• zakoupeno v Werso před 2 týdny

Zbozi odpovida presne popisu i fotkam na e-shopu. Rychlost dodani a kvalita zbozi za 1*

• zakoupeno v Werso před 3 týdny

• Velký výběr podprsenek, kvalitní
  • zakoupeno v Werso před 3 týdny

• Velmi krásné podprsenky i ostatní spodní prádlo pro ženy.

Celková spokojenost nákupu přes e-shop této značky. Rychlé dodání, možnost výměny zboží. Také příjemná komunikace.

• zakoupeno v Werso před 1 měsícem

• rychlost dodání, kvalita zboží
  • zakoupeno v Werso před 2 měsíci

• kvalitní ,drží tvar,přes opakované praní stálá barva
  • zakoupeno v Werso před 2 měsíci

Vše ok,akorát malý nedostatek,co se týče balení podprsenky,hodilo by se krabička,saček ...

• zakoupeno v Werso před 3 měsíci

Až překvapivě rychlé dodání v době předvánočního shonu.

• zakoupeno v Werso před 3 měsíci

Vynikajuuuce

• zakoupeno v Werso před 4 měsíci

vše ok.

• zakoupeno v Werso před 6 měsíci

• skvěle padnoucí

Reakce obchodu Werso

Moc děkujeme za hezké hodnocení. Máme radost, že jste spokojená.

• zakoupeno v Werso před 6 měsíci

Produkty jsem si vybírala na e-shopu. Orientace dobrá jen jsem honem nenašla tabulku velikostí, která se nachází až dole na konci hlavní stránky a ještě je to tam malinkým písmem, a tak se mi stalo, že jsem dobře neodhadla velikost objednaného zboží. Dva kousky jsem si jela k vám na prodejnu vyměnit, zbytek byl v pohodě. Po výměně jsem se zbožím moc spokojená. Jen plavečky ještě musím vyzkoušet přímo v bazénu. Doporučuji tabulku velikostí dát výš nebo na nějaké lépe viditelné místo, aby bylo možné si opravdu lépe zvolit velikost.
    S pozdravem zákaznice Martina Jelenová

• zakoupeno v Werso před 7 měsíci

S přítelkyní jsme hledali alternativu za Babišův Astratex. A objevili jsme český obchod s luxusním spodním prádlem. Přítelkyni sluší, je pohodlné a i když se nám nepodařilo koupit správnou velikost korzetu hned napoprvé, obchod perfektně komunikoval a zboží jsme do týdne měli dle představ. Jen pozor, jejich pošta mi na Google spadla do spamu.

Reakce obchodu Werso

děkujeme za důvěru a jsme moc rádi, že jste spokojení.

• zakoupeno v Werso před 7 měsíci

Naprostá spokojenost, jako vždy v tomto obchodě. Vstřícný a ochotný přístup. Rychlé dodání.

Reakce obchodu Werso

děkujeme za skvělé hodnocení. Je to pro nás vždy velmi motivující, že práci děláme dobře a budeme dělat i nadále. Moc nás to těší.

Krásné dny přeje

tým Werso

• Rychlé vyřízení objednávky
  • zakoupeno v Werso před 8 měsíci

• Znám toto prádlo z výstavy Země živitelka. Paní jsou milé a ochotné a hlavně mi před 6 lety pořádně poradily a pomohly vybrat skvěle sedící typ podprsenky. Propadla jsem jim a jiné už neobléknu.
    • Nyní, z důvodu Covid-19, jsem požádala o pomoc přes internet, byly mi poslány typy a dvě nejkrásnější už mám doma :-)
    • Není

Reakce obchodu Werso

velice děkujeme za milé hodnocení. Moc nás těší, že jste spokojená s výrobky i s naším týmem.
    Těšíme se na další setkání.

• zakoupeno v Werso před 10 měsíci

+ rychlost dodávky
    - žádný ne nevyskytl

• zakoupeno v Werso před 10 měsíci

• rychlá a velmi vstřícná komunikace při výměně nesedícího zboží
    • velmi kvalitní zboží
  • zakoupeno v Werso před 1 rokem

Krásné a luxusní podprsenky, nemám možnost takovéto koupit v blízkém obchodě, který prodává značku Werso. Podprsenka, kterou jsem si koupila, je zvláštní, nádherná. Jsem spokojena s kvalitou i s velikostí. Určitě si ještě v budoucnu nějakou objednám přes e-shop.

Reakce obchodu Werso

děkujeme za krásné a milé hodnocení. Moc nás to potěšilo a velmi si toho vážíme.

dobrý obchod

• rychlost, kvalita