

Děkujeme za recenzi. Smluvní ceny jsou dobrá věc a využívá jí stále více spokojených zákazníku, kteří se rádi vrací.

S pozdravem za

• pochybná firma

chtěla sem se dnes podivat na jejich kryty na telefony a kdyštak nakej koupit. Firma na adrese v ostrově nesídlí, maji tam jen schránku. divný co. radči obědnám jinde hold za poštovné

Reakce obchodu Xpříslušenství

Dobrý den paní / slečno Aničko. Jsme internetový obchod, proto nemáme prodejnu, kde by jste si mohla zboží prohlédnout. Klidně si kryt objednejte a pokud se Vám nebude líbit, tak jej vrátíte a my Vám obratem pošleme penize zpět včetně poštovného. Nejsme žádná podivná firma a virtuální kancelář je naprosto běžná věc rozšířená po celém světe.

S pozdravem,
    za Xpříslušenství.cz