• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 3 týdny

• Super obchod, - komunikace.. Dobre ceny a doručení zdarma. Nakoupila jsem několikrát, zaplatila predem a nikdy nebyl žádný problém.

Opravdu jsem byla pokaždé spokojená. Nakupuji plínky pro dcerky a cenově se nedají jinde srovnat.
    Doručení a komunikace ze strany obchdu je ihned.

Vaši recenze si velmi vážíme.

Věříme, že s námi budete v budoucnu ještě spokojenější :) Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další objednávky!

• Rychlé

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 3 měsíci

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 5 měsíci

• Velice rychlé odeslání zboží

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 5 měsíci

Jsem mile překvapena a vlastně nadšená, určitě to není poslední objednávka .

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 6 měsíci

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 6 měsíci

• Prehledny web
    • Skvele ceny
    • Rychle dodani elektronickeho klice

Skvele urcite obchod doporucuji. Vyborne ceny, siroky sortiment her, jednoducha platba. Jedine male, ale opravdu male bezvyznamne minus je, ze jsem musel cekat delsi dobu (4 ho) na klic, byt to bylo v limitu 6 hodin jak prodejce uvadel. Pro nedockave lidi - budte trpelivi a klic Vam dojde, neni to lusknutim prstu.

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 7 měsíci

• Klíč ke hře dorazil na email do několika minut.
    • Žádnou nevýhodu jsem při nákupu nezaznamenal.

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 9 měsíci

• Přehlednost
    • Rychlost doručení

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 10 měsíci

• Před nákupem neupozorňuje na čekací lhůtu vyzvednutí klíče ke hře (až 6 hodin)
    • Čekací doba je delší než se tvrdí (až do druhého dne)

Reakce obchodu Xplace.cz

za zpoždění se omlouváme, brzy budeme mít sklad napojený na dodavatele a již žádný klíč se zpožděním nepřijde.

Ok

• Možnost platby online

Obchod jsem našel náhodou, když jsem hledal, kolik stojí jedna hra. Tento obchod byl jeden z nejlevnějších, takže jsem zde hru zakoupil. Během asi dvou hodin mi dorazil aktivační kód ke hře a vše tudíž bez problémů.

• nakoupil v obchodě Xplace.cz před 1 rokem

Zboží dorazilo ve dni objednání, vnuk byl velmi spokojený.

Rychlost vyřízení

• Levnější než ostatní
    • Zboží dorazilo pozdě, bylo mi řečeno, že klíč dojde za max. 6 hodin, dorazilo až třetí den i po kontaktování e-mailem a telefonem
    • E-mail s odpovědí došel až za 4 dny

Vybral jsem tento e-shop kvůli doručení do 6 hodin a možností platby pomocí SuperCash. Kupoval jsem na poslední chvíli - ve dva poslední dny v měsíci a vzhledem k tomu, že klíč došel dvě hodiny po konci nabídky na Xbox Live, nestihl jsem ho aktivovat a "ztratil" jsem tři oblíbené hry. První den jsem psal e-mail - nic. Druhý den jsem psal SMS - opět nic. Odpověď mi došla za 4 dny i s omluvou. To je sice hezké, ale pro mě k ničemu. Hry mi to nevrátí. Ale dám Doporučuji, protože předpokládám, že to byla jen ojedinělá chyba :)