• Nejste schopni za 3tydny poslat moji objednavku

Nedoporučuji,objednané zboží za 3 týdny nedoručené.

Jedine,co mi prislo, bylo potvrzeni objednavky.
    Na dotaz,kdy moje objednavka dorazi mi zatim nikdo neodpovedel.

• Tento obchod nemá žádné výhody. Syn vytvořil objednávku aniž by si přečetl recenze na tento "e-shop". Dnes už víme, že tuto firmu již nikdy více.
    • Jsou to zloději, nekomunikují, inkasují peníze a když zboží chcete vrátit, záměrně si jej od dopravce nepřevezmou a peníze nevrátí. Dávejte si na ně pozor a raději s tímto rádoby obchodníkem si nic nezačínejte.

ZLODĚJI kteří přijmou platbu, ale zboží nepošlou. Komunikace žádná.

• zboží jsem dostal až po dvou měsících
    • musel jsem doručení dvakrát urgovat

10.9. zboží objednáno a zaplaceno, dle webu dostupné do 7 dní z externího skladu. 23.9. přišel e-mail: "byla zabalena. Nyní Vaši zásilku budeme předávat přepravci." 4.10. píši e-mail s dotazem kde je zboží - žádná reakce. 25.10. se ozývám znovu - tentokrát firma komunikuje rychle a profesionálně, některé položky prý nemá skladem, proto zboží neodeslala. Domlouváme se, že pošlou zásilku bez těchto položek a za ně vrátí peníze, které hned předli s informací, že hned 26.10. dají zásilku do přepravy. Zboží ale doráží až 9.11. resp. 10.11. zbytečně ve dvou zásilkách neposlaných ale najednou (musel jsem jít dvakrát do Alzaboxu). Nikdy více, musí tam mít úplně šílený chaos :-(

• neobjednavat samej podvod

• Super ceny, rychlost dodání objednaného zboží.

Zboží nedorazilo a na moje dotazy emailem nikdo neodpověděl. Obchod nedoporučuji a vidím, že nejsem sama.

Dobrý den paní Zapletalová,

dotaz k dostupnosti a expedici zboží jsme Vám poslali do mailu.

Hezký den

• Relativně nejnižší cena
    • Dlouhá dodací doba

Zboží stále nedoručeno dnes je to přesně sedm dní od objednání a ještě zásilka nepřišla.

• Zboží nedodáno
    • Na email nikdo nereaguje

Moc rád bych se podělil o svou zkušenost s tímto eshopem. Bohužel, musím říct, že to byla jedna z nejhorších nákupních zkušeností, kterou jsem kdy měl. Objednal jsem si zboží (disky v hodnotě 11 419 Kč) na tomto eshopu cca před dvěma měsíci, a i přes slibované datum dodání, zboží stále nepřišlo.
    Objednávka vytvořena 21.8.2023
    Zaplacena 5.9.2023 (anabáze se špatným VS - chyba na mé straně)
    Předána do přepravy 12.9.2023 - to si myslím, že se nestalo a na stránkách dopravce je uvedeno "Zásilku odesílatel ještě nepředal do přepravy"
    Několik telefonátů - dozvídám se, že dopravce zásilku ztratil
    6.10. 2023 přichází email (na jinou adresu než mám u nich uvedenou) s omluvou a novým číslem zásilky, že posílají znovu . Do dneška 18.10 2023 je na stránkách dopravce uvedeno "Zásilku odesílatel ještě nepředal do přepravy", ale stránkách Whaat.cz již mají dokončeno.

• Zboží po třech týdnech nedorazilo
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Zatím žádná komunikace zboží nedorazilo čekám

Dobrý den pane Vážený zákazníku,
    Vámi objednané zboží bylo s dostupností 7 dní.
    O expedici jsme Vás vyrozuměli na Vás e-mail uvedený v objednávce.

Hezký den

• Nekomunikuji
    • Dlouhá doba dodání

Dobrý den paní Beranová,

Vámi objednaný inkoust je dlouhodobě nedostupný ,
    aktuálně jsme Vám dodali náhradu, se kterou jste souhlasila.
    Děkujeme za součinnost.

Whaat.cz

• Dobré zboží za dobrou cenu
    • Rychlá odezva na mailu, dalo by se říci, že okamžitá

Je to moje první objednávka u WHAAT a zatím to probíhá standadně

Obchod mi nesehnal co jsem potřeboval, jednalo se o matnici na Canon 50D EF-S (na makro), ale nemohu se na ně zlobit, jelikož to byl asi 15 prodejce na kterého jsem se o sehnání této matice obrátil - prostě nokde není! Takže jim děkuji za info, a přeji vše dobré! Za toto určitě nemohu tohoto prodejce kritizovat, to by nebylo seriózní, tedy děkuji za snahu!!!

• Velmi příjemná cena pouzdra s klávesnicí iGET na můj tablet.
    • Výborná komunikace obchodu a zákaznického servisu.
    • Naprostá péče o spokojenost zákazníků a vyřešení jejich případných problémů. U mě to byl problém s adaptérem konektoru klávesnice a tabletu, který nebyl kompaktibilní na "první dobrou". Po sdělení mého problému mi byl zaslán jiný adaptér, který již plní svoji funkci na 100 %.
    • Žádná

• Zboží došlo poškozené a při napsání a odeslání reklamace a nafocení zboží jak je poškozené se mi nikdo neozval ani email nic

Dlouhá doba dodání

Skvělá komunikace, nic není problém, s předstihem jsem provedl platbu jiným způsobem chybně (reagoval jsem v předstihu na QR kód faktury). Zboží bylo po komunikaci zasláno obratem opětovně po zjištění, že firma platbu obdržela. Zásilka dorazila do 2 dnů do Alza boxu.