• rychlost dodání, nízké ceny
    • nezpozorovala jsem

Reakce obchodu WAMBA

Děkujeme ze Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Tešíme se na další nákup

Perfektni

Reakce obchodu WAMBA

Obchod na svých stránkách prodává deku za 899 Kč, následně jsem ale obdržela telefonát, že hrací deku mi dodají, ale za cenu 1100 Kč. Z uvedeného důvodu jsem objednávku ihned zrušila. Obchod tedy porušuje obchodní podmínky a mění cenu po objednání. Když jsem se na stránky dívala o 5 dní, cena deky byla nadále 899 Kč!!!

Reakce obchodu WAMBA

Děkujeme za Vaše hodnocení. Máte pravdu, k chybě skutečně došlo. Za toto se velice omlouváme

Obchod doporucuji

Reakce obchodu WAMBA

Zboží dorazilo v pořádku.

Reakce obchodu WAMBA

• Pohodlný nákup z domova. Zboží bylo nejlevnější.

Kvalita a rychlost dodání.

• služby přepravce InTime

Obchod sám o sobě je super. Co je ale problém, je smluvní přepravce InTime - jejich doručovatel se nestyděl zcela okatě předstírat, že nemá na vrácení, aby zákazník zaokrouhlil cenu dobírky a nechal mu "od cesty". Ačkoli jsem tedy se službami obchodu jako takového byla spokojena, více už od nich objednávat nebudu právě kvůli neserióznosti přepravní firmy, s níž spolupracují.

Reakce obchodu WAMBA

Děkujeme za Vaše honocení a omlouváme se za jednání řidiče,toto by sestávat nemělo. Věřím, že se jednalo o selhání jedince a již se to opakovat nebude

• Moc dlouhá doba dodani

Zboží jsem potřebovala hned,bylo skladem a dorazilo až po devíti dnech

Reakce obchodu WAMBA

Děkujeme ze Vaše hodnocení. Omlouváme se za zdržení zásilky, ke kterému došlo čerpáním dovolené

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Dobrá cena.

Dobrá cena, rychlé dodání.

Reakce obchodu WAMBA

• Sehnání náplně do koše ns pleny levněji, než v jiném obchodě.
    • Rychlost dodání.

• Zaslani pres Postomat.

Reakce obchodu WAMBA

Vše proběhlo v pohodě, proto obchod všem doporučuji

Reakce obchodu WAMBA

• rychle vyřizení objednávky s dobravou až domů.
    • Velive krásné a kvalitní oblečení za přijatekmé ceny.

Všem zákaznikum bych doporučila nakupováni ve vašem obchodě,Nabídka velice kvalitního oblečení.Byla jsem moc spokojená.

Reakce obchodu WAMBA

• Velká ochota a rychlé doručení

• Nevim

Spokojenost

• Super rychlé doručení.

Vše super.

Reakce obchodu WAMBA

Vše proběhlo v pořádku, mám v plánu zde nakupovat dle potřeby i nadále.

Reakce obchodu WAMBA

maximální spokojenost, jednoznačně doporučuji :)