• Přišlo to v nehorázném stavu, bylo viditelné použití

31.8. 2023
    po týdnu mé neúspěšné snahy se s vámi zkontaktovat ( přes emaily, sms a telefon) to vzdávám. A z hlediska vašeho hodnocení a nereagování na mé výzvy, tuto recenzi považuji za vymyšlenou s cílem poškodit jméno firmy.

24.8.2023
    v emailu jsem vás požádal o zaslání fotografií, jak k vám produkt dorazil. Jestli byla poškozená přepravní krabice nebo originální obal produktu. Zatím bez vaší odezvy. Prosím o co nejrychlejší zaslání fotografií, abych mohl tuto situaci řešit. Od nás odcházel produkt v originálním balení a ještě je samostatně zavařený ve folii. Vše zabaleno v neoznačené papírové krabici a zalepeno páskou.
    Děkuji a s pozdravem

• Ochota
    • Kvalita produktů

Absolutně doporučuji a rozhodně nakoupím znovu :)

Dobrý den, Janic,
    děkuji za doporučující recenzi a rádi Tě zase uvidíme :-)
    Krásný den ti přeje
    Zdeněk

• Rychlé dodání, pečlivě zabaleno, zboží v pořádku a v uvedené kvalitě.

Reakce obchodu Willi

jsem rád, že vše proběhlo hladce a děkuji ti za napsání recenze a doporučení ostatním (možná) budoucím zákazníkům.
    Zdeněk

• Nakupuji zde pravidelně a jsme vždy stoprocentně spokojení.
    • Ochota, skvělá komunikace obchodu, výběr i akční nabídky.
    • Videonávody a jiné ispirace a zajímavostí na email vždy dodají společnému životu jiskru i po mnoha letech soužití.

Dobrý den, Alexi,
    jsem moc rád, že se k nám pravidelně vracíte. Protože bez vás (našich věrných zákazníků) bychom to nezvládli. A doufám, že si to u Vás nikdy nepokazíme. Akce děláme pravidelně, bez toho by to nešlo :-) a komunikativní jsme, není důvod se nás bát. Videonávody jsou za mě super věc (vím o čem mluvím, protože je natáčím) a zpětná vazba je úžasná.

Moc Ti děkuji za napsání výstižné a dlouhé recenze, opravdu si toho a tebe vážím. A samozřejmě tvou recenzi zařazuji do soutěže.

Plně spokojen !

Dobrý den, Vladimíre,
    spokojený zákazník je tou nejlepší odměnou za naší snahu. Děkuji za doporučující recenzi.

• Rob ustni baleni

Reakce obchodu Willi

děkuji za kladnou recenzi. Polepšíme se a příště snad budeme 100% :-)

• NEBEROU PLATBU KARTOU

Reakce obchodu Willi

děkuji za napsání recenze.
    Po prověření vaší objednávky (kvůli slabému % hodnocení) jsem zjistil, že hodnotíte výdejní místo dopravce Balíkovna. Objednávka byla udělaná 10.7. 2023 19:38, objednávku jsme 11.7. 2023 14:08 předali dopravci Balíkovna a odeslali vám email s informací, že jsme balíček předali jejich kurýrovi. Dle trasovacího čísla balíčku vám byl 12.7. odeslán email od dopravce, že balík je připravený k vyzvednutí. Od té doby ležel na výdejním místě Balíkovny, než byl vámi vyzvednut. Platbu kartou náš e-shop nabízí, takže opět hodnotíte výdejní místo Balíkovny.
    Je mi upřímně líto, že vaše spokojenost s výdejním místem dopravce byla špatná, ale bohužel toto nedokážeme nijak ovlivnit.
    S pozdravem a přáním krásného dne

Profici, ochotni , komunikace za 1, vrele doporučuji, urcite se budu vracet

Reakce obchodu Willi

děkuji moc za pochvalnou recenzi a doporučení ostatním zákazníkům. Uděláme vše pro to, abyste měl důvod se vrátit.

• Diskrétnost
    • Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Willi

diskrétní a rychlí určitě jsme, ale je mi divné, že balíček dorazil až za 4 dny. Zásilku jsem kontroloval a bohužel z nějakého důvodu se zasekla na depu dopravce Zásilkovna. Tak za to se omlouvám, ale bohužel nejsme schopni toto ovlivnit.
    Zdeněk

• Rychle vyřízení a dodání moc spokojen

Reakce obchodu Willi

jsem rád, že vše dopadlo dobře a děkuji za napsání recenze.
    Zdeněk

Super jako živá,,a do ničeho nekecá.

Dobrý den, Norberte,
    za pár let tomu možná bude jinak :-) Tak si to ještě užijte. Každopádně děkuji za napsání recenze, kterou jsme zařadili do soutěže.
    Denisa

+ Dobrá nabídka za výhodné ceny
    + Vyzvednutí mám po cestě z práce

Dobrý den, Jirko,
    jsem ráda, že jsi s naším obchodem spokojený. A děkuji za napsání pochvalné recenze.

Super .

Dobrý den, Čomby,
    jsme super? Tak příště chceme 100% :-) děkuji za tvůj čas a napsání recenze.

• Rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den, milý zákazníku,
    rychlost vyřízení a odeslání objednávky je u nás jednou z hlavních priorit.
    A děkuji za doporučení ostatním zákazníkům.

Dobrý den, milý zákazníku,
    máme dobré ceny? Možné to je, musíme reagovat na vývoj českého trhu.
    Děkuji za recenzi.

• Skvělý zákaznický servis
    • Podrobné informace u produktů
    • U některých produktů detailní video
    • Produkty mají opravdu skladem, jak uvádí v e-shopu

Dobrý den, Jirko,
    upřímně děkuji za rozsáhlou pochvalu a doporučení ostatním zákazníkům. Snažíme se u nás zlepšit vše, co se dá. Nemáme vše dokonalé, ale makáme na tom.
    Denisa

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

• Rychlé doručení, obal ani zboží nepoškozeno

Reakce obchodu Willi

děkuji za doporučení a napsání recenze. Vždy záleží na dopravci, jak se k balíčkům chovají řidiči. A z vlastní zkušenosti vím , že to není vždy v rukavičkách.
    Tak příště snad dosáhneme na 100% ohodnocení :-)

Vše bez problémů, včas .

Reakce obchodu Willi

děkuji za napsání recenze a doporučení. Ráda slyším, že vše proběhlo bez problémů a včas. Akorát netuším proč jste označil/a, že zboží dorazilo za týden, když bylo doručené hned druhý den.
    Denisa

Snadná komunikace, rychlé dodání, mohu doporučit.

Dobrý den, milý zákazníku,
    komunikativní to my jsme, i když to občas není jednoduché. Rádi nasloucháme, co si zákazník přeje a snažíme se to splnit.
    Děkuji za recenzi a doporučení našeho obchodu.