• Rychlé a levně

Vše v naprostém pořádku

• Super kvalita

PARÁDA

Velmi dobre

Doporučuji svým znamým i neznamým, s obchodem jsem velice spokojen. Zboží bylo skladem, objednáno dopoledne, na druhý den dopoledne už bylo doma. Tímto moc děkuji a velice rad
    DOPORUČUJI !!!!

• Ťěšil jsem se na novou nablýzkanou motorku 650 gt.Přivezl p.Hána zablácenou,zaprášenou,prý zkušební jizda,dporučil mně co nejdřív udělat garančku do 1000km.Prý ty fabrický oleje z vyroby nestojí za nic.Který výrobce dá do nové motorky špatný olej???Ten dobrý asi vypustili a dali polovinu nějakého,neb jsem musel 12 deci dolít,ale do jakého?Při výtce mně položil telefon.Teď budu muset vyměnit celý a do 1000 zas a jak věřit nemrznoucí kap.brzdové atd.,pochopí někdo,že připraví k prodeji motorku kde v průzoru měřáku neni vidět hladina oleje.Tak co teď,zablacenou morku bez oleje,GT 650 CFMOTO má mít gumy dle inz.Metzeler,osazeno Pirelli.

• Rychlost doručení

Vše v pořádku, poradili s tím co nešlo najít.

• spokojen

Přes ujištění obchodu že motory modelů XB27 a XB33 jsou prý stejné a tudíž magneto z XB33 prý bude pasovat do XB27 tomu tak nebylo. Nepasovalo, bylo to jiné. Půl dne broušení a vrtání atd. a kamarád to sice zprovoznil, ale i tak naštvání + zklamání.

• Velmi rychlé doručení zboží
    • Spokojený

Zadní disk kompletní 18" XMOTOS XB37/XB39 nevydrzel vyplet uvolnily se opet draty.Ten rafek je snad z papíru ,dva se uz vytrhly po měsíci.