• Česká práce
    • spousta kapes
    • vyztužená kapsa na notebook
    • vyztužená záda, pohodlný
    • obrovský prostor
    • voděodolný + voděodolná kapsa z boku na mobil/peněženku ( dá se do ni sáhnout i když je batoh na zádech)
    • design ... prostě fajnovka
    • komunikace s majiteli na výbornou s hvězdičkou
    • do přírody (odolný) i do města
    • žádná nevyhoda není, to je ten problém

Jednoznačně nejlepší batoh poměr cena/výkon/vzhled ! Kluci od Woxkonu prostě znají !!!

• Český výrobek
    • Nepromokne
    • Bezedný
    • Kvalitní materiál
    • Přeska přes hrudník (super při dobíhání MHD)
    • Hodí se jak ven tak do přírody
    • Super komunikace

Batoh mě velice příjemně překvapil. Na první pohled je velký a na druhý obří. Do vnitř se vejde opravdu všechno. Možná by se hodilo automatické osvětlení při otevření batohu

• nepromokavý materiál
    • velké množství menších kapes
    • lehce omyvatelný
    • univerzálnost
    • český výrobek

S modelem Kadua jsem velmi spokojená, především díky jeho univerzálnosti. Opravdu se hodí do přírody - lehce umyjete každé znečištění, ale i do práce či školy - díky elegantním koženkovým detailům. Velkou výhodou je velký počet menších kapes, takže už nemusím po celém batohu hledat maličkosti jako jsou klíče a žvýkačky. Skvělá je také boční kapsa - mobil máte vždy po ruce. Určitě mohu doporučit.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• nepromokavý
    • lehký
    • rychlá doba dodání

S tímto nákupem jsem naprosto spokojená a batoh mohu jen doporučit :-)

Kvalitní
    Prostorný
    Stylový
    Vše co Potrebuji

• Kvalitní materiál do každeho počasí
    • Pohodlnost při dlouhém nošení
    • Vhodný k jakémukoliv stylu oblečení
    • Kapsa na notebook

Celkově jsem s batohem velice spokojený a všem ho doporučuji. Jako bonus dostanete samolepky s jejich značkou. Doba dodání 2 dny což je skvělé. Nemohu nic vytknout.