dodáno zboží přesně podle potřeby a moc si cením rychlé dodání rozhodně budu doporučovát ostatním zákazníkům

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za tak hezkou recenzi, jsme moc rádi, že jste byl s námi spokojen, jak s produktem tak s doručením. S pozdravem váš tým WM.

I ordered a shower on Tuesday, it was ready to be delivered on Wednesday. I wasn't ready for delivery on Wednesday so we pushed it to Thursday, when it arrived. Everything was perfect.

Hello Jim !!! Thank you very much for the beautiful review.WM

Rychlost a ochota

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme moc za pěknou recenzi. Moc si toho vážíme a jsme s pozdravem, váš tým WM.

VŠE PERFEKTNÍ. FLEXIBILNÍ ŠÍŘE, HODÍ SE NA KAŽDÝ SPRCHÁČ. VELKÁ SPOKOJENOST. OBJEDNÁNÍ, DORUČENÍ A MONTÁŽ ZA TŘI DNY VYŘEŠENO.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den pane Urban, mockrát děkujeme za tak hezkou recenzi, jsme moc rádi, že jste byl s námi spokojen, jak s produktem tak s doručením. S pozdravem váš tým WM.

• Rychlost odpovědi na dotazy

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, snažíme se být vždy pohotový a rychlý, moc děkujeme za pěknou recenzi a jsme s pozdravem váš tým WM.

• Zatím nemohu obchod doporučit, takže nemohu zaškrknout jestli doporučuji či nikoliv

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, moc se omlouváme, ale řádně jsme všechny zákazníky informovali o našem pracovním výpadku přes svátky. Heureka automaticky posílá dotazník, bez ohledu na to zda jsme přítomni nebo ne. Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem WM.

Rychlé dodání, dobrá cena. Jsem spokojen.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den pane Rollo, úplně se tetelíme blahem, krásná recenze, moc děkujeme a jsme s pozdravem váš tým WM.

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za tak hezkou recenzi, jsme moc rádi, že vše bylo podle vašich představ. Váš tým WM.

• Rychlé vyřízení objednávky

Velmi nekvalitní zboží
    Koupelnová zástěna FILO 100x140 Well Vanová zástěna dvoudílná:

- panty velmi nekvalitně leštěné a hrubé, na zvrásněný povrch přímo nanesen chrom.

- "U" profil, který drží skleněnou zástěnu u zdi pevnostně nedostatečný, ošizený, ohýbá se při zavírání či otevírání křídel zástěny. Přiložené hmoždinky, nařezané ze zeleného profilu, opět co nejlevnější ....
    - křídla zástěny drží v "U" profilu na stěně dva!!! zajišťovací vruty, které ani nejsou adetovány skrz celý "U" profil, drží pouze jednou stěnou profilu a jednou stranou zástěny. Vysloveně nebezpečné a nedostatečné zajištění vzhledem k váze skleněné zástěny!

- do profilu a křídel si musí zákazník musí sám vyvrtat "někde" otvory pro boční zajišťovací vruty!!!!

- návod, tragédie

Chápu, že za 4000,- Kč člověk nemůže chtít luxus, ale umřít ve vaně je přes čáru.

Zástěnu nechám otevřenou a zajištěnou na hraně vany. Protože už jsou vyvrtané otvory do obkladů a zástěna bude použita v koupelně u kanceláře (využívá se minimálně), neřeším reklamaci.

Vše mohu doložit fotografiemi, hodnotil jsem objektivně a až když jsem vychladl... Nekupujte! A jsem moc zvědavý, zda a jak na tuto recenzi bude reagovat dodavatel....

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den pane Havelko, doufám, že jsme si alespoň telefonicky objasnili a situaci jsem Vám popsala. Jak jsem sdělila do telefonu jedná se o první případ reklamace tohoto typu, zástěna FILO patří mezi naše prodávané zástěny. Máme ji i vyvzorkovanou na prodejně, proto jsem Vám mohla poskytnout foto po namontování ke srovnání Vašich fotografií. Důvod k reklamaci jsem dle fota neshledala. Přeji hezký den a poklidný adventní čas, s pozdravem Štursová H.- reklamace

spolehlivost,rychlost

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den pane Pišta, krásná recenze, moc děkujeme a jsme s pozdravem váš tým WM.

• Zásilka byla dodána velmi rychle a řádně zabalená

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za krásnou recenzi, vážíme si toho a jsme s pozdravem. Váš tým WM.

• rychlé jednání, přehledné informace

Reakce obchodu WellMall.cz

Spokojenost našich zákazníků je pro nás priorita, děkujeme za váš čas strávený nad našim formulářem, tým WM.

Rychlost dodání

Reakce obchodu WellMall.cz

Rychlost je náš pomalejší brácha. Krásný den a děkujeme za krásnou recenzi. Váš tým WM.

objednala jsem si vanovou zástěnu,cena odpovídá kvalitě,komunikace rychlá nemám co vytknout

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za tak krásnou a hřejivou recenzi. Váš tým WM.

rychlost dodání

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme, na rychlosti si zakládáme, váš tým WM.

• Rychle dodání zboží
    • Velmi dobrá komunikace o dodání

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za hřejivou recenzi a jsme s pozdravem váš tým WM.

• kvalita služeb

Reakce obchodu WellMall.cz

• Rychle a ke spokojenosti zákazníka řeší problém.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za pěknou recenzi, váš tým WM.

• Ve vašem obchodě jsem nakupovala poprve, vyřízení mé objednávky bylo rychlé

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byla ve všem spokojená a doufáme, že se na nás třeba zase někdy obrátíte. Váš tým WM.