Velmi rychle odeslání i doručení.

Batoh je ve skutečnosti ještě krásnější než na obrázku. Kvalitní zpracování, tak doufám, že i hodně dlouho vydrží.

• Mega rychlost doručení
    • TOP kvalita
    • Super vychytávky na batohu.. vše úžasně doladěno

• Rychlé vyřízení

• Žádná

Batoh je úžasný, udělal mi velkou radost. Rychlé odeslání i komunikace. Mockrát děkuji!

vše OK

Reakce obchodu Woxkon

moc nás těší Vaše hodnocení. Do budoucna se budeme víc snažit, ať příště od Vás dostaneme 100 %.

David z Woxkon

• zboží dorazilo rychle a v bezvadném stavu

Reakce obchodu Woxkon

moc nás těší Vaše hodnocení. Jsme také rádi, že jste byl spokojený s nákupem na našem e-shopu.

David z Woxkonu

Jsem naprosto spokojena jak s batohy tak i s celym jednanim. Ziju v Australii, David od zacatku ochotne asistoval jak s platbou tak i zasilkou na druhou stranu sveta. Prvni zasilka se bohuzel diky Covidu a pretizene poste ztratila, ale David okamzite zaslal nove batohy express postou. Naprosto profesionalni a prijemne jednani, velmi kvalitni a pekne zpracovane batohy.
    Muzu vrele doporucit!
    Dekuji!!!!

Dobrý den, Radko,
    Vaše hodnocení nás obzvlášť těší, protože cesta našich batohů k Vám nebyla jednoduchá. Jsme moc rádi, že nakonec tenhle příběh měl šťastný konec. Věříme, že batohy s Vámi zažijí v Austrálii plno dobrodružství.
    Ještě jednou děkujeme.

David z Woxkonu

• Rychlé dodání a batoh je naprosto parádní, jsem moc spokojená :) Můžu jen doporučit!

Krásný den, Terezo,
    děkujeme Vám za stoprocentní hodnocení. Velmi nás těší, že jste byla spokojená s rychlým dodáním zásilky a že se Vám batoh líbí. Přejeme Vám plno krásných chvil na cestách s batohem na zádech. Ještě jednou děkujeme.

• Skvělá komunikace
    • Český výrobce
    • Krásné provedení, hodně kapes

• rychlé odeslání
    • krásně zabaleno

Reakce obchodu Woxkon

mockrát děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu. Pečlivě balíme naše batohy, aby se k Vám dostaly v pořádku. Taky se staráme o to, aby naši zákazníci byli spokojení s celým nákupem přes naše stránky. Vždy se snažíme, aby se zásilka dostala co nejdříve k našemu zákazníkovi a očividně se to podařilo.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

David z Woxkonu

• Batoh vypadá kvalitně, dobře se mi nosí.

Reakce obchodu Woxkon

moc nás těší Vaše stoprocentní hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená s nákupem na našem e-shopu.
    Přejeme Vám plno nově objevených míst s naším batohem.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Krasný den,
    děkujeme za kladné hodnocení, které nás těší. Stejně tak nás těší to, že jste spokojená s naším batohem, který právě využijete na cestovaní. Ještě jednou děkujeme za 100% hodnocení.

David z Woxkonu

• česká firma, která má budoucnost :)
    • kvalita
    • ochrana pralesů a oceánů
    • rychlé vyřízení

Super ekologická myšlenka
    Český produkt

Reakce obchodu Woxkon

děkujeme Vám za krásné hodnocení, které nás velmi potěšilo. Jsme pyšní na to, že naše výrobky můžou nosit značku "Vyrobeno v ČR" a více na těší fakt, že jsou na to hrdí i naši zákazníci. Ekologická stopa je pro nás také důležitá, proto se snažíme alespoň touhle cestou pomáhat naší planetě Zemi. Ještě jednou děkujeme za Vaše 100% hodnocení.

• ceska znacka
    • Kvalita
    • Rychlost dodani

Byla jsem naprosto spokojena. Vse prislo v bleskove rychlosti, komunikace s obchodem byla bezproblemova a velice pratelska;-) Batoh vypada skvele, prisel uhledne a krasne zabaleny, coz velice ocenuji. Libi se mi propojeni nakupu s pomoci destnym pralesum ci oceanu. Nakup u Woxkon bych vrele doporucila!!!

Dobrý den, Markéto,
    mockrát děkujeme za stoprocentní hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že batoh dorazil v pořádku a hlavně že se Vám líbí. Přejeme Vám plno krásných chvil s tímhle krasavcem.

• Ceska znacka
    • Doprava

S koupi batohu nebyl nejmensi problem. Dodaci lhuta byla bleskurychla, komunikace vyborna

Reakce obchodu Woxkon

moc nás těší Vaše hodnocení. Jsme také rádi, že jste byl/a spokojený/a s nákupem na našem e-shopu.