Bez podrobnějšího návodu k použité-např. na které tkaniny to nefunguje.....

Asi nekontrolujete obj.zboží.obdržela jsem objednané napínáky na prostěradlo,obdržela jsem napínáky rozměrů cca15cm v klidu .29cm v napnutí,.mám je tudíž k ničemu!lptali jste se tak reaguji.

Bohužel po nainstalovani baterii je výrobek nefunkcni

• Věci dovezené z Číny

Objednávku jsem obdržel ..ALE : jedná se o Čínský nefunkční šunt !!!!

• Jsem zklamaná jsou to normální kamínky na koberci masážního tam není nic. Vyhozené peníze

Dodání dobrý, jen lapače chlupů nefunkční.

Byla doručena jen část a na email s žádostí o zbytek zatím nikdo nereagoval?

Stolička je jiná než propagují...prostor na položení nohou je nedostačující délka je 20cm a já mám velikost nohy 30cm..takže podvod a velké zklamání....

Pumpa na vrtačku je nevyhovující, nefunguje tak jak inzerujte vlastně nefunguje vůbec.

Objednal jsem si vytahováky, za cenu 199,-Kč, které byly na fotce na www stránkách. Rychle dodání chválím.
    V Zásilkovně jsem si vyzvedl zboží.
    Doma po vybalení zásilky, zde byly vytahováky naprosto jiné, které se nechají koupit např. na Temu, či kdekoliv jinde za cca 85,-Kč - "čína".
    Chtěl jsem zboží vyměnit. Bylo mi sděleno, že mnou požadované zboží nemají.
    Zboží jsem vrátil, reklamace asi proběhla v pořádku.
    Dne 13.12.2023 ve 12:12 jsem obdržel mailem vyrozumění, že mi firma Xdomacnost bude posílat platbu vč. poštovného do 3 pracovních dnů.
    Tak zatím věřím. Dnes je teprve 16.12.2023.

• klamavá reklama

Naprostá drzost. Zboží nedorazilo, na urgenci obchod odpovídá že bylo odesláno, nekontaktuje dodejme, nic. Nedoporučuji, vyhozené peníze. Hanba.

Rychlé dodání zboží.
    Bohužel nástavec na vysavač nejde nasadit a masážní kartáč se nepřisaje na obklady,takže je mi k ničemu

• Neposlali to co jsem si objednal

Přišlo mi úplně něco jiného než jsem si objednal než to co bylo na videu.

• Rychlé dodani
    • Nepřesný popis zboží, tím pádem nevyužitelné
  • již jednou jsem hodnotil, kartáč nedrží na stěně koupelny, je moc malý a k ničemu.

Neunese tolik kolik se piše.

• Nulová komunikace

Obchod asi objednávku zrušil, ale nikdo mě nekontaktoval.

Objednala jsem podložku s nápisem "Home" a obdržela jsem podložku "Bathroom". Vzhledem k tomu, že jsem nezamýšlela použít jí v koupelně, dodávka mě zklamala.