Xiaomimobile.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Xiaomimobile.cz

2596 recenzí z celkového počtu 8442 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Xiaomimobile.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Xiaomimobile.cz

Jan Sedlák

Přidáno: 7. srpna 2016

• Dobrá cena
  • Nedodržují to co sami slibují

Slibovali dodání do druhého dne. Byl to jeden z důvodů pro nákup. Telefon dorazil čtvrtý pracovní den. V balení nebyla nabíječka, ale po reklamaci bez problémů poslali jinou.
Kdyby si odstranili ze stránek ten velký nápis o rychlém dodání tak je to normální e shop a nemám problém. Takhle jsem musel snížit hodnocení.

vlada

Přidáno: 6. srpna 2016

• Ochotu.
  • Nedá se to považovat za slabinu, ale mé první setkání bylo trochu rozpačité, protože mi zboží nedošlo a tak jsem si ho jel osobně vyzvednout do obchodu, kde byla vstřícnost a omluva za nedodání s vysvětlením, že počítačový program nevygeneroval adresu pro zásilkovou službu k dodání do domu.
  • Malou slabinou je telefonní komunikace, kdy teloefon vyzvýní a nikdo jej nepřijímá. A nebo je velmi dlouhou v režimu nedostupnosti.

Zatím nemohu komentovat. Ale vždy je jednou něco poprvé. :-)

Karolina

• rychlost, kvalita

Mikes

Přidáno: 5. srpna 2016

• pozitivni reference na obchod a z toho plynouci spolehlivost
  • dodani za 11dni je trochu delsi, nicmene bylo avizovane

Jan Svěží

Přidáno: 5. srpna 2016

• V obchodě jsou velmi vstřícní, komunikace přes online chat je fantastická, rychlá, jsou schopni okamžitě konzultovat s techniky a sdělit i pokročilejší podrobnosti. Na všechno odpoví, se vším poradí a to hned. Telefon jsem měl druhý den u sebe s jedinou malou chybkou (tu popíšu ve "slabinách"). Telefon byl v pořádku a byl jsem nad míru spokojený, proč jsem jej tedy chtěl vrátit? Jednoduše protože jsem se rozhodl pořídit si vybavenější - namísto 16GB ROM a 2GB RAM jsem si pořídil 64GB ROM a 3GB RAM a rozhodně nelituji.
  • V obchodě jsem se rozhodl nakoupit proto, že jsou hlavním prodejcem telefonů Xiaomi u nás. Telefon, který jsem chtěl měli s 24 měsíční zárukou jako první a navíc nejlevněji. Telefon Xiaomi mi doporučil kolega a tento e-shop také.
  • Nesetkal jsem se s velkými slabinami, ale na dvě malé jsem přece narazil. Obě se týkají webových stránek.
  • formulář pro objednávku má dva adresní řádky, telefon jsem si posílal do práce, takže do prvního řádku jsem vložil firmu a do druhého adresu, bohužel však dopravci byl poslán pouze řádek první, takže mi telefon nedoručili do práce, ale musel jsem si pro něj na centrálu dopravce (naštěstí jsem měl zrovna v ten den cestu kolem :-) )
  • druhá výtka se také týká webu, kde jim po přihlášení nefunguje proklik na detail objednávky, což jsem obešel, a na detail objednávky jsem se nějak dostal, nicméně v detailu nemají uvedený aktuální stav (přestože už mám u sebe i ten druhý telefon, v detailu mám stále stav "Objednávka zpracovávána")

Obchod se zatím jeví výborně, a to mám již zkušenost i s první reklamací, respektive vrácením zboží do 14 dní. Nákup v obchodě rozhodně doporučuji a sám budu nakupovat určitě znovu. Zaměstnancům xiaomimobile.cz děkuji.

Reakce obchodu Xiaomimobile.cz

Dobrý den.
Velmi Vám děkujeme za takto krásnou recenzi. I nadále doufáme, že budete s naším obchodem maximálně spokojený. Co se týká našeho e-shopu, postupně pracujeme na kompletním redesignu. V budoucnu budou i tyto ,,mouchy´´ odstraněny. Přejeme mnoho úspěchů ve Vašem životě.

Jan

Přidáno: 4. srpna 2016

• vyhodu nema zadnou jak jsem se presvedcil,jelikoz co nabizi a slibuje tak nesplnuje ani nahodou..!!!
  • Naprosta neschopnos a arogantni jednani zamestnancu..!!
  • Nemoznost poradne sledovat vasi objednavku
  • Absolutni neznalost slov "prominte a omlouvame se"

Uz jsem nakupoval mnohokrat v eshopu,ale s vetsi neschopnosti,neochotou a aroganci jsem se vazne jeste nesetkal.Eshop jsem si vybral kvuli cene a garanci dodani do druheho dne(bohuzel velka chyba) Zbozi objednano v SO 23.7 s tim ze expedice probehne v PO a v UT tel. budu mit,omyl..!! Neprehlednost a nemoznost poradne sledovat co se s vasi zasilkou deje a v jakym je zrovna stavu je taky neco nepochopitelneho u eshopu.No nic,cekal jsem do UT a dopoledne pisi na online chat na strankach co je s mou objednavkou,na drate slecna at chvilicku vydrzim ze to zjisti ve skladu.Po uplynuti 20min mi to nedalo a pisi jak to teda je a zda na me nezapomela,tak rika ze stale ceka na odpoved skladu,nicmene jsem cekal dalsich 20min na online chatu kde uz trosku rozladenej se ptam,zda se to dozvi jeste dneska..(pro upresneni,zjistit takovou vec trva max 2min. vim to z vlastni zkusenosti) a potom co pani zjistila ze na mou objednavku zapomeli,tak bez jaky kolik omluvy proste jen rekla ze se dnes bude expedovat.A ve zkracene forme,at tu neni extra roman,mi bylo sdeleno zda se mi to nelibi,tak objednavku zrusi.Na to uz jsem nemel moc sil,jelikoz bych musel bejt opravdu sprosty.Telefon teda dorazil ve stredu v poradku,az na jednu malickost,darek,bryle pro virtualitu ktere k tomu meli byt,nebyly,ale misto toho vodeodolne pouzdro.Opet nikdo nedal vedet ze bude tato zamena a nejlepsi na tom je ze ja si objednal 5,5" tel. a obal je do 5" Tak tam volam,prvni den nic,zkousim druhy,neuspesne par volani a pak volaji zpet,popisi svuj problem,naces mi bylo sdeleno ze telefon se do obalu vejde ze to zkouseli (pro upresneni,ano,vejde,ale cast z nej bude lehce zakryta ;) asi jako dat vam na auto 19" kola a rict oni se tam vejdou ale musite jezdit pomalu a nikoho nevozit,ale VEJDOU se tam ) ale ze at si obal necham a ze mi obratem posilaji bryle co k tomu meli byt.Ubehl tyden a nikde nic.Tak ze muj zaver je,ze cela tahle recenze je jeden velky svindl a podvod,jelikoz nekdo s 95% hodnocenim,preci nemuze podelat takhle jednu zakazku a predvest takovou neschopnost u tak jednoduchy veci :D a jestli ma takhle probihat i reklamace,tak si rovnou objednavam jinde novej tel. a tento zahazuju.A pro ostatni,je tu jeste jeden CZ store kterej ma ceny srovnatelny a kdyz jsem objednaval prislusenstvi k tomu tel. tak to vse bezelo tak jak ma a v klidu krasne sledujete svou objednavku a vite presne co s ni je.Tady vazne nikdo nic..!!!

Reakce obchodu Xiaomimobile.cz

Dobrý den.
Velmi nás mrzí Vaše zákaznická nespokojenost, kterou jsme ihned prověřovali, a za kterou se Vám velmi omlouváme. V první řáde bychom Vás rádi informovali, že brýle od nás byly expedovány 29.7.16 a do nynější doby jsou z důvodu Vašeho nezastižení uloženy stále na poště. Rádi bychom se také omluvili, že na Vaše první zavolání nebyl hovor zvednut. V případě, že je nutné dořešit předchozí požadavek zákazníka, hovor nemusí být vždy stihnut. Proto Vám bylo ihned po dokončení předchozího požadavku voláno zpět. Pouzdro je určeno pro zařízení do velikosti 5,5´´ s tím, že po nespokojenosti z Vaší strany byly ihned poslány brýle jako omluva. Celou tuto situaci bereme velmi vážně, a proto přijměte ještě jednou naši upřímnou omluvu, pane Malý. V budoucnu budeme rádi, pokud Vaši špatnou zákaznickou zkušenost budeme moci napravit.

Přidáno: 4. srpna 2016

• bleskové dodání ( zboží dodáno do 24 hod. )přijatelné ceny
  • specializace na jednu značku

Přidáno: 3. srpna 2016

• Chtělo by to nabízet i jiné produkty od Xiaomi například tvbox

arguens

Přidáno: 2. srpna 2016

Špatně dodaná jedna ze tří položek. Naštěstí po rychlé komunikaci bylo možné zaměnit kus za kus.

Karel Carda

Přidáno: 31. července 2016

Koupeno redmi 3pro s českou Rom vše(otisk, dualsim) funguje. Dávají pouze 1A nabíječku, po skvělé komunikaci s obchodem nabíječku(originální americkou 2A) poslali ještě tentýž den.

Zobrazuji 1551 - 1560 ze 2598 recenzí 1...154 155 [ 156 ] 157 158...260