• Potřeboval jsem radu. Poradili mi rychle a komunikace s obchodem byla vynikající.

Vřele doporučuji.

• Nejlepší ceny
    • Nabízí platbu kartou, ale bez Paypal uctu to nelze..

nejhorší nikdy už

Reakce obchodu XGames.sk

Vážený pán Jiri Sebesta,

na váš email vám bol zaslaný emaiľ ohľadom vašej zavádzajúcej recenzie, tešíme sa na vašu odpoveď.

S pozdravom
    XGames team

• Mnoho možností platby, celkem nízké ceny.
    • Uvítala bych i krabicové verze poukázek atd., je lepší předat dárek fyzicky, rozhodně to ale není vyloženě slabina.

Doporučuji.

• rýchle spracovanie objednávky
    • výborné ceny
    • neviem

zaplatil som objednanú hru a na druhý deň mi prišiel CD kľúč

• Dodání pouze steam klíčů
    • pro někoho možná slovenčtina

• rychlost a cena

klic prisel do 5ti min

vše proběhlo v pořádku

• Rýchlosť , cena
    • Nemal

Skvelý obchod, produkt bol na sklade a mal som ho okamžite

Bezkonkurenční ceny, ale jen u předobjednávek. U ostatních titulů je cena více méně běžná. Rychlost dodání perfektní, hra dorazila v den vydání, 6 minut po půlnoci.

• Ceny + rychlost dodání kódů.

Doporučuji, kód jsem obdržel několik minut po zaplacení.

• rychlost,cena

cena a rychlost zaslani kuponu je bezkonkurencni

• Velmi rychlé dodání
    • Rychlá a ochotná komunikace
    • Nízké ceny

Produkt jsem obdržel okamžitě po zaplacení na email. Ceny jsou velmi příznivé, tak bych všem doporučoval aby tento obchod alespoň jednou vyzkoušeli.

• pocuchat Vám nervy
    • komunikace,špatné informace o hrách,přišel mi nesmysl naskenovaný jako scan na cd key ke hře Fifa 15

Kupoval jsem Fifu 15 na pc.Na web. stránkách bylo,že hra je v CZ verzi,upozorňoval jsem obchodníka,že má špatné informace,ale ten se mi emailem vysmál!Hru jsem kupoval digitálně hlavně proto,abych ji měl pokud možno již ráno 25.9. v datum vydání!!!Odpoledne mi přišel email s nenaskenovaným cd keyem.Obchod pak 2 hodiny se mnou vůbec nekomunikoval.Telefony nebral a nakonec ho vypnul.Pod pohrůžkou negativní recenze a oznámení na policii mi zhruba do 30 nim. dorazil cd key.Za ty nervy to rozhodně nestálo!!!Příště kupuji v obchodě tojepohoda.cz( z mé strany prověřený obchod) a nebudu koukat ,abych ušetřil 40 Korun.

Reakce obchodu XGames.sk

Vážný pán Ondráček,

dlho sme váhali, či vobec na vašu recenziu reagovať ale kedže uvádzate v recenzii viac klamstiev, nedalo nám na to a radi sa podalíme aj my o naš pohľad na vec.

Pri produkte sme deklarovali doručenie v deň vydania tj. 26.9.2014, to že nám napíšte 2,5 alebo 10 mailov, že vy ste chceli hru hneď v noci / ráno nijak neovplyní to kedy k nám prišiel produkt od nášho dodávateľa.

Priznávme, že pri distribúcii sa v ten deň vyskytol problém s databázou a nielen vy ale aj desiatky iných zákazníkov mali v ten deň problém so zobrazením aktivačného kľúča. To, že sme vám ho manuálne vytiahli z databázky a poslali na mail, ste zabudli spomenúť.

Na výhražky políciou, negatívnou recenziou nemá ani zmysel reagovať.

Tešíme sa s každého zákazníka na našom eshope, väčšinou keď prichádzajú, vo vašom prípade keď odchádzajú.

S pozdravom
    XGames team

• Klíče k hraní dorazí okamžitě.

• Přehledné webové stránky
    • dodací lhůta
    • skvělá komunikace
    • ceny

Pro tento obchod jsem se rozhodl vzhledem k ceně a udělal jsem dobře. Hru jsem přeodbjednával a hra dorazila v den, kdy měla. Nejdříve mi poslali na e-mail špatný link, čehož bych si ani bez jejich omluvném telefonátu nevšiml, protože jsem to ještě ani nestihl vyzkoušet. Záhy poté tedy, co zjistili, že udělali chybu tak zaslali funkční link. Vše tedy bylo v naprostém pořádku a musím je pochválit i za skvělou komunikaci.

• ceny
    • komunikace
    • pro někoho možná slovenský jazyk

Předobjednal jsem si hru, která přišla v den vydání. Obchod měl pak problémy se serverem s produktovýmí klíči, tak mi volali s omluvou a okamžitě ho napravili.
    Myslím, že vše proběhlo, jak má.