ok

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Pokud budete mít další otázky nebo požadavky, neváhejte se na nás obrátit. S pozdravem Váš tým WM.

• Rychlé dodání zboží v dobré kvalitě.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi a za Váš zájem o naše produkty. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlým dodáním zboží a jeho kvalitou. Naše společnost se vždy snaží poskytovat nejlepší možný servis a zajistit, aby naši zákazníci byli spokojeni.
    Vaše pozitivní zpětná vazba nás velmi těší a motivuje nás k tomu, abychom i nadále nabízeli výrobky a služby na vysoké úrovni. Ještě jednou Vám děkujeme za recenzi a jsme s pozdravem, Váš tým WM.

rychlá dodávka zboží - obratem do druhého dne

Reakce obchodu WellMall.cz

Za doporučení děkujeme a krásný den přejeme, tým WM

Rychlé a bezproblémové jednání. Solidní cena.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami a cenou. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a je pro nás potěšením, že jsme vám mohli poskytnout rychlé a bezproblémové jednání. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další potřeby nebo otázky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme. Děkujeme, že jste si vybrali naši firmu. S pozdravem Váš tým WM.

• Nefunkční bankovní platby

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, chápeme Vaše rozhořčení, bohužel někdy se může stát, že platební brána nefunguje skrze odstávku, údržbu atd... Je to bohužel věc, kterou nejsme schopni ovlivnit. I tak se samozřejmě omlouváme za vzniklé problémy. Přejeme hezký den a jsme s pozdravem, Váš tým WM.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši krásnou recenzi, na rychlosti si zakládáme a o to víc nás těší, že vše proběhlo rychle a bez komplikací. Ještě jednou děkujeme a jsme moc rádi, že jste s námi byli spokojeni, Váš tým WM.

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi a za to, že jste si našli čas na sdílení svých zkušeností s rychlostí dodání našeho zboží. Vaše názory jsou pro nás velmi důležité a pomáhají nám neustále se zlepšovat. Ještě jednou děkujeme a jsme s pozdravem Váš tým WM.

• Příjemné jednání, spolehlivost a vstřícnost.

Doporučuji všem, budete spokojeni.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za krásnou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byl s námi a s naší komunikací spokojený. Vaše slova nás motivují k tomu, abychom i nadále poskytovali vynikající služby a péči všem našim zákazníkům. Vaše spokojenost je pro nás velkým oceněním a těšíme se na Vaši příští návštěvu. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• Rychlost doručení
    • Zpracování výrobku

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši kladnou recenzi. Vaše doporučení nás velmi potěšilo. Pokud byste měli v budoucnu nějaké další dotazy nebo potřebovali naše služby, neváhejte se na nás obrátit. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Děkujeme ještě jednou za vaši přízeň a jsme s pozdravem Váš tým WM.

rychlé

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za recenci. Na rychlosti si zakládáme a tak jsme velice rádi, že vše proběhlo rychle a bez problémů. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• Rychlost doručení

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, velice děkujeme za vaši recenzi. Na rychlosti si zakládáme a proto jsme moc rádi, že vše proběhlo rychle a bez problému. S pozdravem váš tým WM.

• velice přehledný e-shop
    • velká spousta užitečných informací u každého zboží + dostupný návod na montáž
    • zboží doručeno do 2 dní
    • velice dobře zabalené a praktické baleni jednotlivých komponentů (drobných součástí)
    • kvalitní provedení hlavních dílů - pochromovaný kov
    • trošku horší zpracování drobných doplňků (krytky profilů - bez podlepení prakticky nedrží) - jsou však v horní části - nejsou tedy na očích
    • v naší variantě nutnost kotvení podlahové lišty do podlahy - na kraji sprcháče končí i podlahové vytápění - určitě bych do podlahy nevrtal. Nahradil jsem tedy větším množstvím silikonu

S nákupem, dodáním a kvalitou jsem byl spokojen. Nemohu však zatím hodnotit z dlouhodobějšího hlediska. S velkou radostí však vítám zpracování hlavních profilů, které jsou v pochromovaném kovu, u kterého má z pravidla chrom výrazně delší životnost, než u plastu. Doporučuji jen málo obchodů, tento však mohu s klidným srdcem.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den Jakube, děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen s nákupem v našem e-shopu a že vám byly užitečné informace a návod na montáž u každého zboží. Rovněž si vážíme vaší pochvaly ohledně rychlého dodání, kvalitního zabalení a provedení hlavních dílů, které jsou v pochromovaném kovu. Co se týče drobných doplňků, které jste zmínil, budeme se snažit pracovat na zlepšení jejich zpracování, abychom v budoucnu dosáhli co nejlepší kvality. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomůže nám neustále se zlepšovat. Děkujeme za doporučení našeho e-shopu a za vaši důvěru. Budeme se těšit na vaši další návštěvu, a pokud budete mít nějaké další dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. S radostí vám budeme k dispozici. Váš tým WM.

Rychlost, ochota, skvele jednani se zakaznikem

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi a za sdílení vašich dojmů ohledně našich služeb. Jsme velmi potěšeni, že jste si všimli našich kvalit jako jsou rychlost, ochota a skvělé jednání se zákazníkem. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům co nejlepší možnou zkušenost a spokojenost s našimi službami, a proto si vážíme vašeho uznání v těchto oblastech. Ještě jednou děkujeme a jsme s pozdravem, váš tým WM.

• Rychlý
    • Příjemný
    • Vstřícný
    • Neznám

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši krásnou recenzi. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Pokud budete mít další otázky nebo požadavky, neváhejte se na nás obrátit. S pozdravem Váš tým WM.

• Ochota opravdových odborníků.

Maximální spokojenost.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vaši ohromující recenzi. Máme velikou radost z Vašeho komplimentu a jsme nesmírně potěšeni, že jste s naší službou byl maximálně spokojen. V našem týmu se snažíme být opravdovými odborníky ve svém oboru a vaše slova jsou pro nás velkou poctou. S pozdravem a přáním hezkého dne váš tým WM.

proběhlo OK

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme moc za vaši zpětnou vazbu a jsme s pozdravem, Váš tým WM.

• velmi rychle a v pořádku dodáno

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání a celkovým průběhem. Jsme tu, abychom vám poskytli kvalitní služby a zajistili vaši spokojenost, Váš tým WM.

• Rychlost vyřízení a dodání

Můžu vřele doporučit

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme vám za vaši příznivou recenzi! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s naší rychlostí vyřízení a dodání. Naším cílem je poskytovat vysokou úroveň služeb a zajistit, aby naši zákazníci byli spokojeni s našimi produkty a procesem nákupu. Vaše doporučení je pro nás velmi důležité a budeme se snažit nadále překračovat vaše očekávání. Přejeme krásný den a jsme s pozdravem, Váš tým WM.

Jinde jsem toto zboží nesehnala a vše bylo kvalitní a rychlé.

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste našli požadované zboží u nás a byli spokojeni s jeho kvalitou a rychlostí dodání. Váš ohlas je pro nás velmi důležitý a moc nás těší. Děkujeme vám ještě jednou a přejeme krásný den. Váš tým WM.

• Příjemně mne překvapil přístup k vyřízení objednávky. Objednávka byla vyřízena rychle a jednání obchodu bylo velice vstřícné, snaha dodat zboží v termínu, který jsem potřeboval, vzhledem ke stavebním pracem, které navazovaly na dodání zboží.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu ohledně našeho přístupu k vyřízení objednávky. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen se způsobem, jakým jsme se o vaši objednávku postarali. Naším cílem je vždy poskytovat vstřícnou a efektivní službu našim zákazníkům. S pozdravem váš tým WM.