• Obchod má mnoho různých tématických 3D lamp, ale super je to, že udělají 3D lampu na zakázku podle přání zákazníka. Já si nechal udělat 3D lampu s logem mého oblíbeného hokejevého klubu a vypadá naprosto luxusně. Škoda, že nemůžu do recenze přidat i fotku.
    • Kvůli výrobě na zakázku byla dodací lhůta okolo deseti dní, ale to naprosto chápu.

• dobrá komunikace ,rychlé dodání.

Zboží co jsem jsi objednal byla to 2x 3D lampa traktoru case magnum 7210 a přišlo mi zboží //////2x Case Otum 270//////

• Nepřišla celá objednávka

• Zboží došlo zcela zničené a nepoužitelné.

Po objednávce nulová komunikace, žádné potvrzení objednávky, žádný předpokládaný termín dodání nebo zpráva o odeslání. Jediná komunikace je zpráva od PPL o dodání balíčku v den dodání. Absolutní nemožnost se připravit na převzetí, popřípadě změnit čas nebo místo převzetí.

• Rychlé doručení

Po přečtení recenzí na obchod jsem se celkem bála, ale syn chtěl lampičku NHL a tak jsem se rozhodla to risknout. Zboží jsem objednala v pátek a dorazilo ve středu. Zboží zabaleno tak aby se nerozbilo. Po rychlém vyzkoušení zapnutí lampičky na baterie, vše funguje tak jak má, tak snad to vydrží. Syn dostane jako dárek až příští týden, takže to teprve pořádně vyzkoušíme. Zatím jsem spokojená.

• Zboží je vadné, několikrát jsem tam vyměňoval baterky x druhů, zařízení se po pár sekundách vypne a takhle furt do kola. Prodejce nereaguje na několik emailů, tento problém s ním řeším od začátku, jediná reakce byla že mi poslal nový nástavec, který ale vůbec problém neřešil. Budu muset řešit přes Č.O.I.

Nekomunikace, podvod na zákazníky.

• Férové jednání

Slabá komunikace . Zboží objednáno v úterý a doručeno v pondělí následující týden.