• všechno

DEJTE OD TOHOTO WEBU RUCE PRYČ!!! Pokud nechcete o své peníze přijít. Reklamuji telefon 2 měsíce. Telefon nikdo nebere. Na e-maily nikdo neodpovídá! Předávám podnět na ČOI. V hodnocení bych dal nulu, ale systém mě dál nepustí...

• Koupila jsem si iPhone 5 v září 2015, chvíli šel. Po pár měsících jsem vypozorovala špatný foťák - prach za sklíčkem. Když jsem jim napsala, že telefon je repasovaný a chci vrátit peníze, tak mi samozřejme tvrdili, že je to originál. Teď v srpnu 2016 jsem ho reklamovala (špatná wifi, baterka, ten foťák). Už to bude 30 dní za 30. září a na moje emailyvůbec nereagují. Odepsali mi na první, že telefon dorazil, ale když se teď ptám na stav reklamace, tak už na druhý email žádná odpověď. Chodím na střední a stáli mě výdělek z brigády za celé léto. Díky moc, doufám, že už se na vás voda vaří.

NEKUPOVAT NIC!!!

• Žádné
    • Nedoporučuji. Telefon bez wifi, když jsem ho poslala zpět na reklamaci, netušila jsem, že od května nebudu vědět jak o telefonu, případě penězích. Firma nereaguje na maily, jen vydělávaj. Pokud nevíte co s penězma klidně nakupujte, ani jedno z toho neuvidíte.

Katastrofa

• Žádné
    • podvodníci nabízí nové zboží přijde vám repes funkční max 4 mesice obchod nekomunikuje

Nenakupovat v žádném případě

• Telefon jsem si objednala z této stránky protože jinde už nebyl k mání. Ze začátku všechno proběhlo v pohodě, telefon dorazil včas a nejevil žádné známky poškození nebo něčeho takového. Ovšem po několika měsících běžného používání se sám od sebe z ničeho nic začal sám zamykat a baterka mi nevydržela ani půl dne. Mobil jsem poslala na reklamaci. Po odeslání mi nepřišla žádná informace o tom, zda se reklamace vyřizuje nebo že vůbec ten telefon dorazil. Asi po 5ti e-mailech, kterých jsem jim poslala, jsem se (3 týdný po odeslání) dočkala odpovědi že reklamaci UŽ řeší (opravdu brzo), uběhly další 2 týdny a opět žádná odezva. Už to bylo přes 30 dní, tudíž už mám automaticky nárok na vrácení peněz. Dnes jsem jim zkoušela celé dopoledne volat - nic, buď to nebrali nebo byli "obsazení." Dávám jim den - pak už to začnu řešit více a bohužel do toho budu muset zatáhnout více lidí než je třeba, nenecháme se přece okrádat. Tato "firma" by na žádném trhu vůbec neměla existovat.

Rozhodně nedoporučuji. UŽ NIKDY VÍCE. Žádné odpovědi, žádná reakce na telefonáty ani na emaily.

• V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI,PODVOD . TELEFON ZA 18 900,- A PO MĚSÍCI NEFUNGUJE. DÁVEJTE SI POZOR A NIC NEKUPUJTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZOR !!!!!!!!!!!!!

• Koupila jsem v říjnu 2015 telefon Samsung. Bohužel šla jsem po ceně, oni byli nejlevnější. Telefon začal zlobit, nemá signál, nejde foťák, seká se. Obchod nekomunikuje, neodpovídá na mejly, nezvedá telefon. V servisu vám telefon nevezmou, Samsung od toho dává ruce pryč, servisují telefony koupené pouze u autorizovaných prodejců. Telefon prý není určen pro evropský trh a není koupený v autorizované prodejně. Obchod nekomunikuje. Vyhozené peníze.

Byla jsem hloupá že jsem hledala nejnižší cenu. Vymstilo se to.

• Velmi solidní obchod, kupoval jsem Samsung S5, Přišel v pořádku. Po půl roce mi odešla nabíječka, napsal jsem prodejci a ten mi bez problému poslal novou.
    • žádné

Mohu jen doporučit!!!

• snad jen že telefon přišel po objednání a zaplacení v pořádku.
    • viz níže

Skutečně se jedná o PODVODNÍKY !!! V říjnu 2015 jsem po jejich písemném ujištění, že se jedná o zcela nový telefon, koupil IPhone 5S. Vše vypadalo skvěle - nová originál krabička, příslušenství, telefon naleštěný, aktivace v pohodě. Po pár týdnech jsem začal mít velmi slabý signál. Vyměnil jsem operátora a bylo to stejné. Bohužel jsem někde zašantročil fakturu a tak jsem telefon nemohl reklamovat a poslat k záruční opravě. Ale jak vidím z jiných recenzí, jen bych vyhodil další peníze za poštovné na Slovensko.
    Požádal jsem firmu o zaslání kopie faktury, kterou musejí mít v účetnictví založenou, ale odmítli mi je poslat. Asi věděli proč. Nechal jsem telefon diagnostikovat v autorizovaném Apple servisu a zjistili, že telefon byl poprvé aktivován už v dubnu, že má neoriginální display a především, že je závada na systémové desce, která je neopravitelná. Takže jsem i já díky neseriózním lumpům a podvodníkům vyhodil 9 000 Kč. No, moc jim přeji, aby se jim to jednou všechno vrátilo. Michalovce, kde sídlí, jsou sice daleko, ale jednou si je určitě někdo najde.

• Podvodníci, kteří vydávají staré telefony za nové. Já jsem si bohužel pečlivě nepřečetla recenze před koupí a teď mám nefunkční telefon s neoriginálními díly (např. displej). Na e-mail nereagují, budu tedy řešit právně.

Nechápu, že tato firma stále existuje.

• - podvodníci prodávající repasy
    • - nekomunikují

Případné spory řešte pomocí České obchodní inspekce, vše dokumentujte. Obratťe se na cetrum evropského spotřebitele s žádostí o řešení sporu- předají spor kolegům na slovensko a poslouží jako podklad pro soudní řízení.
    Firma je na slovensku známá, mění formy, majitele ale pořád jsou to ti stejní.

• Nekupovat! Telefony jsou repasované a po čase nefunkční! Telefon nezvedají na mejly neodpovídají nebo když odpoví tak ani o tom telefonu nic neví. Telefon Lenovo jsme zaslali do originálního servisu přímo pro lenovo kde ho bez problému vyreklamovali za týden i s cestou nazpět. Problém byl ve vadném Operačním systému který nebyl originální

Nic nekupovat!! NA faktuře bylo Lenovo S90 1GB RAM 16GB, na krabičce bylo Lenovo S90 2GB RAM 32GB ale IEM číslo souhlasilo všude, nevím jak to dokázali. PODVODN9CI!!

• Lidicky bacha.S tim jsem se jeste nesetkal.Dcera reklamovala htc v zaruce.Fungoval ale po zahrati samovolne preskakoval v menu.Evidentni vada displeje.Vratil se spatky s tim ze ja zoxidovana deska a zaruka pada.Telefon nejde vubec.odtrzene sklo od displeje a to hlavni seskrabanej stitek s IMEI.Zvazuju ho i s dokumentaci zaslat policii do Michalovci.Co myslite?

Nechcete problemy?Radsi kupte o neco draz u czc,alza mironet.Jeste jsem zapomel,prisel je nejekej jejich reklamacni list.Ne od servisniho technika znackoveho servisu.Treba do znackoveho nemuze vite proc.

• Bacha na ně, jsou to profi podvodníci. Po třetí reklamaci přejmenovali společnost a převedli ji na právníka, vrácený telefon nevyzvedli. V podnikání pokračují s jiným ičo a podobným názvem.

podvodníci od A až do Z.

• zakoupeno v Webtelefony před 5 lety

• Nejlevnější na webu i v kamenem obchodě co jsem nasel.
    • Mobil funguje. Asi jako nevýhodu bych videl, kdyz by byla treba reklamace, tak by se zboží muselo zaslat na Slovensko.

Jinak vse proběhlo v poradku.

• Katastrofa. Reklamoval jsem mobil a napotreti jsem odstoupil od kupni smlouvy. Mobil i kdyz pokazeny nemam, penize nemam, a nedovolam se jim a ani mi neodepisuji uz prez mesic!!!!

Lidi nekupujte u nich nic!!!!

• Velmi výhodná cena Iphone, zboží přesně odpovídá specifikaci
    • Prodej bez možnosti odečtu DPH.

• Dodání
    • Cena mobilů
    • Přehled stránek
    • Výběr

Objednané zboží dojelo všechno dobře zabalené nové nepoškozené.

Prodejce podává informace o stavu a vyřízení zboží

Perfektní obchod doporučuji všem mně to vyšlo
    Určitě se knemu vrátím až budu něco podobného potřebovat

• Rychle dodání Zboží
    • Platba předem na účet
    • Kvalitní zboží

Zboží dojelo v pořádku
    Solidní a ustretovy obchod

Po peripetiích s reklamacemi telefonu, který nakonec ani nebyl nový, podáváme trestní oznámení. Nenecháme tuto "firmu" dále lidi okrádat. Prosíme všechny s podobnou negativní zkušeností, ozvěte se nám do mailu ales.huber@rozhlas.cz