Kvalitní nabídka.
    S objednaným produktem jsem naprosto spokojená.
    Doporučuji.

• Velice kvalitní produkty
    • Nádherné vůně sprchových gelů
    • Sprchové gely dokonale hydratují
    • Po sprchových gelech nemám vyrážku ani atopický ekzém
    • Beauty Drink skvěle chutná a vidím po něm výsledky
    • Nakupují zde pravidelně

WETYZO mají skvělé produkty a neustále nějaké přidávají. Komunikace s nimi je vždy bezchybná. Sprchové gely jsou tak krásné, že jsem hned 5 objednala jako vánoční dárky pro celou mou rodinu. Určitě zde budu objednávat i nadále.

skvela komunikace, rychle doručení, super produkt, jsem moc spokojena

Milý personál, který pomůže pokud něco nevíte, a po 5ti dnech co mam wetyzo doma si pořád nemůžu pomoct k neustálé chuti, jít očuchávat gely a pít drink.

• rychlé jednání
    • super rychlé odeslání
    • vše absolutně v pořádku a doporučuji

Příjemné rychlé jednání, super produkty, jak sprchové gely, které krásně voní, tak beauty drink což je must have.

• rychlé bezproblémové dodání
    • vstřícná komunikace a porazení ohledně produktu

S obchodem mám dobrou zkušenost. Zboží je kvalitní, odeslané velmi rychle a při jakémkoliv dotazu je velmi rychle a srozumitelně odpovězeno. Hodnotím velmi kladně

• Všechno naprosto v pořádku, velmi rychlé doručení

Vše v pořádku

• Vše bylo v pořádku
    • Super prozakaznicky servis

Velmi rychlé jednání, zodpovězení otázek a nejasností a odeslání do druhého dne. Celkově jsem s obchodem nadmíru spokojená a mají super prozakaznicky servis a rychlé vyřízení všech otázek i objednávky.

• Rychle dodání, výborná komunikace

Jsem maximálně spokojena a všem doporučuji

• Ovocná chuť
    • Svěží chuť
    • Velké množství účinných složek
    • Všechny složky v jednom nápoji = není potřeba užívat více přípravků
    • Nápoj = člověk nemusí polykat obrovské tablety
    • Z nápoje se stal příjemný každodenní rituál
    • Nápoj lze zpestřit limetkou nebo ledem

Vynikající komunikace, velice rychlé dodání, kvalitní produkty. S nákupem jsem maximálně spokojená. Beauty Drink užívám teprve pár dní, takže úplně nemohu hodnotit účinky, ale samotný nápoj je tisíckrát lepší než polykat obrovské, neforemné tablety. Jsem nadšená a určitě si Beauty Drink objednám znovu.