Velmi rychlá dodávka (objednáno o víkendu, dodávka v úterý v 7:00 ráno). Zabaleno kvalitně, výrobky v dobrém stavu. Řidič ochotný.

• Dobrá komunikace, výborný dopravce...

• Okamžitá reakce
    • Rychle dodání

• rychlá reakce, okamžité objednání zboží u dodavatele, do týdne po poptávce doma

• Příjemné přátelské jednání.
    • Netradiční zboží

• Velmi komunikativni

Objednávku jsem zadávala 10.11..Zboží prodejce patrně skladem neměl, protože při obdržení proformy jsem dostala informaci, že bude expedováno v týdnu od 18.12. . Zaplatila jsem obratem a upozornila prodejce, že zboží potřebuju mít dodáno do Vánoc. Dnes je 22.12. a dopravce od 19.12., kdy ve večerních hodinách převzal zásilku od prodejce každý den slibuje (prostřednictvím odkazu na svých stránkách), že zásilka byla předána kurýrovi. Již dvakrát jsem dopravce telefonicky kontaktovala - na spojení jsem mimochodem včera čekala 20 min! - pokaždé se dozvím, že je Praha hrozná a že nestíhají. Dnes opět marně čekám na sms od kurýra. Dopravcem je společnost In Time ! Ta rozhodně nedělá čest svému jménu. Na můj dotaz, když tak těžce nestíhají, zda budou doručovat i v sobotu, řekli včera, že nevědí.... takže zůstávám dost napnutá, zda dárek pro syna bude pod letošním stromečkem. Věřím, že Winepark je solidní společnost, ale měli by uzavřít smlouvu se spolehlivějším přepravcem.

Reakce obchodu WINEPARK

Dobrý den. Velice nás mrzí vzniklá situace. Pro upřesnění, zboží jste zadala 10.12. (neděle), následně jsme Vám zaslali zálohovou fakturu a informaci o přibližném termínu dodání (tj. v týdnu od 18.12.). Zásilku jsme předali 19.12. dopravci. Již 20.12. vidíme ve sledování zásilky, že zásilka nebyla doručena a vrátila se na depo dopravce a následující den opět úprava na nový termín.

Velice se omlouváme, ale od okamžiku předání dopravci je to v jeho rukou a také v dostupnosti zákazníka na adrese. Pokud na adrese nejste k zastižení, měli by Vás kontaktovat a domluvit nový čas nebo i jinou adresu (např. do zaměstnání).

• Má zboží, které v našem městě nelze koupit.
    • -

Přehlednost stránek.
    Zajímavý sortiment.
    Rychlé dodání.

• nevim o žádné

bylo to super

• úspora prostoru v domě

velmi profesionální

• Rychlost, přehlednost obchodu, dobrá komunikace