• Žádná komunikace vůbec nevím zda mám vyčkat nebo objednat jinde

Nemůžu nic shrnout protože zatím není co

• Částečná skladová dostupnost
    • Ochota dohodnout se na vyřešení dodání zboží

+ rychlé vyřízení objednávky,výborná komunikace s obchodem

• Velmi rychlé a ochotné jednání.

Obchod uváděl nepravdivé informace o dostupnosti zboží. Na Heurece v době objednání i celý týden po objednávce uvedeno SKLADEM. Na eshopu zvláštní systém, kdy červený text SKLADEM údajně znamená, že skladem není, to by nápis musel být zelený :-). Protože nebyl dodržen ani náhradní termín odeslání objednávku jsem zrušil. Ke cti obchodu je aspoň to, že platba byla vrácena bez průtahů.

• Velmi vřelý obchod, poradí.

• včasné dodání

• perfektní komunikace
    • Zboží, které deklarují, že mají skladem vůbec nevedou.

Reakce obchodu Wapka-Ostrava

děkujeme za vaši kladnou recenzi.

• Rychlé doručení

• Vše naprosto v pořádku

Rychlost

Vše proběhlo rychle a bez problémů.

• Rychlost spolehlivost

Rychlé jednání, vstřícnost při jednání.

• Rýchlosť, objednanie z pohodlia domova, šetrenie času a vecí s tým súvisiacich.
    • Možné poškodenie tovaru, nesprávny druh/typ dielu, ktorý nemusí pasovať a potom komplikácie pri

doporučujem.

• Při objednání zboží nám automaticky navýšili cenu o cca 812 Kč s tím, že ta cena byla omyl... Na heurece.cz i na zboží.cz inzerovali nejlepší cenu...

PODVOD!!! U takového eshopu nikdy nic neobjednávat!!!

• Velký výběr zboží, nízké ceny, mají servisní služby.
    • doporučuji

Jsou v ostravě v dostupnosti MHD u smyčky.

• Mimořádný přístup k zákazníkům, objednané zboží došlo v domluveném termínu. Bohužel jsem jej jen otevřel, zda objednaná vapka je skutečně v balení, ale nevyjmul z obalu, protože jsem odjížděl na dovolenou. Po návratu jsem zjistil, že plastové kryty jsou mechanicky poškozeny, takže zboží není funkční. Zřejmě k tomu došlo při nešetrném zacházení při dopravě.
    • Po velmi vstřícné telefonické domluvě a nafocení poškození výrobku mobilem mi byla doporučena oprava ve značkovém servisu v Opavě, který výrobek uvedl do původního stavu pouze na nákupní cenu poškozených plastových dílů.
    • Klobouk dolů před takovým přístupem k zákazníkům.

Důvěřuji internetovým obchodům, doporučeným Heurékou, mám s nimi opravdu mnohaleté zkušenosti.
    Obchod pro výše uvedené důvody mohu s klidným svědomím doporučit, protože se postará o své zákazníky i po prodeji výrobku, a to je velmi cenné.