• zakoupeno v Woxkon před 7 měsíci

• zboží dorazilo rychle a v bezvadném stavu

Reakce obchodu Woxkon

moc nás těší Vaše hodnocení. Jsme také rádi, že jste byl spokojený s nákupem na našem e-shopu.

David z Woxkonu

Jsem naprosto spokojena jak s batohy tak i s celym jednanim. Ziju v Australii, David od zacatku ochotne asistoval jak s platbou tak i zasilkou na druhou stranu sveta. Prvni zasilka se bohuzel diky Covidu a pretizene poste ztratila, ale David okamzite zaslal nove batohy express postou. Naprosto profesionalni a prijemne jednani, velmi kvalitni a pekne zpracovane batohy.
    Muzu vrele doporucit!
    Dekuji!!!!

Dobrý den, Radko,
    Vaše hodnocení nás obzvlášť těší, protože cesta našich batohů k Vám nebyla jednoduchá. Jsme moc rádi, že nakonec tenhle příběh měl šťastný konec. Věříme, že batohy s Vámi zažijí v Austrálii plno dobrodružství.
    Ještě jednou děkujeme.

• zakoupeno v Woxkon před 1 rokem

• Rychlé dodání a batoh je naprosto parádní, jsem moc spokojená :) Můžu jen doporučit!

Krásný den, Terezo,
    děkujeme Vám za stoprocentní hodnocení. Velmi nás těší, že jste byla spokojená s rychlým dodáním zásilky a že se Vám batoh líbí. Přejeme Vám plno krásných chvil na cestách s batohem na zádech. Ještě jednou děkujeme.

• Skvělá komunikace
    • Český výrobce
    • Krásné provedení, hodně kapes

• zakoupeno v Woxkon před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• rychlé odeslání
    • krásně zabaleno

Reakce obchodu Woxkon

mockrát děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu. Pečlivě balíme naše batohy, aby se k Vám dostaly v pořádku. Taky se staráme o to, aby naši zákazníci byli spokojení s celým nákupem přes naše stránky. Vždy se snažíme, aby se zásilka dostala co nejdříve k našemu zákazníkovi a očividně se to podařilo.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• zakoupeno v Woxkon před 2 lety

• Batoh vypadá kvalitně, dobře se mi nosí.

Reakce obchodu Woxkon

moc nás těší Vaše stoprocentní hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená s nákupem na našem e-shopu.
    Přejeme Vám plno nově objevených míst s naším batohem.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Krasný den,
    děkujeme za kladné hodnocení, které nás těší. Stejně tak nás těší to, že jste spokojená s naším batohem, který právě využijete na cestovaní. Ještě jednou děkujeme za 100% hodnocení.

• zakoupeno v Woxkon před 2 lety

• česká firma, která má budoucnost :)
    • kvalita
    • ochrana pralesů a oceánů
    • rychlé vyřízení

Super ekologická myšlenka
    Český produkt

Reakce obchodu Woxkon

děkujeme Vám za krásné hodnocení, které nás velmi potěšilo. Jsme pyšní na to, že naše výrobky můžou nosit značku "Vyrobeno v ČR" a více na těší fakt, že jsou na to hrdí i naši zákazníci. Ekologická stopa je pro nás také důležitá, proto se snažíme alespoň touhle cestou pomáhat naší planetě Zemi. Ještě jednou děkujeme za Vaše 100% hodnocení.

• ceska znacka
    • Kvalita
    • Rychlost dodani

Byla jsem naprosto spokojena. Vse prislo v bleskove rychlosti, komunikace s obchodem byla bezproblemova a velice pratelska;-) Batoh vypada skvele, prisel uhledne a krasne zabaleny, coz velice ocenuji. Libi se mi propojeni nakupu s pomoci destnym pralesum ci oceanu. Nakup u Woxkon bych vrele doporucila!!!

Dobrý den, Markéto,
    mockrát děkujeme za stoprocentní hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že batoh dorazil v pořádku a hlavně že se Vám líbí. Přejeme Vám plno krásných chvil s tímhle krasavcem.

• Ceska znacka
    • Doprava

S koupi batohu nebyl nejmensi problem. Dodaci lhuta byla bleskurychla, komunikace vyborna

Reakce obchodu Woxkon

moc nás těší Vaše hodnocení. Jsme také rádi, že jste byl/a spokojený/a s nákupem na našem e-shopu.

• česká značka
    • úžasná kvalita
    • krásný design
    • nepromokavý materiál
    • pomoc naší planetě

Woxkon mohu jedině doporučit. Velice si zakládají na kvalitě a spokojenost zákazníka je u nich na prvním místě. Batoh mi přišel krásně zabalený. Nemohu nic vytknout. Dávám velké + za to, že z každé objednávky věnují část zisku spolku Prales dětem.

Dobrý den, Dominiko,
    mockrát děkujeme za pozitivní hodnocení. Jak jste již zmínila, na kvalitě a spokojenosti zákazníka si zakládáme. Jsme tedy rádi, že jste byla spokojená.
    Moc nás také těší navázaná spolupráce s organizací Prales dětem, kde věnujeme část zisku, a pomáháme tím k obnově naší planety.

David z Woxkonu

Batoh je krásny, priestranný a kvalitne spracovaný. Zabalenie v krabici zabezpečilo jeho ochranu pred možným poškodením počas prepravy.
    Dodanie na Slovensko rýchle. Nemám čo vytknúť, len odporúčam :)
    Oceňujem jednanie obchodu - promptné zaslanie údajov k platbe zo Slovenska.
    Za mňa 5*
    Ďakujem :)

Hezký den, Moniko,
    mockrát děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu. Pečlivě balíme naše batohy, aby se k Vám dostaly v pořádku. Taky se staráme o to, aby naši zákazníci byli spokojení s celým nákupem přes naše stránky, i když nastane nějaká chyba.

• Česká výroba batohů
    • Přátelský přístup
    • Design
    • Každý vám ho bude chválit

Obchod s kvalitními českými batohy, které vydrží i v extrémních podmínkách. I přesto, že jsem si od nich koupil batoh, který nebyl přímo fotobatoh, tak se nebojím do něho dát moji celou fototechniku s klidem na srdci. Ideální na cestování, ale i do školy. V popisu batohu bylo, že se tam vejde 15 palcový ntb, ale vejde se mi tam i můj 15,6 palcový.
    Neměl jsem s ním jediný problém.

Krasný den, Vítku,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení. Těší nás to, že jste s batohem spokojený a také to, že ho prakticky využíváte úplně na všechno. K tomuhle účelu také byl vytvořen, aby s Vámi cestoval po světě nebo byl skvělým parťákem právě do školy nebo práce.
    Ještě jednou Vám děkujeme za hodnocení.

• zakoupeno v Woxkon před 2 lety

Jednaní s obchodem je přátelské a na vzsoké úrovni. Každý problem se snaží řešit vždy ke spokojenosti klienta.
    Batoh příjde krásně zabalený, aby nedošlo k jeho poškození.

Hezký den,

děkujeme Vám za krásné hodnocení, které nás velmi potěšilo. Spokojenost našich zákazníků je pro nás jednou z priorit, na kterých si zakládáme, stejně tak jako kvalita našich produktů. Snažíme se, aby jste byli co nejvíce spokojení s nákupem a balíček, aby k Vám dorazil v co nejkratší době. Ještě jednou děkujeme za Vaše 100% hodnocení.

David z Woxkonu

Batoh vypadá skvěle! Uvnitř je velmi prostorný, ideální na cestování. Jsem s ním moc spokojená.

Krasný den,

• zakoupeno v Woxkon před 3 lety

• krasný a jednoduchý web

S obchodem jsem nebyl problem, vše přišlo krasně zabaleno a vpořadku. Velice si vážím, že I prodavači sledují zda objednavka byla vyzvednuta. navíc barvu batohu a velikost jsem si mohla prohlédnout I na instagramu kde je vice fotek než na webu. Super práce!

Reakce obchodu Woxkon

Děkuji za Vaše hodnocení.

Mějte krásný den

• zakoupeno v Woxkon před 3 lety

• velmi kvalitní český výrobek
    • rychlé doručení
    • design