• již 10 dní čekám na dodání zboží

poprvé jsem platila předem převodem na účet, za 10 dní zboží zatím nedorazilo. Vypadá to na podvodnou firmu, stránky nyní mají v údržbě.

• Žádné
    • Vše, jsou to podvodníci.

Nic nekupovat, nikdo neodpovídá na email, telefon nezvedají. Peníze ani zboží neuvidíte.

• i přes urgence zboží nedorazilo

zboží jsem včas zaplatila
    nedorazilo, tak jsem ho urgovala
    žádná odpověď ani zboží
    VYHOZENÉ PENÍZE

• žádnéé, jsou to podvodníci,,zralí na žalobu!!!
    • zboží nezasílají, nekomunikují a telefon je vypnutý nebo jej nezvedají

Vyvarovat se tohoto obchodu

• žádné - nefunguje
    • má v provozu stránky, ale obchod nefunguje

NEVYUŽÍVAT - podvod

• První moje nemilá zkušenost s internetovým obchodem. Nevím, proč mají stále na netu otevřenu stránku se zbožím, takhle se ještě nachytá spousta jiných, kteří zaplatili z účtu. Neplatit předem !

Obchod nedoporučuji.

Úhradu bankovním převodem jsem podmínil dotazem k objednávanému zboží. Ode dne provedení objednávky tj.8.2.2016 do dnešního dne 18.2.2016 i přes urgenci nikdo nereagoval. Bankovní převod jsem tedy zatím neprovedl.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží jsem objednala cca před měsícem, žádné nepřišlo, na email mi sice nikdo neodpověděl,telefon nikdo nezvedal, ale tento týden mi byly vráceny peníze na účet. Čili jako jedna z mála se musím obchodu zastat. Ale možná jsem jenom klikařka :o)

U mě dobrý, i když s výhradou.

• 6.12.2015 jsem si objednal zboží a obratem zaplatil.
    • Do dnešního dne zboží nemám!Nulová komunikace.Počkám ještě týden a půjdu podat trestní oznámení.

Škoda že jsem se nepodíval před nákupem sem!

• Do dnešního dne mi nebylo zboží dodáno, ačkoliv jsem peníze poslala na účet,bohužel předem....telefon je přepnutý na hlasovou schránku a na email mi nikdo neodpověděl.

• špatná komunikace
    • vyzvou k zaplací a pak napíší, že nic z toho nemají
    • trvalo jim 9 dní zjistit, že ze 4 objednaných věcí nemají ani jendu

Po objednání zboží jsem schválně čekala několik dní zda mi z obchodu nepřijde zpráva že zboží třeba nemají. Většina obchodů to tak dělá. Nic se nedělo, tak jsem zboží zaplatila. Po zaplacení přišla zpráva, že je objednávka zrušena, že zboží není skladem a že peníze vrátí. Což se zatím nestalo.
    Trvalo jim 9 dní než zjistili, že zboží nemají. Ze čtyř objednaných položek nemají nic.

• Nulová komunikace. Zaplacené zboží nedorazilo. Peníze nebyly vráceny.

Zaplatila jsem předem za zboží, které mi nebylo doručeno. Peníze ani zboží jsem nedostala. A komunikace s obchodem je nulová, kontaktovala jsem zákaznickou linku přes email, odpověď žádná! Volala jsem několikrát na uvedené číslo a nikdo telefon nezvedal.

• zadne
    • spatna komunikace (tel. neberou, na maily odpovidaji, ale pozde)
    • veci neresi
    • zbozi nezasilaji

zbozi objednano a zaplaceno obratem. nedorazilo ani pro 2mesicich, psala jsem nekolik mailu - vsechny odpovedi ve stylu "slibem nezarmoutis"; nakonec jsem se rozhodla objednavku zrusit - to slo obratem, ale penize nevraceny!!!pozor ucet u RB nepatri majiteli obchodu, ale nejake pani!!!!zavzuji trestni oznameni!

• komunikace nula,dlouhá dodací doba

• Dnes je 13.8. a zboží ještě nedorazilo!

Nejsem spokojená, potřebovala jsem něco nutně a zboží nedorazilo ani po půl měsíci.

Zboží, které jsem objednala a zaplatila 16.3.015 stále nedorazilo.Psala jsem několik e-mailů, žádná odpověď. Tak jsem volala, bylo mi řečeno a slíbeno, že objednávka přijde do dvou dnů a zase nic, omluva žádná. Nechápu, ještě se mi to nestalo.Tento obchod já osobně nedoporučuji.

• do současné doby mi objednané a zaplacené zboží nepřišlo. Obchod nekomunikuje.

velice špatné

• Vhodný a výhodný sortiment

• že mne obtěžujete s dotazníky

Reakce obchodu webDROGERIE.cz

Dobrý den. Děkujeme za hodnocení. Omlouváme se za dotazníky. Avšak jejich vyplnění vede k informacím pro ostatní zákazníky.

za tým webDROGERIE.cz
    Daniel Šalát