Xiaomi Store CZ

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Xiaomi Store CZ

429 recenzí z celkového počtu 1212 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Xiaomi Store CZ získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Xiaomi Store CZ

Skrollann

Přidáno: včera, 11:34

Doručené v termíne a v perfektnom stave.Spokojenosť veľká.

joejoe

Přidáno: 12. prosince 2017

Komunikace velmi rychlá.
Zboží přišlo během několika málo dnů.

Jarda

Přidáno: 12. prosince 2017

Jsem velice spokojen, bleskové vyřízení i doručení objednaného zboží.

Červa

Přidáno: 10. prosince 2017

• opravdu rychlé dodáni zboží

Patrik

Přidáno: 9. prosince 2017

• Velice rychle vyrizovani objednavek a mily personal. Dobra dostupnost v ramci mhd Brno.

Přidáno: 8. prosince 2017

moje objednávka byla stornována, aniž by mě o tom obchod informoval. Objednávala jsem 27.11. a dne 7.12. jsem se teprve sama dopátrala, že Vánoční dárek nedorazí. Takže tento obchod nedoporučuji!!! Také jsem naštvaná na Heuréku, přes kterou jsem zboží objednala pro jejich deklarovanou GARANCI NÁKUPU, protože nagarantují , alespoň v mém případě, NIC!

Reakce obchodu Xiaomi Store CZ

Dobrý den paní Staňková,

dne 27.11. v 14:01 jste učinila objednávku na zboží u kterého bylo uvedeno, že cenové zvýhodnění platí do 26.11. do 23:59 . Bohužel z důvodu špatného párovaní dat do Heuréka košíku (my toto párování nedokážeme ovlivnit) se možnost nákupu přes Heuréku uskutečnila v době kdy cena již nebyla platná (v popisu zboží je však uvedené datum, kdy akce končila). Přímo přes Heuréku ve 14:04 jsme Vás informovali, že cena akce již není platná a v Heuréka košíku objednávku stornovali. O změně Vaší objednávky jsme Vás tak informovali v co možná nejkratším času a veškeré tyto záznamy jsou dostupné i ve Vaší objednávce.

• Rychlé vyřízení, super

Petra

Přidáno: 7. prosince 2017

Koupila jsem si náramek Mi Band, bohužel nedá se spárovat s telefonem. Pokusila jsem se problém řešit u prodejce, ten byl velice arogantní, řekl, že náramek je OK, a mám problém s telefonem. Telefon přitom funguje bez jakýchkoliv problémů a s jiným zařízením se páruje bez problémů. Nenavrhli žádné řešení a jednali se mnou jako s naprostým hlupákem.

Reakce obchodu Xiaomi Store CZ

Dobrý den paní Jelínková,

při reklamaci jste nám sdělila, že náramek používáte několik měsíců a náhle přestal fungovat. Náramek jsme před Vámi napárovali na jiný telefon a okamžitě proběhlo spojení náramku a našeho telefonu. Proto když jste nám sdělila, ať se snažíme najít nějaký způsob jak náramek napárovat na Váš telefon zn. Huawei, jsme odpověděli, že bohužel bude problém v SW komunikaci s Vaším telefonem. My nejsme schopni ovlivnit softwarové vybavení telefonu jiného výrobce. Kdybyste nám dopředu sdělila, že náramek je nový, měla jste plné právo na odstoupení od kupní smlouvy a tím by Vám částka za zboží byla vrácena.

Kaspar petr

Přidáno: 7. prosince 2017

• V centru města blízko zastávek městské dopravy
  • Málo parkovacích mist

Kateřina