• Platba v korunách

Veliká spokojenost, rychlé dodání, zboží odpovídá obrázku

• Rychlost doručení do ČR
    • Komunikace se zákazníkem

Jsem velice spokojen s vyřízením celé objednávky. Objednáno ve čtvrtek a v pondělí už bylo zboží u mě doma. Následně jsem byl telefonicky kontaktován z e-shopu, jestli bylo zboží doručeno a vše proběhlo v pořádku. Vše na jedničku.

Ok

• Zoufalé doručování s DPD. Komunikace s nimi není možná, vytrvale doporučují v pracovní den dopoledne, kdy neni nikdo doma.

• velmi rychlé doručení, poštovné při mé zásilce zdarma..
    • výborný obchod...!

mohu všem jen doporučit...

• Příznivé ceny, nad 1900,- Kč doprava zdarma.
    • nevím

Obchod jsem si vybral když jsem sháněl tenis míčky za dobrou cenu s nízkým poštovným. Žádný jiný obchod nenabízel dopravu zdarma. Obchod doporučuji.

internetové stránky přehledné, rychlé dodání

• Doručení bylo rychlé, bezchybné, bez poštovného.
    • Žádné jsem neobjevila.

Můžu jen doporučit, nabízí kvalitní zboží za rozumnou cenu, navíc bez poštovného.

• vše ok

vše bylo v pořádku...

Maximální spokojenost Doporučuji

• Spokojenost

Maximalne doporucuji

• kvalita, rychlost a cena

• Dostupnost zboží
    • Žádné

Dobrý obchod

• Žádné.
    • Úplně všechny

Objednal jsem si tašku Wilson, která byla na skladě v době objednání, po 30 minutách mi přišel mail, že tuto tašku skladem nemají a že mi jí nemůžou odeslat, protože se jim skladová dostupnost mění každých 12h. Na otázku kdy mi jí budou moci objednat mi bylo řečeno, že za 30 dní. Souhlasil jsem. Avšak po 14 dnech na mne čekalo nemilé překvapení. Cena tašky vzrostla cca dvojnásobně. Za cenu kterou mám uvedenou na faktuře mi jí nechtějí poslat se slovy, že čekají na fakturu od dodavatele a že podle toho mi jí za nějakou cenu pošlou. Tento obchod bych nedoporučil. Pokud mi taška dorazí tuto recenzi smažu, ale co se týče momentální situace. Je to děs.

Reakce obchodu WILSON-SPORT

Vážený pán Brachtl,

mrzí nás daná situácia, ku ktorej sme si s Vami vymenili už desiatky emailov, v ktorých bolo z našej strany nemálo ospravedlnení s vysvetlením situácie, návrhom možného riešenia, o čo ste v žiadnom prípade nemali záujem. My sme Vám do dnešného dňa nezaslali žiadnu faktúru (daňový doklad), ako uvádzate, ktorá slúži ako potvrdenie uskutočneného obchodu.
    Sme si vedomí toho, že sa nemôžeme dohodnúť so zákazníkom, ktorý sa dohodnúť nechce, nech už urobíme a navrhneme čokoľvek.
    Na našej stránke www.wilson-sport.sk sme si zvolili cestu rôznych akcií pre zákazníkov (uvádzacia, výpredajová, letáková atď.), kde je limitovaný počet kusov, takže ojedinele sa môže stať, že niektorí zákazníci s tým spokojní nebudú, ak sa im náhodou tovar neujde.
    Záleží nám na každom jednom zákazníkovi, nie všetky veci sa bohužiaľ podaria, ale vždy sa snažíme nájsť spoločné riešenie.
    Tovar, ktorý máme na sklade doručujeme do 48 hodín od objednania. Pri objednávke nad 1900 CZK neúčtujeme prepravné, pri objednávke nad 2700 CZK zasielame zákazníkom k tovaru darček.
    Toto je naša starostlivosť o zákazníkov, v ktorej sa chceme len a len zlepšovať.

• Levnější poštovné než když objednávám v Čechách

Je to jednička

• nejlepsi cena co jsem nasel na dany produkt, a jeste k tomu doprava v cene!

Moje prvni zkusenost zde, a vse uplne bez problemu za perfektni cenu.

• Cena a kvalita

• nízká cena

široký sortiment, příznivé ceny, doprava i do ČR zdarma při akceptovatelné výši objednávky.